آرمانشهر

شیطان پرستی

در گذشته اشاره مختصری به یهودزدگی فرقه وهابیت داشتم. امروز به یهودزدگی فرقه شیطان پرستان می پردازم:

بنیانگذار و رهبر این فرقه یک یهودی به نام آنتون ساندر لاوی است. در مناسک این فرقه اذکار و اوراد عبری و همچنین تعالیم مکتب یهودی و رازآمیز کابالا  جایگاه ویژه ای دارند. اجتماعات این فرقه که معبدی به نام کلیسای شیطان نیز تأسیس کرده اند، در روز شنبه که روز مقدس یهودیان است صورت می گیرد.
از خصوصیات این فرقه می توان به رواج روابط بی پروای جنسی در مناسک آنها اشاره کرد که این ویژگی در برخی فرقه های یهودی یا یهودزده دیگر مثل فرانکیست ها(به بنیانگذاری یعقوب فرانک یهودی) و دونمه ها(به بنیانگذاری شابتای زوی یهودی و ناتان غزه ای یهودی) نیز دیده می شود.

 گفتنی است که گروه پرطرفدار متالیکا  نیز رسماً خود را شیطان پرست معرفی می کند. البته یهودیان نیز حضور پررنگی در این گروه دارند. به عنوان مثال می توان به راب هالفورد یهودی اشاره کرد که از او به عنوان ستاره افسانه ای عالم متال یاد می شود.

برخی از منابع:
پژوهه صهیونیت، کتاب دوم، ص۴۷۶، گفتگو با عبدالله شهبازی
فصلنامه مکتب اسلام، شماره ۴، مقاله گروه شیطان پرستان مصر
سایت اینترنتی کلیسای شیطان

+ حامد ; ٢:٠۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٤/٢٧
comment نظرات ()

بازیخوردگان یهود

 در زیر به چند اسم آشنا از حامیان مالی تلویزیونهای فارسی زبان ماهواره ای اشاره شده است. قضاوت در مورد کسانی که با تشویق این رسانه ها به میدان می آیند با خودتان: 

1-     لطف الله حی: کلان سرمایه دار یهودی ، نماینده یهودیان در مجلس شورای ملی دوران پهلوی و رئیس فعلی فراماسونهای ایرانی  (جالب اینجاست که این آقای یهودی، نام اسلامی لطف الله را  روی خود گذاشته است.)

2-     بیژن نهایی: کلان سرمایه دار یهودی و مالک سابق بیمه البرز

3-     منوشه امیر (منوچهر ساچمه چی): سرمایه دار یهودی و مدیر بخش فارسی رادیو اسرائیل

4-     ابراهیم ویکتوری: سرمایه دار یهودی

5-     صیون (صهیون) ابراهیمی: سرمایه دار یهودی

6-     فیروز ثابت :  یهودی الاصل و عضو فرقه صهیونیستی بهایی

7-     اسدالله مروتی: عضو فرقه صهیونیستی بهایی و مالک «رادیو صدای ایران»

8-     ضیاء آتابای: عضو فرقه صهیونیستی بهایی

+ حامد ; ٧:٢٧ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٤/٢٥
comment نظرات ()

لینک

فعلاْ این دو تا لینک را داشته باشید تا بعد:

ناریا : وبلاگ ناصر پوریرار، نویسنده مجموعه کتابهای خواندنی تأملی در بنیان تاریخ ایران

لوح : سایتی مربوط به فرهنگ و ادب فارسی، خصوصآ ادبیات داستانی. سردبیر این سایت رضا امیرخانی نویسنده رمان خوب "من او" است.

+ حامد ; ۳:٠٧ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٤/٢٤
comment نظرات ()

آقای خامنه ای سلام

« آقای خامنه ای
سلام
می دانید چرا آقای خامنه ای خطابتان کردیم؟ می خواهیم برای یک بار هم که شده همانگونه که می خواهید صدایتان کنیم. همانگونه که در نجواهای شبانه مان حضورتان را تا ظهور طلب می کنیم. چه کج می روند آنانیکه می اندیشند نه، که گمان می کنند شما از القاب پیشوندها خرسند می شوید و چه بد می شناسندتان آنانیکه فکر می کنند گوهر وجودیتان بسته به القاب رهبری و آیت الله است.

و اما بعد حوادث یک ماه گذشته داخل و خارج کشور و التهابات حاصل از آن ما را بر آن داشت تا به عنوان فرزندان دانشجوی شما نکاتی را یادآوری نماییم... »

مطلع نامه 28 انجمن اسلامی دانشجویی به رهبر انقلاب که می توانید متن آن را در اینجا مطالعه کنید.

+ حامد ; ٢:٠۸ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٤/۱٢
comment نظرات ()

صهیونیسم زاییده یهودیت

یکی از دوستان سؤال کرده بودند که آیا من تفاوتی بین «یهودی» و «صهیونیست» قائل هستم یا نه. از آنجا که سیاستمدار نیستم به ایشان اینطور جواب می دهم:

 فرق چندانی بین یهودی و صهیونیست قائل نیستم. هر دو نژادپرستند. با این تفاوت که صهیونیستها علاوه بر نژادپرستی، خواهان اسکان یهود در فلسطین نیز هستند.
اگر تلمود با آن تعالیم ضد انسانی اش، کتاب مقدس «یهودیها» است، چرا فقط باید «صهیونیستها» را نژادپرست دانست؟ تنها یهودیانی می توانند از اتهام نژادپرستی مبرا باشند که تکلیف خود را با تعالیم نژادپرستانه تلمود مشخص کرده باشند.(در ستون کنار صفحه، لینک «تلمود» را فشار دهید تا با گوشه ای از این تعالیم آشنا شوید.) البته یهودیانی هستند که به تلمود اعتقادی ندارند، مثل «اسرائیل شاهاک» منتقد معروف یهودی و یا فرقه قرائی. اما این فرقه و اینگونه افراد همیشه در اقلیت بوده اند.
بعلاوه، با آن دسته از آیات قرآن که در نکوهش « یهود» ( و نه صهیونیست ها) است چه می توان کرد؟ در این آیات، «یهودیان» هستند که شدیدترین دشمن مؤمنان معرفی شده اند(مائده، 82)، «یهودیان» هستند که سعی شان گسترش فساد در زمین معرفی شده است(مائده، 64)، «یهودیان» هستند که حریص ترین مردم به حیات دنیوی معرفی شده اند(بقره، 96)...و خبری از کلمه «صهیونیست» نیست.

+ حامد ; ۱:٤٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٤/۸
comment نظرات ()

نسبت قابل تأمل (ایران شناسان یهودی)

در کل جهان از هر 1000 نفر، تنها 2 نفر یهودی هستند. پس بطور طبیعی باید از هر 1000 دانشمند مشهور در رشته های مختلف علوم انسانی، حدودآ 2 نفر یهودی باشند. اما جالب اینجاست که اگر لیستی از مشاهیر علوم انسانی تهیه شود، نسبت یهودیان این لیست، خیلی بیشتر از 2 در هزار خواهد بود و در بعضی رشته ها به حدود هشتاد درصد خواهد رسید. مثلاً در زمینه ایران شناسی و شرق شناسی به اسامی مشهوری چون گیرشمن، آبراهام جکسون، اشپولر، چوالسون، ویستهوفر، دارمستتر، گلدزیهر، آستروناخ، برنارد لوئیس و... بر می خوریم که همگی یهودی هستند. آیا این نسبت غیر طبیعی، قابل تأمل نیست و نباید ما را نسبت به محتوای آثار این نویسندگان به وسواس بیندازد؟

+ حامد ; ۱:٠٩ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٤/٤
comment نظرات ()