آرمانشهر

اطلاعيه

با سلام

اين وبلاگ تا ۶ يا ۷ مهر به روز نخواهد شد.

 

+ حامد ; ٦:٢٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٦/٢٤
comment نظرات ()

يک ماجرای خواندنی

«خانم»، مانند هميشه براي خريد مايحتاج منزل به بازار رفته و مثل هميشه براي رفت و آمد از وسايل نقليه عمومي استفاده كرده و در راه برگشت سوار تاكسي شده بود.
در تاكسي صحبت از مسئولان كشور و از جمله رئيس جمهور شده بود. راننده تاكسي حرفهاي بي ربط و بي مورد زيادي عليه رئيس جمهور مي زد اما طوري وانمود مي كرد كه از نزديك اين مسائل را مي داند!
او درباره زندگي اشرافي و ثروت اندوزي ايشان سخن پراكني مي كرد و اينكه چه دم و دستگاهي فقط براي تهيه خورد و خوراك وي و خانواده اش وجود دارد.
«خانم» ناراحت مي شود و مي كوشد با دليل و استدلال پاسخ شايعه پراكني راننده را بدهد، اما:
-نه حاج خانم! تو از دنيا خبر نداري، معلوم است كه تو را هم شست وشوي مغزي داده اند.
- اما تمام مواردي كه ذكر كرديد، دروغ محض است. اينها شايعات دشمن ساخته است. شما نبايد بدون تحقيق آنها را تكرار كنيد.
- حاج خانم! من خودم از «منابع موثق» اين ماجراها را مي دانم. بله، شما حزب اللهي ها از شنيدن اين حرفها ناراحت مي شويد اما بايد «واقعيت» را بپذيريد.
«خانم» به مقصد رسيده است. كرايه را به راننده مي دهد و پياده مي شود.
- آقا! يك بار ديگر مي گويم. تمام حرفهايي كه زديد اشتباه است، من دراين خصوص بيشتر از شما اطلاع دارم.
راننده همچنان لجاجت مي ورزد و با مطلع نشان دادن خود مي گويد: شما از كجا خبر داري كه آقايان چه كارها كه نمي كنند؟
- نمي خواستم اين حرف را بزنم. اما من همسر رئيس جمهور آقاي خامنه اي هستم. همان طور كه ملاحظه مي كنيد من هم مثل مردم كوچه و خيابان خريد مي كنم و مي بيني كه هيچ دم و دستگاهي هم در كار نيست.
راننده مات و مبهوت ساكت مي ماند. خانم دور مي شود اما او هنوز حركت نكرده است.

امروز سالروز درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمين عباسي نماينده فقيد بندرعباس در مجلس شوراي اسلامي است. به همين مناسبت اين خاطره را كه همسر رهبر معظم انقلاب به مناسبتي براي همسر حجت الاسلام عباسي و ايشان براي عده اي نقل كرده بود را درج كرديم.

منبع: روزنامۀ کيهان، ۱۲ شهريور ۸۲، ص ۱۴

+ حامد ; ٥:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٦/۱۱
comment نظرات ()

معرفی کتاب و وبلاگ

دو کتاب ضد دينی که در اينترنت هم منتشر شده اند و جريانات دين ستيز، تبليغات زيادی بر روی آنها به راه انداخته اند عبارتند از:
۱- بيست و سه سال، نوشته علی دشتی (از همکاران ديکتاتوری رضاشاه و سناتور انتصابی دوران پهلوی)
۲- تولدی ديگر، نوشته شجاع الدين شفا (عضو تشکيلات فراماسونری "برادری جهاني"، نويسندۀ کتاب معروف "مأموريت برای وطنم" بر اساس خاطرات محمدرضا پهلوي، مشاور فرهنگی مطبوعاتی و سخنگوی دربار پهلوی) 

بنده مدتی پيش، اين کتابها را ذخيره کردم و تقريباً هر دوی آنها را بطور کامل مطالعه کردم. 
از شما چه پنهان، پيش از مطالعه اين دو کتاب، بخاطر تعريف و تمجيد فراوانی که در سايتهای ضد دينی از آنها به عمل آمده بود قدری می ترسيدم که مبادا ايمانم را پس از مطالعه آنها از دست بدهم!!
اما پس از مطالعه، نه تنها چنين نشد بلکه متوجه شدم که منطق دشمنان اسلام چقدر ضعيف و در عين حال ناجوانمردانه است. هر کس قدری آشنايی با قرآن و تاريخ اسلام داشته باشد، پس از خواندن اين دو کتاب به همين نتيجه خواهد رسيد. اما ممکن است بعضی از خوانندگان اين دو کتاب، با قرآن و تاريخ اسلام آشنايی کافی نداشته باشند و تحت تأثير آنها قرار گيرند. بهمين خاطر مدتی پيگير يافتن نقدی قوی بر اين دو کتاب بودم. الحمدلله با راهنمايی دوست عزيزم احمد، دو کتاب که به خوبی از عهده نقد بيست و سه سال و تولدی ديگر برآمده اند پيدا کردم که در اينجا به جويندگان معرفی می کنم:
۱- خيانت در گزارش تاريخ، نوشته مصطفی حسينی طباطبايی: اين کتاب، نقد بيست وسه سال است و در چهار مجلد (جمعاً حدود ۱۰۰۰ صفحه) در دهه ۱۳۶۰ توسط انتشارات چاپخش منتشر شده است.
۲- دين ستيزی نافرجام، نوشته مصطفی حسينی طباطبايی: اين کتاب، نقد تولدی ديگر است و توسط انتشارات روزنه در سال ۱۳۸۰ منتشر شده است.

 ان شاءالله متن کامل «دين ستيزی نافرجام» را که مختصرتر است، به تدريج در يک وبلاگ قرار خواهم داد.
اميد است که با کمک دوستان، سايتی طراحی شود و متن کامل کتاب مفصل "خيانت در گزارش تاريخ" و ساير کتب مدافع اسلام در آن قرار گيرد. جای چنين سايتی واقعاً خالی است و متأسفانه کسی هم به فکر پر کردن اين فضای خالی نيست .

+ حامد ; ٢:۳٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٦/٩
comment نظرات ()

تکذيبيه

امروز پس از تذکر يکی از خوانندگان آرمانشهر، برای اولين بار به وبلاگی با نام زينب جان سرزدم. متوجه شدم که يکنفر به نام من در اين وبلاگ فحاشی کرده است. در آنجا، انتساب فحاشيها را به خودم تکذيب کردم. برای اينکه نويسنده آن وبلاگ و ديگران مطمئن شوند که آن تکذيبيه را من نوشته ام (نه يک حامد قلابی ديگر) در اينجا دوباره اعلام می کنم که آن فحاشيها از طرف من نيست.

+ حامد ; ٦:۳۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٦/۸
comment نظرات ()

اخطار به جامعه مسلمانان!

اخطار دیگر منتشر نخواهد شد:

-         به آنهایی که قدرت و هدفداری ما را طی روزهای اخیر در لبنان شاهد بوده اند...

-         اخطار به کلیه فعالان مسلمان، خانواده های آنان، رهبران مذهبی آنان، در مساجد، کتابفروشیها و مؤسسات خیریه آنها در غرب!

-         ما حکومتهای این سرزمین هستیم...

-         به افراد ما در حکومت ایالات متحده، سنا و کنگره بنگرید...

-         به آن دسته از ما در حکومت پادشاهی متحد (انگلستان) بنگرید...

-         به رهبران خود که مضطرانه می دوند تا صلح کنند، «صلح» با رهبران ما در اسرائیل، بنگرید...

-         ما انتظار این لحظه را کشیده ایم، حالا، صلحمان را داریم و این حکومتها را از مرزهای روسیه گرفته تا رود نیل تا کوههای لبنان، تا صحراهای عربستان، کنترل می کنیم. همانگونه که به «ملت یهود» وعده داده شده: «اسرائیلی بزرگ»

-         اسرائیل روز به روز بزرگتر می شود، انتقام ما در کوتاه زمانی بر سر جامعه های شما خواهد بارید، ما دشمنان خود را می شناسیم، ما می دانیم چگونه با آنها رفتار کنیم!

-         همین الآن صلح را بپذیرید، فعالیتهای خود را در دانشگاهها متوقف کنید، سخنرانان خود را همین الساعه متوقف سازید!

-         مخالفت با ما را متوقف کنید و گرنه همانچه بر سر لبنان آمده است بر سر مساجد، خانواده ها و رهبران شما خواهد آمد.

-         این «تهدید» را جدی بگیرید! بدانید که همان می تواند اینجا بر سر شما بیاید!

-         هیچ اقدامی علیه «جامعه یهود» انجام نخواهد شد، ما اقتصاد و سیاست این کشورها را تحت کنترل داریم...

-         هیچکس دیگر جرأت حمله به ما را ندارد.

-         چه کسی انتقاد به ما در مورد لبنان را کرد؟

-         کجایند سازمان ملل یا آمریکا یا انگلستان؟...با ما...جزئی از ما...

-         دیگر «یهودی ضعیفی» وجود ندارد که مورد کشتار قرار گیرد...

-         حالا دیگر ما هستیم که دشمنان را می کشیم، همانطور که خداوند متعال به ما وعده داد.

-         دست ما دراز است و اگر مردم ما خارج از اسرائیل مورد تعرض قرار گیرند، ما بر ضد «جامعه مسلمانان» در سراسر دنیا واکنش نشان خواهیم داد. واحدهای ما هم اکنون آماده و آموزش دیده اند. ای مسلمانان بر حذر باشید که جانهای شما متعلق به ماست همانگونه که جان گوسفند در دست قصاب است. شما به دست ما سپرده خواهید شد همانگونه که  در «تورات» و «تلمود» نوشته شده است.

-         به یاد داشته باشید همانطور که می دانیم این «اخطاریه» را به کجا بفرستیم، واحدهای ما می دانند به کجا بیایند حتی به «خانه» های شما. اگر خانواده های ما در امنیت نباشند، پس والدین، همسران و فرزندان شما اهداف مشروع هستند همانند خانه ها، محلهای کار، رستورانها و مساجد شما... ما انتقام خواهیم گرفت!

امضاء: «کاهان چای» و «رزمندگان» آن که از دین و مردم یهود حفاظت می کنند

 

توضیح: اخطارنامه ای که از نظرتان گذشت، در خرداد 1375 به مراکز مختلف فرهنگی و مطبوعاتی جهان اسلام، از جمله برخی نشریات عربی و انگلیسی زبان جمهوری اسلامی، ارسال و فاکس شده است. این نامه در پی تهاجم گسترده ارتش اسرائیل به لبنان(عملیات خوشه های خشم) و کشتار روستای قانا نوشته شده است.

 جنبش تروریستی- صهیونیستی کاهان چای  که اين اخطاریه را صادر و ارسال کرده است، درسال 1973 توسط «مایر کاهانا»، حاخام نیویورکی تآسیس شد. این گروه، دنباله «جمعیت دفاع ازیهود» (JDL)  است که در سال 1968 توسط همین حاخام تأسیس شده بود. مایر کاهانا از سال 1984 تا 1988 عضو پارلمان اسرائیل(کنیست) بوده است و «باروخ گلدنشتاین»، عامل کشتار حرم ابراهیمی در سال 1994 از پیروان او بود.

 

***

لينک جالب: متن سخنرانی افشاگرانه بنيامين فريدمن، يهودی ضدصهيونيست در مورد دسيسه های صهيونيسم بين الملل و نفوذ آنها در حکومت آمريکا( با تشکر از مهدی بخاطر معرفی آدرس اين متن)

+ حامد ; ٢:٤٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٦/٤
comment نظرات ()