آرمانشهر

فاتحه!

"هر کس در هر مقام که خيال سازش با شرق وغرب را داشت، بی محابا و بدون هيچ ملاحظه اي، او را از صفحه روزگار براندازيد که سازش با شرق و غرب خود باختگی است و خيانت به اسلام و مسلمين است."            
                                                          
"اساسآ هر تشکيلاتی که ابرقدرتهای بزرگ در آن دست دارند، اين تشکيلات، تشکيلاتی است که بايد به نفع آنها تمام بشود. همين سازمان ملل، همين جلساتی که در خارج هست...همه اينها در خدمت ابرقدرتها هستند و برای بازی دادن ساير کشورهاست."
                                                                
"ان شاءالله خداوند قدرت شکستن چارچوب سياستهای حاکم و ظالم جهانخواران و نيز جسارت ايجاد داربستهايی بر محور کرامت انسانی را به همه مسلمين عنايت فرمايد و همه را از افول ذلت به صعود عزت و شوکت همراهی نمايد!"
                                                                   امام خمينی رحمةالله عليه 

+ حامد ; ۱۱:۳٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٧/٢٩
comment نظرات ()

هديه آرمانشهر به بچه صهيونيست و دوست صهيونيستها

وصيتنامه هنادی جرادات دختر 27 ساله فلسطينی که در تاريخ 12 مهر، بيست اسرائيلی را به درک فرستاد و به برادر شهيدش فادی جرادات پيوست:

 شهید هنادی جرادات در حال قرائت وصیتنامه، لحظاتی پیش از عملیات حیفا  
                                          بسم الله الرحمن الرحیم
   
 به حول و قوه الهی تصمیم گرفتم ششمین دختر شهادت طلبی باشم که از پیکر خود بمبی می سازد و با آن صهیونیست ها را به قتل می رساند و هر شهرک نشین و صهیونیستی را نیست و نابود می کند. این ما نیستیم که باید به تنهایی کشته شویم و قربانی جنایت های آنها شویم.
برای این که تنها مادران ما قربانی جنایت های صهیونیست ها نباشند و برای این که تنها آنها در فراق فرزندانشان گریه نکنند، کاری می کنیم که ماداران صهیونیست به گریه و زاری بیافتند. به این خاطر تصمیم گرفتم که با توکل بر خدا مرگ را ـ که به وسیله آن ما را محاصره کرده اند ـ برای آنها به ارمغان برم و کاری کنم که مادران آنها (صهیونیست ها) خون گریه کنند. در پیشگاه خداوند دعا می کنم که ما را در بهشت برین مأوی دهد و آنها را در جهنم برای همیشه نگه دارد.

+ حامد ; ۳:٢٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٧/٢٧
comment نظرات ()

من کارم خيلی درسته!

 

این روزها اتفاقات قابل توجه زیادی روی داده است که هرکدام می توانستند بهانه ای برای یک یادداشت  باشند. اما کو حس و حال نوشتن؟  بهمین خاطر بطور خلاصه موضع خودم رو در مورد هرکدام از این وقایع به اطلاع می رسونم:

 

- مسأله پذیرش یا عدم پذیرش پروتکل الحاقی پیمان منع گسترش سلاحهای هسته ای. اینطور که بوش میاد و از اول هم می آمد، حضرات بزدل قرار است این الحاقیه ننگین را امضا کنند. مبارک است!

- یکساله شدن آرمانشهر.( آیا کاری بیهوده تر از وبلاگنویسی سراغ دارید؟)

- درگذشت ادوراد سعید نویسنده مسیحی فلسطینی که یک روشنفکر به معنای واقعی کلمه بود. اگر اهل مطالعه هستید کتاب «شرق شناسی» او را که عبدالرحیم گواهی به فارسی ترجمه کرده، حتماً مطالعه کنید.

- عملیات شهادت طلبانه «هنادی» دختر 27ساله فلسطینی که ضربه سنگینی به صهیونیستها وارد کرد و دل هر مسلمان دلسوخته ای را خنک کرد!

- تجاوز اسرائیل به خاک سوریه که ناراحت کننده تر از خود تجاوز، عکس العمل ضعیف سوریه  و جهان اسلام نسبت به آن بود.

- درگذشت نیل پستمن، کارشناس آمریکایی رسانه های ارتباط جمعی که نظرات بدیع و خلاف مشهورات زمانه ای در باب تکنولوژی و رسانه ها داشت (نمی دانم چه سری بود که دو متفکر شایسته در فاصله ای  کوتاه از دست رفتند).  توصیه می کنم حتماً کتابهای زیر را که از او به فارسی ترجمه شده اند مطالعه کنید که اگر مطالعه نکنید نیمی از عمرتان در فناست:

           تکنوپولی؛ تسلیم فرهنگ به تکنولوژی

           زندگی در عیش، مردن در خوشی

           زوال دوران کودکی

مترجم هر سه کتاب، دکتر صادق طباطبایی است و جالب اینجاست که ناشر کتابها انتشارات صداو سیما (سروش) است. اگر صدا و سیما واقعاً به مضامین این کتابها معتقد بود باید کار خود را تعطیل می کرد.

- اعطای جایزه صلح نوبل به یک زن ایرانی که هیچ شکی در سیاسی بودن آن وجود ندارد.

-  تأیید حکم اعدام اعضای باند قتلهای زنجيره ای کرمان که برای این نکبتها مجازاتی جز اعدام قابل تصور نبود.

- و بالاخره نزدیک بودن شروع به کار سایت اینترنتی «نقد دین ستیزی» که البته هنوز اسم و آدرس مشخصی برای اون تعیین نشده  و خوشحال می شم اگر در این مورد به ما کمک کنید!

+ حامد ; ٩:٢٢ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٧/٢٤
comment نظرات ()

سايت حال به هم زن

همين الآن لينک سايت بازتاب را بخاطر اين مقاله واقعاْ افتضاح از وبلاگم برداشتم. حالمو بهم زد. سايتی که مدير مسئولش چنين ديدگاهی داشته باشه، فقط به درد لای جرز می خوره.

+ حامد ; ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٧/٢۱
comment نظرات ()

آرنولد

يکی از اخبار روزهای اخير، پيروزی آرنولد شوارتزنگر هنرپيشۀ معروف سينمای آمريکا در انتخابات فرمانداری ايالت کاليفرنيا است. نکته ای که در خبرها به آن پرداخته نشد و مناسب است که به آن اشاره کنم صهيونيست بودن آرنولد است.
آرنولد شوارتزنگر يهودی در سال ۱۹۴۷ در اتريش به دنيا آمد و بعد به همراه پدرش به اسرائيل مهاجرت نمود و سالها در آنجا زندگی کرد. وی که در اوايل دهه ۸۰ ميلادی به امريکا آمده در بعضی از فيلمهايی که بر ضد مسلمانان ساخته شده نيز به ايفای نقش پرداخته است. 

منبع: سيد هاشم ميرلوحي، آمريکا بدون نقاب، ص ۱۲۱

+ حامد ; ۳:٤٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٧/٢۱
comment نظرات ()

نقد اسلام ستيزی

سلام

اولاْ بخاطر اينکه نتونستم وبلاگ رو در موعد مقرر به روز کنم معذرت ميخوام. بگذريم که آرمانشهر خوانندۀ پر و پا قرصی نداره که از اين بابت ناراحت شده باشه.

ثانياً همانطور که قبلاً گفته بودم با کمک دوستان در صدد راه انداختن سايتی در نقد جزيان دين ستيزی هستيم که به طور مشخص، کار اين سايت با نقد کتابهای ضدينی "بيست و سه سال" و "تولدی ديگر" آغاز خواهد شد و بتدريج گسترش خواهد يافت. از خوانندگانی که عنوان و آدرس خاصی را برای چنين سايتی، مناسب می دانند درخواست می کنم که در قسمت پيام گير يا بوسيله ايميل، آدرس مورد نظر را ارسال کنند. مثلاً يکی از دوستان اين آدرس را پيشنهاد کرده است: www.ensaf.com

+ حامد ; ۱٢:٢۸ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٧/۱٤
comment نظرات ()