آرمانشهر

www.ensaf.com

 

 

 همانطور که قبلاً گفته بودم با کمک یکی از دوستان، در صدد راه اندازی سایتی اینترنتی هستیم که نقد کتابهای ضد دینی و همچنین خط و ربط برخی از نویسندگان اینگونه کتابها در آن خواهد آمد.

 

انتخاب اسم و آدرس مناسب برای سایت، ماجرای مفصلی دارد که توضیح آن هیچ ضرورتی ندارد. فقط همین را بگویم که کلمه «انصاف» خودش را به ما تحمیل کرد! اگر یکی دو سال زودتر جنبیده بودیم، به احتمال زیاد از کلمه مناسبتری می توانستیم استفاده کنیم. بگذرم...

 

به امید خدا «انصاف» (www.ensaf.com)  از یک هفته دیگر شروع به کار خواهد کرد. البته «انصاف» در روزهای اول، پر پیمان نخواهد بود. به هر کس مطلبی دادیم که تایپ کند، کاری پر از غلط و جاافتادگی تحویل داده است که درست کردن این غلطها، کاری وقتگیر است.

 

در روزهای اول، تنها نقد کتاب «تولدی دیگر»، باضافه زندگینامه نویسنده آن (شجاع الدین شفا) در دسترس خواهد بود.

بتدریج نقد مفصلی از کتاب «بیست و سه سال» و زندگینامه نویسنده آن (علی دشتی) در سایت قرار خواهد گرفت. همچنین کتاب «نقد توطئه آیات شیطانی» در سایت قرار خواهد گرفت. سعی می کنیم نقدی بر «شیعه گری» احمد کسروی را نیز در دسترس جویندگان قرار دهیم.

 

بخش دیگر سایت، بخش مقالات است. مثلاً مقالاتی در زمینه تحریف ناپذیری قرآن، معجزه بودن قرآن، کتابسوزی ایران و مصر و... در «انصاف» قابل مطالعه خواهد بود.

 

یکی از محورهای عمده ای که دین ستیزان با استفاده از آن بر ضد اسلام تبلیغ می کنند، «باستانگرایی» است. نقد باستانگرایی نیز جایگاه ویژه ای در سایت خواهد داشت. در این زمینه، فرازهایی از مجموعه کتابهای خواندنی «تأملی در بنیان تاریخ ایران» نوشته ناصر پورپیرار، در سایت قرار خواهد گرفت. همچنین از برخی مقالات و کتابهای «عبدالله شهبازی» استفاده خواهد شد.

 

بخش لینک هم در «انصاف» موجود است. مثلاً در زمینه «باستانگرایی» به کتاب «خدمات متقابل اسلام و ایران» نوشته شهید مطهری لینک داده خواهد شد. (البته اگر عجله دارید، می توانید همین الآن به سایت www.motahari.org بروید و این کتاب را مطالعه کنید.)

 

در بخش آشنایی با سوابق درخشان! حضرات دین ستیز، اگر ممکن شد زندگینامه این اشخاص نیز قرار خواهد گرفت: «احمد کسروی»، «صادق هدایت»، «علی میرفطروس» و...

                                                       *******

 به نظر من، همین چند کتاب، مقاله و لینک، تقریباً کفایت تمام کتابها و مقالات ضددینی موجود در اینترنت را خواهد کرد. چونکه هشتاد- نود درصد محتوای هر کدام از کتب ضددینی با کتابهای دیگر از این سنخ، مشترک است.

 

این را هم بگویم که نقل یک کتاب  و مقاله و یا لینک دادن به یک مطلب، به این معنی نیست که مو به موی  این نوشته ها مورد تأیید ماست و یا این نوشته ها حرف آخر را در دفاع از اسلام می زنند.

 ضمناً از پیشنهادات و انتقادات خوانندگان نیز استقبال می کنیم.

+ حامد ; ٦:٤٤ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/۸/٢۸
comment نظرات ()

دیکتاتوری جهانی


 

به دنبال اظهارات یکی از نمایندگان پارلمان آلمان درباره مشارکت یهودیان در جنایات «بلشویک‌ها»، رهبران حزب دموکرات ـ مسیحی آلمان از اخراج وی سخن می‌گویند.

رییس حزب دموکرات مسیحی آلمان قصد دارد، مارتین هومان، نماینده پارلمان آلمان را، به خاطر یادآوری جنایات یهودیان از این حزب اخراج کند. (روزنامه شرق، 12 آبان 82)

 

ژنرال «راینهارد گوئنتسل»، فرمانده نیروهای مداخلهویژه ارتش آلمان به خاطر طرفداری از اظهارات ضد یهودی نماینده پارلمان، اخراج شد. (روزنامه کیهان، 14 آبان 82)

                     

 ***

آیا بلشویسم یک مرام یهودی نیست و نماینده و ژنرال آلمانی تاوان دروغپردازی خود علیه یهودیان را پس می دهند؟

پاسخ این سئوال را در مرحله اول از منابع یهودی می گیریم:

 

نشریه «وقایع نامه یهودی» چاپ لندن در تاریخ چهار آوریل 1919 چنین می نویسد: «مفاهیم و موضوعات بلشویسم در نکات متعددی با افکار و اندیشه های یهودیگری سازگاری دارند.»
همچنین نشریه یهودی « بئنای بریت» در نوامبر 1948 از قول یک صهیونیست می نویسد: «بعضی از مردم درباره کمونیسم سخن می گویند...من می گویم این یک ایدئولوژی یهودی است.»

لوئیس لوین، رئیس شورای یهودی کمک به روسیه، پس از سفر به این کشور در سال 1946 چنین می گوید: «بسیاری از مقامات عالی رتبه روسیه شوروی یهودی هستند. بسیاری دیگر از مقامات بلندمرتبه نیز ظاهر یهودی نداشتند، اما بطور خصوصی با من به زبان عبری یا یدیش سخن می گفتند.»[1]

از منابع یهودی که بگذریم، حقایق جالب توجهی در مورد نقش صهیونیستها در انقلاب بلشویکی 1917 روسیه و نفوذ آنها  در رژیمهای کمونیستی وجود دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

- حزب بلشویک روسیه، در حدود نیم قرن قبل از انقلاب 1917 در بروکسل تأسیس شد که بنیانگذاران آن جز یک یا دو نفر همگی یهودی بودند. «50 درصد اعضای اولین حزب سوسیال- دموکراتیک روسیه که حزب بلشویک بعدها از دل آن درآمد یهودی بودند».     
«هنگامی که حرکت بلشویکی روس به حالت انفجار رسید، تزار و اعضای خانواده اش در «اکاترین برگ» قتل عام شدند. قاتلان تزار عبارت بودند از ژاکوب سوردلو، که بعدها رئیس جمهور روسیه شد، ژاکوب ژوروفسکی، چاجیم گولوسکین و بالاخره پیتر جرناکوف که جملگی یهودی بودند.»
[2]


- « 17 نفر از 22 وزیراولین دولت کمونیستی، یهودی بودند.»
[3]

 

- لنین، تروتسکی(یهودی) و سایر رهبران انقلاب روسیه، توسط بانکهای یهودی «کوهن لائب»  و « برادران لازارد» و بانکداران یهودی همچون گوگنهام، یعقوب شیف، فیلیکس واربورگ،  مورتیمر، ماکس بریتونگ و...تأمین مالی می شدند. [4] بطوریکه «یعقوب شیف در آوریل 1917 علناً اعلام نمود که در سایه حمایتهای مالی وی بود که انقلاب روسیه به ثمر رسید» [5]

- ویکتور مارسدن روزنامه نگار انگلیسی می نویسد: «به هنگام تولد بلشویسم در روسیه از میان 545 نفر مقامات طراز اول بلشویسم، 477 نفرشان یهودی بودند.»
«اسناد کنگره آمریکا در سال 1933 نشان می دهد که 406 نفر از 503 نفر اعضای عالیرتبه حکومت شوروی یهودی بودند. و در میان 42 نفر سردبیر و ناشر مطبوعات و روزنامه های رسمی 41 نفر یهودی بودند.»
پیتر براون در کتاب «جنگل اروپایی»، چاپ 1935 می نویسد: «در کمیته مرکزی حزب کمونیست که از 59 عضو تشکیل شده، 56 نفر یهودیند و سه نفر دیگر همسر یهودی دارند.»
[6]

- لنین و استالین روابط خویشاوندی گسترده ای با یهودیان داشتند، همسران هر دو یهودی بودند و صحبتهای خانوادگی آنها به زبان یدیش (عبری مخلوط با آلمانی) انجام می شد. پدربزرگ مادری لنین نیز یهودی بود. [7]

- تقریباً تمام رهبران احزاب و سازمانهای کمونیستی در کشورهای مختلف، اعم از بلوک شرق یا غرب، یهودی بودند: مثل «بوردوین» و «کروزنبرگ» که بنیانگذار حزب کمونیست چین بودند و یا «آندره ژید» و «آندره مالرو» که  سازماندهان حزب کمونیست فرانسه بودند [8] و یا «ادوارد اوشاب» که دبیرکل حزب کمونیست لهستان بود و یا «موشه پیاده» که در سوابق خود ریاست کابینه و پارلمان یوگسلاوی را دارد و یا «تئودور ژیوکف» که نخست وزیر رژیم کمونیستی بلغارستان بود [9] و یا «آنا بوکر» که رئیس جمهور رومانی کمونیست بود [10]...

                                                     

 ****

همانطور که می بینیم شواهد و قرائن فراوانی در اثبات صهیونیستی بودن بلشویسم وجود دارد. پس گناه نماینده و ژنرال آلمانی چیزی جز بیان واقعیت نبوده است!

دولتهای غربی بارها نشان داده اند، تنها امر مقدسی که احدی حق انتقاد از آنرا ندارد «صهیونیسم» است. از برخورد شدید  آمریکا و اتحادیه اروپا  با سخنان ضدصهیونیستی ماهاتیر محمد در سازمان کنفرانس اسلامی نیز مدت زیادی نمی گذرد.  این در حالی است که  همین دولتها، سخیفترین اهانتها علیه مقدسات ادیان الهی را به بهانه آزادی بیان مورد حمایت قرار می دهند.

 آیا این حقیقت تلخ از چیزی جز حاکمیت صهیونیسم بر این ممالک حکایت می کند؟ 

 

 

پی نوشت:

1- فاتحین جهانی، لوئیس مارشالکو، ترجمه عبدالرحیم گواهی، مؤسسه فرهنگی انتشاراتی تبیان، 1377، صفحات 56، 109 و 255

2- همان، صص50 و 52

3- دنیا بازیچه یهود، آیت الله سیدمحمد شیرازی، نشر حجت، 1378، فصل توطئه ها

4- فاتحین جهانی، ص 54 و دنیا بازیچه یهود، فصل توطئه ها

5- هیچکس جرأت ندارد آن را توطئه بنامد، گاری آلن، ترجمه عبدالخلیل حاجتی، 1377، ص118

6- فاتحین جهانی، صفحات 56، 106 و 107

7- همان، صص 55 و 105

8- همان، صفحات 57 تا 66 و صفحات 295 تا 298

9- مبانی فراماسونری، گروه تحقیقات علمی، ترجمه جعفر سعیدی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، 1376، صص 342 و 343

10- نفوذ صهیونیسم بر رسانه های خبری و سازمانهای بین المللی، فؤادبن سید عبدالرحمن الرفاعی، ترجمه حسین سروقامت، سازمان انتشارات کیهان، 1377، ص101

+ حامد ; ٥:٠٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/۸/۱۸
comment نظرات ()

خاطره ای جالب از سلوک مقام معظم رهبری

«یکی از دوستان می گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوه های اطراف تهران رفته بودند با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع مناسبی نداشتند و تصور می کردند که آقا دستور دستگیری آنها را خواهد داد. ولی بر خلاف تصور آن دو، مقام معظم رهبری با آن ها احوال پرسی کردند و از شغل و فامیل بودن آن ها سؤال کردند. پسر وقتی با خلق زیبای آقا مواجه شد، واقعیت را گفت که ما دوست هستیم. آقا ابتدا درباره ورزش و مزایای آن با آن دو صحبت کردند و بعد هم فرمودند: بد نیست صیغه محرمیتی در میان شما برقرار شود و شما با هم ازدواج کنید و به آن ها پیشنهاد دادند که اگر مایل بودید در فلان تاریخ بیایید، من آمادگی دارم که شخصاً عقد شما را بخوانم. آن دو خداحافظی کردند و طبق قرار، همراه خانواده خود، محضر آقا رسیدند. آقا عقد آن ها را جاری کردند و با برخورد کریمانه مقام ولایت، این دو جوان تغییر مسیر دادند و آن دختر غیرمحجبه، به یک دختر محجبه و معنوی و آن پسر دانشجو به یک جوان مذهبی مبدل شدند.»

 

منبع: محمد امین نژاد – کارمند صدا و سیما

+ حامد ; ٥:۳٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/۸/۱٥
comment نظرات ()

راهپیمایی علیه بیانیه سعدآباد

سخنرانی آقا در مورد پروتکل الحاقی خیال همه دوستداران انقلاب را راحت کرد. از شما چه پنهان در شهری که من درس می خونم بهمراه دوستان یک راهپیمایی علیه بیانیه سعدآباد برگزار کردیم که خبر آن را در اینجا و اینجا می تونید مطالعه کنید.

آقا بیانیه سعد آباد رو تأیید کردند و ما هم اگر مطمئن بودیم که ایشان از نتیجه مذاکرات چهارجانبه راضی هستند به هیچوجه دست به اعتراض نمی زدیم. اما بعضی از دوستان بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری با حالتی حق به جانب می گویند: "دیدید که نباید اعتراض می کردید؟" به این بهانه مناسب است که به فرازی از سخنرانی ایشان اشاره کنم:

"حتی برخی از بی تابی هایی که انسان در این قضیه از دانشجوها، آحادمردم و یا بعضی از مطبوعات دید که دغدغه داشتند، خوب هم هست و نشان دهنده این است که روی عزت و استقلال ملی در جامعه حساسیت زیاد است."

در این فراز هم ایشان، معترضان را افرادی مؤمن و غیور معرفی می کنند:

"یک طرز فکر این است که افراد مؤمن و غیور ما تصور می کنند که دولت تسلیم شد، که باید گفت این طور نیست و هیچ تسلیمی تا اینجا وجود نداشته است. این یک حرکت سیاسی و کار دیپلماسی است."

+ حامد ; ٤:٥٤ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/۸/۱۳
comment نظرات ()

ملولم

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

+ حامد ; ۱:٠٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/۸/۸
comment نظرات ()

یک مطلب جالب (و یک توضیح تکمیلی)

 

1- برنامه  WORDسیستم خود را باز کنید!

2- عبارت Q33NY را تایپ کنید (Q33 شماره پرواز یکی از هواپیماهایی است که در 11 سپتامبر 2001 به برجهای دوقلوی تجارت جهانی برخورد کرد. NY هم مخفف کلمه New York است.)

3- روی عبارت Q33NY را بوسیله ماوس، High Light کنید!

4- در قسمت انتخاب فونت که در بالای صفحه قرار دارد، فونتWingdings را انتخاب کنید.

 

نتیجه این چهار مرحله، خیلی جالب است.

عبارت Q33NY در این فونت چنین شکلی پیدا می کند:

 

 

 

 

Q33NY

 

البته ممکن است برخی از کاربران، بخاطر کاستیهایی که در اینترنت وجود دارد ، نتوانند نتیجه ای را که در اینجا آورده ام درست مشاهده کنند. بنابراین بهتر است دست به کارشوند و خودشان چهار مرحله بالا را دهند.

 

اما توضیح ضروری: (7 آبان)

 

پس از نوشتن یادداشت بالا، کاشف به عمل آمد که شماره پرواز هیچکدام از هواپیماهایی که به برجهای دوقلو اصابت کردند  Q33 نیست. بنابراین مطلب بالا، از درجه اعتبار ساقط است! شماره های پرواز دو هواپیمایی که به برجها برخورد کردند از این قرارند:

    11 شرکت امریکن ایرلاین

    175 شرکت یونایتد ایرلاین


از خوانندگان آرمانشهر بخاطر نقل مطلب، بدون تحقیق قبلی عذرخواهی می کنم.

به بهانه پخش گسترده این مطلب بی اساس در اثبات صهیونیستی بودن حادثه یازدهم سپتامبر، یادداشت جدیدی خواهم نوشت.

+ حامد ; ۱:۱٧ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/۸/٤
comment نظرات ()