آرمانشهر

نقش يهوديان در ترويج اسلام ستيزی

«غير يهوديان براي خدمت به يهود به شكل انسان خلق شده اند.» (تلمود كتاب مقدس يهوديان)

«اي پيامبر! به طور حتم شديدترين دشمن مؤمنان را يهوديان خواهي يافت و كساني كه شرك ورزديدند.» (سوره مائده٬ آيه ۸۲)
***
در اين يادداشت قصد دارم با ذكر چند نمونه به نقش جهودان در ترويج اسلام ستيزي اشاره كنم:
۱- رضا مظلومان كه نام خود را به «كورش آريامنش» تغيير داد و در اسلام ستيزي فعال بود و بسياري از اسلام ستيزان امروز (مثل حسن عباسي يا همان سياوش اوستا) دست پرورده او هستند٬ از سال ۱۳۵۲عضو «كلوپ روتاري» بود. (راهنماي كلوپ روتاري در ايران٬ نوشته رضا رزم آرا-روتارين عاليرتبه- صفحه ۲۱۸) كلوپ روتاري شاخه اي از سازمان يهودايي «فراماسونري» است. (در مورد وابستگي فراماسونري به زرسالاري يهود به كتابهاي «مباني فراماسونري» نوشته گروه تحقيقات علمي تركيه٬ «زرسالاران يهودي و پارسي» نوشته عبدالله شهبازي و «فراموشخانه و فراماسونري در ايران» نوشته اسماعيل رائين رجوع كنيد.) از جمله شاهكارهاي رضا مظلومان مي توان به نامه ساختگي يزدگرد به عمر اشاره كرد.
 رضا مظلومان علاوه بر عضويت در فراماسونري در تشكيلات ضدانقلابی «درفش كاوياني» فعاليت مي كرد. (به كتاب «پس از سقوط»٬ خاطرات احمدعلي مسعود انصاري رجوع كنيد.) سازمان درفش كاوياني متعلق به منوچهر گنجي بود كه يهودي الاصل است.

۲- شجاع الدين شفا٬ نويسنده كتابهاي ضدديني همچون «تولدي ديگر»٬ عضو سازمان «برادري جهاني» است. اين سازمان هم شاخه اي از سازمان صهيونيستي فراماسونري است. همچنين همسر شفا يهودی است. در برخی منابع به يهودی الاصل بودن خود او نيز اشاره شده است. ( همچون کتاب «جنايت جهاني» نوشته شمس الدين رحمانی) او در کتاب تولدی ديگر در حاليکه به ظاهر آئين يهود را زير سئوال برده است٬ بهترين خدمت را به قوم يهود کرده است: تبرئه يهوديان از اتهام قتل عام ۷۸ هزار ايرانی در زمان سلطنت هخامنشيان (روز پوريم)

۳- احمد كسروي٬ دين ستيز معروف در شهر بصره توسط شخصي به نام خان بهادر به عضويت سازمان صهيونيستي فراماسونري در آمد. (مجله خوشه٬ شماره ۵۱۲/مورخ ۵ دي ۱۳۴۴)

۴- علي دشتي كتاب معروف «بيست و سه سال» را تحت تأثير كتاب «سخنرانيهايي در مورد اسلام» نوشته است. در جاي جاي كتاب علي دشتي به اين كتاب ارجاع داده شده است. كتاب ضداسلامي سخنرانيهايي در مورد اسلام٬ اثر «اگناس گلدزيهر» يهودي است.

۵- سلمان رشدي٬ رمان موهن «آيات شيطاني» را به سفارش يك ناشر يهودي موسوم به «گيلتون ريتكن» نوشت. ناشر فارسي آيات شيطاني هم «نشر نيما» است كه يك يهودي به نام «داود نعمتي» مدير آن است. اين رمان با الهام از افسانه «غرانيق» نوشته شده است كه اتفاقاْ سازندگان اين افسانه نيز راوياني يهودي همچون «محمدبن كعب قرظي» هستند.

۶- بنيانگذار باستان گرايي ضداسلامي در ايران فردي به نام «مانكجي ليمجي هاتريا» است. وي مأمور اطلاعاتي هند بريتانيا و بنيانگذار سازمان يهودايی فراماسونري در ايران بود.
موج دوم باستانگرايي توسط فراماسونهاي درجه بالايي چون «محمدعلي فروغي» و «حسن پيرنيا» بنيان نهاده شد كه اولي علاوه بر فراماسوني٬ يهودي الاصل هم هست.

۷- اخيراْ با انتشار کتاب خاطرات ماير عزری٬ سفير رژيم صهيونيستی در ايران دوره پهلوی٬ از ارتباط اسلام ستيزان زرتشتی گرايی همچون ابراهيم پورداود با اسرائيل پرده برداشته شده است.
***
اگر دوستان در اين موضوع٬ مطلبی دارند خوشحال مي شوم كه بنويسند.

+ حامد ; ٥:۱٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۳/٧/۱٠
comment نظرات ()

اعتماد به جناب سيستانی تا کی؟

به دو خبر زير توجه کنيد! چه کسی باعث شد که اين جماعت در عراق پر وبال بگيرند؟ چه کسی تا به حال از يک اعتراض خشک و خالی به اين بی شرفها خودداری کرده است؟ خيلی می خواهم بدانم که سياستهای جناب سيستانی تا به حال چه دستاورد مثبتی برای عراق داشته است.

خبر اول: سايت ايسنا/ ۳۰ شهريور ۱۳۸۳

ایاد علاوی درباره‌ي صدام و احتمال ديدار با وي گفته است: من پس از صدور حكم دادگاه در حق صدام با او ديدار خواهم كرد و دليل آن اين است كه ديدار من با او بر روند محاكمه‌ي صدام تاثير نگذارد؛ زيرا همگان خواهان آن هستند كه اين محاكمه‌ عادلانه و قانونمند انجام گيرد.
به گزارش ایسنا، نخست وزير حكومت موقت عراق گفت: صدام زماني كه مطلع شد كه من به پست نخست وزيري عراق رسيده‌ام، بسيار پريشان و ناراحت شد؛ زيرا او فكر مي‌كرد ما نيز مانند او به شيوه‌هايي چون ترور و قتل در حق‌اش اقدام مي‌كنيم.
علاوي تاكيد كرد: ما با موضوع صدام از روي انتقام برخورد نمي‌كنيم، بلكه حكومت عراق با حفظ سياست منطق، او را محاكمه خواهد كرد.
نخست وزير عراق اظهار داشت: صدام و مقامات مسوول سابق عراق آن‌ طوري كه رسانه‌هاي خبري جهان منعكس مي‌كنند، افراد ظالم و جنايتكاري نيستند و دليل اثبات كننده‌ي اين سخن آن است كه صدام مدتي پيش پيامي شفاهي براي من فرستاد كه در آن از من طلب بخشش و عفو كرد.
علاوي گفت: عملكرد صدام و مقامات مسوول او بر اساس منافع عمومي انجام مي‌گرفت و قصد اين افراد و هدف آنها توهين به مردم نبوده است اما به هر حال من بر اين اعتقادم كه سرنوشت آنها بايد توسط دادگاه عراق مشخص شود.
علاوي گفت: صدام اين پيام شفاهي را به واسطه‌ي يكي از اعضاي حكومت موقت عراق به من ارسال كرده است و بارزان تكريتي، برادر ناتني صدام نيز چنين پيامي را براي من ارسال كرده است.
نخست وزير عراق درباره‌ي وضعيت جسمي و روحي صدام تصريح كرد: صدام بسيار نااميد و عصبي است و زماني كه براي تفهيم اتهام حاضر شد، مي‌لرزيد؛ زيرا فكر مي‌كرد او را بر اساس قوانين سابق دولت عراق به پاي چوبه‌ي دار مي‌برند و تنها پس از مشاهده‌ي قاضي و دادگاه آرامش خود را بازيافت.

خبر دوم: سايت بازتاب/ اول مهر ۱۳۸۳

سيلوان شالوم، وزير امور خارجه رژيم صهيونيستي روز گذشته با اياد علاوي، نخست‌وزير دولت موقت عراق در نيويورك ديدار و گفت‌وگو كرد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از نيويورك، مقامات اسراييلي اين ديدار را نخستين ديدار مقامات اسراييلي و عراقي قلمداد مي‌كنند.
شالوم و ديگر مقامات اسراييلي اعلام كردند اين ديدار كوتاه كه با شوخي و دست دادن نيز همراه بود، در مجمع عمومي سازمان ملل و پيش از آغاز نشست صورت گرفت.
شالوم هنگام بازگشت به هتل «مانهاتان»، محل اقامت وي، با اشاره به ديدارش با علاوي به خبرنگاران گفت: در كنار هم نشستيم و فرصتي براي گفت‌وگو فراهم شد.
شالوم تصريح كرد: با هم دست داديم و به او گفتم كه اميدوارم صلح در آينده نزديك برقرار شود و همگي خنديديم و اين تمام جرياني بود كه روي داد.
بنا بر اين گزارش، علاوي را دو مسؤول ديگر همراهي مي‌كردند كه شالوم و هيأت همراه وي، با آنها نيز دست دادند.
شالوم افزود: اين اولين تماسي بود كه صورت گرفت.

+ حامد ; ٥:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۳/٧/۱
comment نظرات ()