آرمانشهر

پیروزی دوم مبارک!

عقب نشینی رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان، فلسطینیان را بعد از نیم قرن به خود آورد و به آنها این درس را آموخت که تنها در سایه جهاد و شهادت طلبی است که می توان دشمن غاصب را از خانه بیرون انداخت. امروز عمل به این درس، اولین نتایج خود را آشکار کرده است و جهان اسلام شادمانه عقب نشینی مفتضحانه ارتش مجهز صهیونیستی را از نوار غزه نظاره می کند. امید است همچنان که پیروزی اول در لبنان، شعله های انتفاضه و جهاد را در فلسطین برافروخت، پیروزی دوم در غزه، این شعله را پرفروغتر و برای صهیونیستها سوزانتر کند. ان شاءالله.
یاد فتحی شقاقی، یحیی عیاش، شیخ احمد یاسین، عبدالعزیز رنتیسی، هنادی جرادات، ریم صالح الریاشی، آیات الاخرس و همه مردان و زنان شهادت طلبی که این پیروزی ثمره مجاهدت آنها است گرامی و راهشان پررهرو باد.  

جای تأسف است که مسئولان جمهوری اسلامی و صدا وسیما و مطبوعات کشور بر خلاف پیروزی خرداد79 در لبنان، با پیروزی امروز فلسطینیان در غزه برخوردی سرد داشته اند. شایسته بود که رئیس جمهور احمدی نژاد در این قضیه حداقل یک پیام تبریک صادر می کرد.

مسائل داخلی آنقدر ما را سرگرم کرده است که حتی بچه حزب اللهی ها هم از عظمت این پیروزی بزرگ غافل شده اند.

چند وقت پیش روزنامه های اوایل انقلاب را ورق می زدم. وقتی خبر ترور انورالسادات، رئیس جمهور خائن مصر که دست خود را به صلح با اسرائیل آلوده کرد در ایران منتشر می شود، مردم به پشت بامها و خیابانها می ریزند و فریاد الله اکبر سر می دهند و شیرینی و شربت پخش می کنند. اما امروز بعد از 25 سال، خبر فرار صهیونیستها از غزه چه پژواکی در بین مردم و مسئولان ما داشته است؟

+ حامد ; ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٤/٥/٢٥
comment نظرات ()