آرمانشهر

در ايران چه استفاده ای از اينترنت می شود؟


یک نکته جالب: در این چند روز، بیشتر کسانی که از راه جستجو به آرمانشهر آمده اند، شیطون تو جلدشون رفته بوده! چونکه بعد از سرچ کردن عباراتی چون « سکس»، « سکس ایرانی»، «عریان» و...این صفحه رو پیدا کرده بودند. از آنجا که این کلمات در یادداشت « سلاح مرگبار» ( که دو طبقه پایینتر می تونید مطالعه اش کنید) به کار رفته ، جستجوگر google هم آرمانشهر رو در نتایج جستجوی خودش می آورده . نگفتم بیشتر کاربران اینترنت درایران، فقط به دنبال سایت های غیر اخلاقی هستند!
( لابد می پرسید از کجا فهمیدم که با سرچ این کلمات به آرمانشهر آمده اند. جوابش اینه که اگر از خدمات سایتهایی چون « پشتیبانان شبکه» یا nedstate برای قراردادن کانتر در وبلاگ یا سایتتون استفاده کنید، می تونید متوجه بشید افرادی که به صفحه شما آمده اند، از کجا وارد شده اند.)
****
قبلاً نقد دنباله داری در مورد نامه قاسم شعله سعدی به رهبر انقلاب می نوشتم که نا تمام باقی موند. علتش اینه که دیدم در بعضی از سایت ها نقدهای خوبی بر این نامه وجود داره و تقریباً همه حرفها زده شده.( به عنوان مثال می تونید به بخش مقالات و گفتگوهای سایت « بی عنوان» رجوع کنید. یا به نامه جالب استاندار سابق کردستان که در یکی از یادداشتهای قبلی به اون لینک داده شده، مراجعه کنید. ) به همین خاطر فکر کردم نوشتن ادامه نقد، فایده ای جز مطرح شدن بیش از اندازه نویسنده این نامه نداره.
****
نکته دیگر اینکه، ان شاءالله از امروز سعی می کنم، یک روز در میون وبلاگ رو به روز کنم.

+ حامد ; ٤:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۱/۱۱/۳
comment نظرات ()