سايت عبدالله شهبازی

عبدالله شهبازی کارش خیلی درسته. علاقمندان به موضوعاتی چون تاریخ سیاسی معاصر، تئوری توطئه، زرسالاری یهود، فراماسونری و ... حتمآ به سایتش سر بزنن. جای این سایت واقعآ خالی بود. من که خیلی ذوق زده شدم.

/ 11 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک نفر

نخست اینکه نمی دانم شما چرا هموطنان خود را که در برون مرز زندگی می کنند بیگانه می نامید؟! دوم اینکه با دادن لباس با نشانه پلیس به آن عده ای خودسر! خودسری آنها کاملا مشخص شد!!!!

rahgozar

سايت بسيار خوبی بود..ممنون از شما

يك بسيجي

اليس الصبح بقريب . آيا سپيده دم نزديك نيست ؟ آيا به راستي اوباش و فريبخوردگان خوش باور حماسه مردم در ۲۳ تير را فراموش كرده اند ؟ آن روز رهبر فرماني صادر نكرده بود باز هم سيل جمعيت در سراسر ايران تمام دنيا را به تعجب واداشت و همه رسانه هاي غربي مجبور به سانسور خبر آن شدند . مطبوعات وابسته داخلي هم چاره اي جز سكوت نداشتند. اوباش بترسند از روزي كه رهبر انقلاب مردم را به صحنه فرا بخواند . يوم ليس فيه مفر ! آن روز براي آشوب گران هيچ مفري نخواهد بود . منتظر تكرار حماسه مردمي باشيد . هرچند مي دانيم باز هم فراموش خواهيد كرد و رجز خواهيد خواند ... با اين حال منتظر باشيد .

امين

سلام خسته نباشي آقا حامد ... بازم به ما سر بزن ... يا علي

یک نفر

امام خمينی:" حق گرفتنی است، نه دادنی"!!! حال آیا کسانی که برای گرفتن حق خود به خیابانها می آیند اوباشند؟!! چرا کسانی که در سال 57 با آتش زدن سینما ها و کشتن ترور کردن می خواستند حرفشان را به کرسی بنشانند اوباش نبودند؟!!

یک نفر

می خواستم بدانم، مگر نه اینکه در جمهوری اسلامی مجازات حمل اسلحه و استفاده از آن در بر هم زدن نظم عمومی اعدام است( همانطور که تا بحال صدها جوان را به انگیزه به همراه داشتن قمه یا چاقو و نه حتی مصدوم کردن دیگران در خیابانها اعدام کرده اند) ؛ پس چگونه است که سعید عسگر حتی دوسال هم در زندان نمی ماند؟!

hosein

واقعا بعضيا مثل آقای يک نفر کوته بينند و براشون مشکل مسائل رو تفکيک کنند در ضمن شما که اين همه به امام فحش می ديد پس چرا هر حرفيش که می تونيد ازش سوء استفاده کنيد قبول داريد؟ حامد جان خسته شدم اينقدر آدمهای کوته بين زياد شده امد حامد تو دست از مبارزه برندار

sina555

کسی که اصلا امام خمينی رو قبول نداره چطور ميتونه به حرفای اون استناد کنه؟الله اعلم

یک نفر

خدمت آقايون حسين و سينا عرض کنم که من افراد رو قبول ندارمُ افکار و حرفها رو قبول دارم. در ضمن اون گفته رو هم برای شمايی که خودتون رو فدايی خمينی می دونين گفتم.

صمدزادگان

سلام، از شما به خاطر معرفی این سایت خوب ممنونم.