یک خبر منتشر نشده!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

مقدمه: سلمان رشدي، نويسنده مرتد كتاب آيات شيطاني كه توسط آمريكا به رياست انجمن قلم اين كشور انتخاب شده، ضمن تقدير از دولت آمريكا اجراي حكم اعدام خود را پايان يافته تلقي كرد! وي در گفت وگو با راديو آمريكا ادعا كرد: « وقتي همه عوامل چند سال اخير را كنار هم بگذاريم مي توانيم بگوئيم تمام ماجرا پنج سال و نيم پيش تمام شد چون در اين مدت خيلي چيزها عوض شد، دولت ايران، انگليس و آمريكا تغيير كردند و همه اين عوامل كمك كرد تا يك دولت نسبتاً منطقي در ايران روي كار بيايد...» (روزنامه جمهوری اسلامی، 6 اردیبهشت 83، صفحه 2)

***

حالا که دولت ما منطقی شده، ما که اصولاً منطق سرمان نمی شود، در حد خودمان از تریبون کوچکی که در اختیار داریم استفاده می کنیم و خبری را که حضرات سه سال است با همه توان روی آن سرپوش گذاشته اند منتشر می کنیم. البته اطلاعات بنده در مورد این خبر به علت سعی دستگاههای امنیتی برای جلوگیری از پخش آن اندک است:


«حدود سه سال پیش، یک جوان قمی، با نام خانوادگی ابراهیمی بصورت مستقل برای اجرای حکم امام خمینی در مورد سلمان رشدی روانه غرب می شود و در راه اعدام  این دست پرورده صهیونیسم جهانی*به شهادت می رسد. خانواده و نزدیکان این شهید از ارائه هرگونه اطلاعاتی در مورد این شهید و عملیات وی منع شده اند.

گفته می شود ابراهیمی از شاگردان کلاس فلسفه دکتر رضا داوری اردکانی بوده است.»

 

____________________________

* رمان توهین آمیز آیات شیطانی به سفارش یک ناشر یهودی به نام گیلتون ریتکن و بر اساس افسانه یهود ساخته غرانیق نوشته شده. ناشر فارسی این کتاب هم یک یهودی به نام داود نعمتی است.

 

/ 33 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسن صباح

سلام حامد جان ! اولا حکم امام ما تا ابد قابل اجراست و هيچکسی قادر به لغو اين حکم نيست . هرچند سلمان رشدی ديگر سگی است که مرده و زنده اش به پشيزی نمی ارزد اما وجودش خط قرمز سياست خارجی ماست . هرگاه علنی کسی در ج.ا.ا بتواند ادعا کند که ديگر کاری به کار او نداريم انروز بايد فاتحه جمهوری را خواند . فعلا حکم بقوت خود باقی است و انشاءالله اجرا خواهد شد .

حامد (آرمانشهر)

در جواب +: راست میگی. به جای حرف خوب است عمل داشته باشم. اما مشکل من نه ترس، بلکه عدم اطلاع از مخفیگاه این موجود خبیث است. مطمئن باش که من سالهاست در حسرت اعدام او هستم و از مرگ هم باکی ندارم. راستی شما از حور بهشتی چه می دانید و چه تصوری از آن دارید؟ اصلاً از حور بهشتی بگذریم. لبخند رضایت مادرم... ولش کن! شما که از این عوالم سر در نمی آورید، اینها مخصوص ما دیوانه هاست.

حسن صباح

حامد جان ! کار سلمان رشدی را به ما تروريستا بسپار . بلاخره اگه اين مردک حتی ارزش کشته شدن را داشته باشه کشته خواهد شد ولی همين زندگی برای او از هزار مرگ روزانه بدتر است . او همه چيزش را باخته است ... راستي مطلب زير را بخوان : http://a2ms.persianblog.ir/?date=13830207#1749994

+

عزيزم هيچ احتياجی نداره که بری سلمان رشدی رو بکشی! اگر واقعا اينکاره هستی برو مثل بقيه بسيجيهای اعزامی که ميفرستنشون اسرائيل به خودشون بمب ببندن و خودشونو بترکونن عمل کن ! تازه بعد از ترکيدن خودت اينجا به خانوادت ۳ ميليون پول نقد ميدن ! برو چرا معطلی؟

حامد

در جواب +: جوک واقعاً جالبی گفتید! واقعاً شما در مورد عملیات استشهادی در فلسطین اینطور فکر می کنید؟ ذهن شما در چه فضای آلوده ای رشد کرده که چنین برداشتی از واقعیات دارید؟ این واقعاً جالبه!

L

وبلاگ خيلی جالبی داريد

Satan

سلام دوست عزيز من نمی دانم شما چگونه به خود حق می دهيد رمانهای سلمان رشدی را ضعيف بخوانيد. آيا شما تا کنون هيچ کدام از آنها را خوانده ايد؟يا اينکه آيا از نقد ادبی چيزی می دانيد؟ اتهام بستن به ديگران کار راحتيست اما اثبات آن کار دشواريست. اميدوارم که نگوييد نقد ادبی هم به سفارش سيا و موساد به وجود آمده.

+

باعث سرافکندگی نظام جمهوری اسلامی کسانی هستند مانند تو ! که هيچی از واقعيات نميدانند و فقط بلدند هر چی يادشان دادند را تعصب کرده و آنرا به کار ببرند ! برام جالبه بدونم جنابعالی تابحای اسم کتابهايی مانند (بيست و سه سال ــــــــ تولدی ديگر ) اصلا به گوشت خورده؟ خير ! محض اطلاع بايد بگم که کتابهای فوق بسيار از لحاظ محتوا از کتاب سلمان رشدی با محتواتر و عقلانی تر بوده و به عقل هيچکس هم نرسيده که نويسنده هاشون رو مرتد اعلام کنن ! برو با همون سلمان رشديت خوش باش !

حامد (آرمانشهر)

در جواب+: بله، نه تنها اسم دو کتاب بی مایه ای که ذکر کردید به گوشم رسیده بلکه حدود یک سال پیش هر دوی آنها را بطور کامل خوانده ام. چرا فکر می کنید ما چشم و گوش بسته ایم؟ ان شاء الله بزودی طراحی سایت انصاف کامل می شود و نقد مفصل این دو کتاب در آنها قرار می گیرد تا کسانی که این دو کتاب بی ارزش را شاهکار می دانند رسوا شوند!

+

خواهی ديد چه کسی رسوا ميشود ! برو بابا