بازیخوردگان یهود

 در زیر به چند اسم آشنا از حامیان مالی تلویزیونهای فارسی زبان ماهواره ای اشاره شده است. قضاوت در مورد کسانی که با تشویق این رسانه ها به میدان می آیند با خودتان: 

1-     لطف الله حی: کلان سرمایه دار یهودی ، نماینده یهودیان در مجلس شورای ملی دوران پهلوی و رئیس فعلی فراماسونهای ایرانی  (جالب اینجاست که این آقای یهودی، نام اسلامی لطف الله را  روی خود گذاشته است.)

2-     بیژن نهایی: کلان سرمایه دار یهودی و مالک سابق بیمه البرز

3-     منوشه امیر (منوچهر ساچمه چی): سرمایه دار یهودی و مدیر بخش فارسی رادیو اسرائیل

4-     ابراهیم ویکتوری: سرمایه دار یهودی

5-     صیون (صهیون) ابراهیمی: سرمایه دار یهودی

6-     فیروز ثابت :  یهودی الاصل و عضو فرقه صهیونیستی بهایی

7-     اسدالله مروتی: عضو فرقه صهیونیستی بهایی و مالک «رادیو صدای ایران»

8-     ضیاء آتابای: عضو فرقه صهیونیستی بهایی

/ 13 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
چشمه

چه بحث داغي در گرفته . به گمان من روشن است كه جنگ ايران و عراق به نفع اسراييل بود زيرا يك درگيري به اين شدت بين مسلمين باعث ميشد كه نه ايران بتونه با تمام قدرت دربرابر اسراييل بايسته و نه عراق. اما بعد از جنگ هم ايران هر جور كمكي تونست به فلسطينيان كرد و هم عراق. اين مسأله به روابط حاكمان ايران و عراق با مردمشان هم ندارد. حالا ممكن است يك نفر حاكمان ايران را قبول نداشته باشد يا قبول داشته باشد و همينطور حكومت صدام را . در هر حال بيشترين تلاش را در دنيا براي حمايت از فلسطينيان ايران و عراق انجام داده اند.

حامد

يکی از خونندگان در اينجا چند پیام گذاشته بودند که من جواب آن را در وبلاگشان و در اينجا گذاشتم. اما چون ايشان جواب مرا از وبلاگشان حذف کردند، من هم پیامهای ایشان و جواب خودم به آن را حذف کردم.

یک نفر

اگر هواخواهان و پشتیبانان این تلویزیونها یهودی و خدا پرست هستند، طرفداران جمهوری اسلامی کسانی مانند کره شمالی و فیدل کاسترو بی خدا هستند.احمق.

حامد

در جواب يک نفر: يهودی و خداپرستی؟! یهودی اگر چیزی را بپرستد دو چیز است: یکی نژاد و دیگری پول و طلا.

خرابه

من هر وقت میام اینجا روحم تازه میشه... حامد جون دستت درد نکنه...راستی اگر بخوای من میتونم به تمپلیتت یه دستی بکشم که یه ذره از این حالت در بیاد ... اگه دوست داشتی بهم پی ام بده ... من واقعا اینجا و عقاید تو رو قبول دارم ... همین جوری ادامه بده... راستی قصد دارم یه کارایی بکنم ... به کمک تو هم نیاز دارم... فعلا حق نگهدارت

احمد

سلام.شاره تلفنم را در ايميلی برايت نوشته ام .با من تماس بگير.

ناصرپورپیرار

سلام، در پاسخ به موضوع تريبون و موضوع قوميت در ايران يادداشت مفصلی در صفحه ی اصلی وبلاگ خودم گذارده ام ، که بحث قابل تعقيبی است.

Deev

دليلی که يهوديان اسمهای تخمی عربی بروی فرزندان خود مينهادن اين بود که از ضرب و شتم مسلمانان ديوس (که خود يکی از آنان باشم٬ خیر سرم سید هستم) در امان باشند چون که اين دين اهريمنی از هلاک کردن دگرانديشان٬ چه يهودی چه غيره٬ بيمی ندارد.

Deev

در ضمن «ابراهیم ویکتوری: سرمایه دار یهودی» دانشمنديست ممتاز و گه او بر وجود رفسنجاني و آل عبا شرف دارد.

حامد

در جواب به ادعايdeev در مورد انتخاب اسامی اسلامی توسط یهودیان به سه نکته می توان اشاره کرد: 1- این موضوع فقط اختصاص به یهودیان دارد و فی المثل زرتشتیان و ارمنیها از اسامی اسلامی و عربی استفاده نمی کنند. 2- در کشورهای غیر اسلامی هم داشتن یک اسم محلی و یک اسم مخفی یهودی، در نزد یهودیان شایع است و ربطی به اسلام ندارد. 3- خود یهودیان معترفند که در طول تاریخ در کشورهای اسلامی زندگی به مراتب بهتر و آزادتری نسبت به غرب مسیحی داشته اند.