ترک پرشین بلاگ

به چند دلیل ترجیح می دهم پرشین بلاگ را ترک کنم:
۱- حذف نابه حق وبلاگ ناصر پورپیرار، نویسنده ضدصهیونیست توسط مدیران پرشین بلاگ
۲- مزین بودن لوگوی این سایت به تصویر سربازان هخامنشی که در فاجعه پوریم، به دستور یهود، ملل منطقه و از جمله ایران را برای قرنها از هستی ساقط کردند.
۳- سرعت بالاتر سرورهای دیگر نسبت به پرشین بلاگ
***
یادداشت تکمیلی، مورخ ۲۱ تیر ۱۳۸۶:
بعد از نزدیک دو سال از نوشتن یادداشت بالا، اعلام می کنم که:
۱-  در مورد «ناصر پورپیرار»، دچار اشتباه بزرگی بوده ام و امروز او را نویسنده ای ضدصهیونیست نمی دانم. او هرچند به ظاهر بر ضد صهیونیسم و یهود می نویسد، اما آثار قلمی اش بزرگترین فایده را به صهیونیستها می رساند.
۲- از آنجا که نظرم در مورد سلسله هخامنشی تا حد زیادی متأثر از نوشته های پورپیرار بوده است، قضاوتم نسبت به این سلسله احتیاج به بازبینی دارد.
یادداشت تکمیلی، مورخ ۱۰ اسفند ۱۳۸۶:
قسمتهایی از عنوان و متن یادداشت بالا به دلایل شخصی حذف شد.

/ 18 نظر / 74 بازدید
نمایش نظرات قبلی
!

تا زماني كه ابلهاني چون تو باشند پايه هاي حكومت الهي يتان !!! روز به روز قوي تر شده تا بيشتر بتواند جنايت كند.و چونان تويي در يك يك جنايتشان شريك خواهند بود.......... افسوس كه ايران تنهاست...تنهاي تنها! ايران پر شده از عاشقان قبر پرست اعراب يا نوكران تازيان يا شيفته گان غرب!

آخوند

کیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر هر چی آخوند مقدسه تو دهنت.....

ناصر پور پيرار

اينجانب ناصر پورپيرار اعلام ميكنم اين حامد گوسفند به هيچ عنوان مقلد من مادر قحبه نبوده بلكه مليجك دربار آخوندي ميباشد.در ضمن من ولد زنا به هيچ عنوان نوكر و جيره خوار اعراب نبود ه ونيستم من اصلا اعراب را داخل آدم حساب نميكنم اما از آنجا كه من ديوث جيره ام در آخور روسها ميباشد اينطوري وانمود ميكنم كه طرفدار عربها هستم.من ديوث تا اربابم روس و انگليس باشد هيچ گهي بدون اجازه آنها نخواهم خورد بلكه به آشغالهايي چون حامد هم تعارف ميكنم!.البته آخوندها هم خوب خري براي روسها هستند درست مثل خود جاكش خودم!. پاينده روس برقرار باد انگليس. نوكر جيره خوار پوتين و ... ناصر پورپيرار(ديوث جاكش)

ناصر کس کش بنا کننده-پورپیرار

عکس یکی از پدران بنده! http://4.bp.blogspot.com/_d3yVG9k0ttw/SVj-Cxs-4MI/AAAAAAAADGY/knWGCQckVrM/s400/saddam2.jpg

...

روحیه حقیقت طلبتان را و اعلام تغئیر عقاید که کار هرکس نیست به شما تبریک می گویم و برای ایران فرزندانی اینچنین آرزو می کنم.

حامد فتاحی

کیر پور پیرار تو دهن خمینی و خائنه ای و احمدی نژاد و مصباح و منصور ارضی و هاشمی و موسوی و اردبیلی و خودم و خودش باد.

ندای انقلاب

ایهالناس مسلمان کشی‌یکی‌از سرگرمیهای جدید برای کشورها و دولتهای مسلمان و غیره مسلمان شده. جالب اینجاست که دوستان عزیز آقای احمدی خره،چین و شوروی، قبل از شمارش آرای انتخابات به ایشون تبریک گفتند. کشور چین و شوروی یک ساعت بعد از انتخابات به آنترینژاد تبریک گفتند تو نگو اینها با هم یه قرارهایی دارند و آنهم سرگرمی هست که هر ستاشون دوست دارند و آن هم، مسلمان کشی‌. در ارومجی چین و در چچنیا شوروی و در ایران عزیز دولتها همه مشغول مسلمان کشی‌هستند.احمدی‌نژاد ممکن که خایهٔ امریکا و انگلیس را نمیمالد ولی‌ خوب خایهٔ چین و شوروی را ما چ می‌کند. هی‌نماز جمعه داد میزنم مرگ بر یهودی و صهیونیست تو نگو پولدارترین ادمهایی که شوروی را اداره میکنند یهودی هستند. هر هفته میرم نماز جمعه داد میزنم مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس تو نگو مسلمان کشهای اصلی‌، چین، شوروی و همین رئیس جمهور قلابی خودمون آقای احمقی خره جنایتکار هستند. «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»

غریب دوست

آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش آمار وبلاگ یا وبسایت خود هستید؟ آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش فروش محصولات خود دارید ؟ آیا از گران بودن قیمت تبلیغات یا فرستادن ایمیل تبلیغاتی خسته شده اید؟ در این مجموعه آموزشی به طرز کاملا عملی به شما یاد میدهیم : 1- چگونه پیج رنکمان را در گوگل بسیار سریع به 10 برسانیم . 2- چگونه بدون ارسال هیچ مطلبی در وبلاگ یا سایتمان روزانه بالغ بر 10000 بازدید کننده داشته باشیم. 3- چگونه بینندگان سایتمان را مجبور بدیدن تبلیغات خودمان و خرید محصولاتمان بکنیم و انگیزه آنها را بتحریک در بیاوریم. 4- چگونه بدون داشتن هیچ لیست ایمیلی شخصی افراد !!! سرور اصلی یاهو را مجبور به ارسال ایمیل تبلیغاتی INBOX ی كنیم 5- چگونه ده ها میلیون ایمیل را مطعلق به ایرانیان را جمع آوری کنیم و آنها را مجبور به دادن ایمیلشان بما بکنیم. بجای اینکه هزاران و میلیونها تومان برای تبلیغ سایت یا محصول خود به سایتهای پر بازدید بپردازی فقط مبلغ بسیار ناچیزی برای خرید این بسته آموزشی صرف کرده و جلوی ضرر و زیان را بگیرید. >>>> http://cdmc.mihanblog.com/post/534 <<&lt

ناصر پور پيرار

اي احمقها همگي چونان گوسفند بدنبال من بياييد. پورسانت روسها مال من حمالي اش ما شما!! هههه