به نظر می رسه...


حالا که همه از پرونده آقاجری گفتند و تا حدودی آبها از آسیاب افتاد، ما هم چند جمله ای در این راستا، افاضه می کنیم:
۱- به نظر می رسه خیلی از اونهایی که سنگ آقاجری رو به سینه می زدند، از خداشون بود که این بنده خدا اعدام بشه. چون که با اعدام او، موجی درست می شد که می تونستند سواری خوبی ازش بگیرند.
۲- به نظر می رسه خيلی از اونهايی که در موضعگيريهاشون، صحبت های آقاجری را در همدان تأیید کردند و براش طومار امضا کردند، اصلآ یک خط از متن سخنرانی او را نخونده بودند، و گرنه...(این قسمت به علت اعتراض یکی از دوستان سانسور شد). در این رابطه اشاره به یک خاطره، مناسب به نظر می رسد. سه چهار سال پیش، یکی از دوستان کرمانی من که چند روزی به شهر خودش رفته بود، بعد از بازگشت، خیلی پر حرارت داشت از شرکت خودش در تجمع دانشجویی حمایت از محسن کدیور صحبت می کرد. از او پرسیدم که آیا می دانی کدیور، آخوند است؟ با تعجب جواب داد: نه بابا!!؟
۳- سر دبیر یکی از روزنامه ها، در برابر معترضان به حکم آقاجری، اینطور اظهار نظر کرده بود که: «چرا سلمان رشدی که خارجیه باید اعدام بشه، اما مشابه داخلی او نباید اعدام بشه؟» به نظر می رسه، ایشان با این سخن خود، مسأله سلمان رشدی رو لوث کرد و جنایت او را سبک جلوه داد.
۴- تو بعضی از تجمعات، عکس هايی از مرحوم شريعتی ديده می شد و از آقاجری به عنوان شاگرد شريعتی ياد می شد. بی مناسبت نیست که این نظر را هم اظهار بنماییم: « به نظر می رسه، خیلی از اونهایی که از شریعتی دم می زنند، اگر چند تا از کتابهای او را بخوانند از او زده خواهند شد و بر عکس خیلی از اونهایی که از شریعتی خوششون نمی آد، اگر کتاب های او را مطالعه کنند عاشقش خواهند شد. » اگر باور ندارند، امتحان کنند!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

آرمانشهر در گوگل فارسی

اگر کلمات به کار رفته در این وبلاگ را در گوگل فارسی سرچ کنید، یکی از منابعی که معرفی خواهد شد، آرمانشهر است. مثلآ اگر همین کلمۀ « آرمانشهر» را سرچ کنید، اولین چیزی که خواهید دید ما هستیم. مبارک است!3.gif
------------------------------------------------------------------------------------------------------

حال نداد
نمی دانم چرا با اين يادداشتی که در بالا نوشتم(به نظر می رسه...)، اصلآ حال نکردم!

/ 5 نظر / 9 بازدید
محمد ديده ور

سلام حامد جان! نماز و روزه ات قبول. از دست من دلگير نباش. رايانه ام اسيدي به هم ريخته. يك ويروس ناقابل اصلا نمي گذارد طرفش بروم. هرچه هم ضد ويروس ريختم فايده نداشت. امروز مي خواهم هارد را فرمت كنم.

محمد ديده ور

انشا الله تا آخر هفته به وضعيت قبلي بر مي گردم. دعا كن! الان هم از دانشگاه به اينترنت وصل شده ام. تا به بچه ها وضعيتم را خبر بدهم. به اميد ديدار! يا علي

اشنا

سلام...اگر از ین جمله میمون بودن اجداد شما ثابت میشود....((رابطه با مردم رابطه معلم و متعلم است نه رابطه مراد و مرید نه رابطه مقلد و مقلد...که تقلید کنند مگر مردم میمون هستندکه تقلید بکنند متعلم میفهمد و عمل می کند و سعی ممی کند فهم خود را رشد بدهد تا روزی خودش بی نیاز شوداز این معلم.خودش مراجعه کند و استنباط بکند و درک نماید))...پس مبارک باشد....همیشه شاد باشید

farzande iran

be har haal AQGAJERY yek ensaan ast!! va hoqhooqhe ensaany darad! man na midanam oo che gofte na mikhaham bedanam! faqhat haminqhadr bas ke oo ham yek ensan ast va bayad manande ensan ba oo raftar shavad...magar oo mortakebe jenayat shdoe bood? oo faqhat yek sokhan raany karde bood....dar hich jaye donya sezaaye sokhanraany edaam nist...be omid roozi ke ensaniiyyat dar kesvareman barqharar shdvad

حامد(آرمانشهر)

در جواب فرزند ایران: اگر به چند یادداشت پایین تر از همین یادداشت، رجوع کنید، متوجه اعتراض من به حکم سنگین آقاجری خواهید شد( یادداشت« قاضی این پرونده به اعدام مستحق تر است»). منظور من دفاع از حکم آقاجری نبود.