اسرائيليات

يکی از نکاتی که در مطالعه نوشته های ضداسلامي، توجه مرا به خود جلب کرده است استفاده فراوان اسلام ستيزان از مجعولاتی است که يهوديان آنها را وارد اسلام کرده اند. در حقيقت اين دجال صفتان برای منفور کردن چهره اسلام در نظر خوانندگان، به مطالبی از متون اسلامی تمسک می جويند که اصلاً ربطی به اسلام ندارند و جمعی جاعل حديث يهودي آنها را ساخته اند.

شهيد مطهری در اين مورد چنين می گويد:
"يهودی ها، افکار و معتقدات خودشان را در ميان مسلمانان به صورت حديث درآوردند، اين ها در نفاق هم عجيب بودند، به ظاهر مسلمانی می کردند و با مسلمانها رفت و آمد می کردند، ولی افکار خودشان را به صورت حديث در ميان مسلمين رايج می کردند. يهودی ها در اين کار بسيار مهارت داشتند. البته مسيحی ها و مانوی ها هم اين کار را کرده اند ولی يهودی ها خيلی زياد کار کرده اند چون اينها مهارتشان در تظاهر فوق العاده است که گاهی مسلمان ها آنان را از خودشان مسلمان تر می دانستند." (اسلام و مقتضيات زمان، ج۱، ص ۷۳)

نکته جالب اينجاست که يهوديان در يک زمان در لباس مسلمان و ناقل حديث، مشغول بستن مطالب چندش آور، خرافی و مشمئز کننده به اسلام بوده اند و در زمانی ديگر (يعنی امروز) در لباس شرق شناس و اسلام شناس با مانور دادن بر روی همان مطالب ساختگی به تخطئه اسلام می پردازند. و چه بی انصافند کسانی که فقط بلدند بافته های اين تحريفگران بزرگ تاريخ را بلغور کنند! 
اميدوارم فرصت و حوصله ای پيش بيايد تا بيشتر در اين مورد بنويسم.

/ 27 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mm

سلام دوست عزيز ، پيشاپيش فرا رسيدن سال نو را خدمت شما و خانواده محترمتان تبريک عرض می کنم و برای شما ارزوی موفقيت دارم انشاءالله که در سال اينده نيز بيش از پيش از مطالب جالب شما استفاده کنيم به اميد سرافرازی کشورمان در همه عرصه ها !

afshin

سلام .نوروز باستانی بر شما مبارک باشه......شاد وپیروز باشید....در ضمن وبلاگ زیبا وپر محتوائی داری..... یاحق

منبرنت

سلام عليکم.اميدوارم سال نو توام با توفيقات الهی برای شما و خانواده محترمتان باشد.ايام عيد فرصت مغتنمی است برای رسيدن به کارهای عقب افتاده خصوصا رسيدگی مجدد به « انصاف».التماس دعا

مرصاد بصیر

سلام و عيدت مبارک . مطالبت هميشه جالب بوده است و ... موفق باشی .

حسن صباح

حامد جان سلام ! اين عيد باستانی را به شما و خانواده گراميتان تبريک عرض می کنم . / مطالبت کما فی السابق خواندنی است ... اما نبينم که کم بياری پسر ؟! اين اوباش بی سر و پايی که مثل هرزه ها در فضای اينترنت پلاسند سگان بی ارزشی هستند که انقدر پارس می کنند تا خسته بشند و راه مبارزه با اين ارازل بی محلی است چرا که جواب ابلهان خاموشی است . صبور باش و ادامه بده ...

کاروان ایمان

جلد اول ازکتاب ساسانيان چاپ شد.

ali

agha hamed shoma kheily khoob minevisi vali az noe manfi.yani inke yek mosht harfe mozakhraf ro tahvile khanande midi.fekr nemikoni behtare ke ye kami vaghe bin bashi?

arman

http://www.ariya.blogsky.com/ به اين بلاگ هم سری بزنيد و مطالبش را بدون تعصب بخوانيد..

حسن صباح

سلام . کجايی پسر ؟! راستی چرا حسودی ؟ يک سری به اش شله بزن .

حامد

در جواب arman: سلام... از معرفی این وبلاگ ممنونم. البته فکر می کنم چند ماه پیش برخی از مطالب آن را مطالعه کرده باشم. من هم به شما اکیداً توصیه می کنم کتابهای آقای پورپیرار را بدون تعصب بخوانید.