گوياترين سند


« آمريکا،مستعمره صهيونيسم است.» اگر قبول نداريد، به این سند جالب، خوب نگاه کنید!
این سند، اسکناس یک دلاری است:

us4b.jpg

توضیحات:
۱-در سمت راست اسکناس، نشان رسمی دولت آمریکا نقش بسته است. اگر دقت کنید، بالای سر عقاب، سیزده ستاره می بینید که مجموعآ یک ستاره داود تشکیل داده اند. همانطور که می دانید، ستاره داود(ستاره شش پر)، معروفترین آرم صهیونیستها و دولت نژادپرست اسرائیل است.
۲-درسمت چپ اسکناس، تصویر یک بنای هرمی شکل را می بینیم. در بالای این هرم، مثلثی رسم شده است که درون آن یک چشم قرار دارد. جالب است بدانید که این شکل(مثلثی که درون آن چشم قرار دارد)، یکی از معروفترین سمبلهای تشکیلات صهیونیستی و نیمه مخفی« فراماسونری» است.
بنابراین، پول رسمی کشور آمریکا مزین به دو علامت صهیونیستی است که واضح تر آنها را در اینجا می بینید :

eagle.gif

dajjal.jpg

/ 20 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
كامران بهروزي

...من نيز بدون مدرك نمي نويسم. بزودي نوشته هاي تازه مرا در باره مسئله فراماسونري و يهود خواهي ديد.... نه اين شيرازي آن جناب شيرازي نيست كه عليه صهيونيسم كتاب نوشته است.

كامران بهروزي

پرداختن به فرهنگ و تاريخ ايران وظيفه هر ايراني راستين است. هر ايراني بايد از گذشته خويش بداند.بايد از خوبي هاي آن دفاع كند و بر ناراستي ها خرده بگيرد. اگر در ميان كساني كه از تاريخ ايران سخن گفتند، كساني نيز يهودي-ماسون بودند،

كامران بهروزي

....

كامران بهروزي

.... دليل نمي شود كه هر ايراني ميهن دوست را فراماسون خواند. ميهن دوستي دشمن فراماسونري و جهان وطني است. و فراماسونري دشمن ميهن دوستان در سراسر جهان....

كامران بهروزي

در پايان، از اينكه در اين دوران وانفسا به مسئله مهم فراماسونري مي پردازي، برايت آرزوي پيروزي مي كنم. ننگ و نفرين بر دشمنان ايران و ايراني در هر رنگ و لباس. بادا كه خرد پاك نگهبان مردم و سرزمين ما باشد.

كامران بهروزي

دوست و هم ميهن گرامي! با درود فراوان. ياداداشت هايت را گرفتم. كوتاه مي گويم كه آقاي عبدالله شهبازي بخاطر توده اي بودن چندين سال در زندانهاي جمهوري اسلامي بوده است.

كامران بهروزي

اما همانطور كه گفتي كارش بسيار با ارزش است. آفاي عبدالله شهبازي عملا راه خويش را از خائنين توده اي -فراماسون جدا كرده است. اما همانگونه كه گفتم در پوشينه هاي يك و دو نارساييهاي زيادي وجود دارد. برايت به نشاني اي ميلت خواهم نوشت. پيروز باشي

من

با تشکر از ديدار از آمريکا. در رابطه با پشتيبانی مسيحيان آمريکا از صهيونيستها به خاطر علاقه آنها نيست. بلکه مثل حجتيه ای ها فکر ميکنند صهيونيستها دنيا را پر از فساد کرده و زمينه بازگشت مسيح ع را جور ميکنند.

ciatel

ممنون منبع رو لطفا معرفی کنید