اخبار هفتگی ادبی از اینترنت


امروز وقتی به وبلاگ محمد دیده ور سرزدم، بعد از کلی معطلی که صفحه سنگینش باز شد، حسابی ضدحال خوردم:
محمد خداحافظی کرده بود و گفته بود که دیگر قرار نیست وبلاگ بنویسد. 17.gif
خوب که فکر می کنم می بینم محمد، بزرگترین مشوق من در وبلاگ نویسی بود: تنها کسی که آرمانشهر رو در وبلاگش معرفی کرد و اولین کسی که به من لینک داد.
یک بار هم ایمیل زد که می خواد آرمانشهر رو توی یکی از نشریات معرفی کنه. با اینکه آخر نفهمیدم که این کار رو انجام داد یا نه، اما از لطفش خیلی خوشحال شدم. حتی روش گذاشتن لینک در ستون کنار صفحه رو هم او به من یاد داد.
حالا که محمد داره میره، می خوام بهش بگم که ازش ممنونم و براش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که از تصمیمش منصرف بشه.

/ 5 نظر / 7 بازدید
لباس شخصی

هوالعزيز از اينکه سر زديد ممنون وهمين طور اراز تاسف از اينکه اقای ديده ور ديگر وبلاگ نمی نويسند

hosein|ghandeasal

سلام اول که خيلی ناراحت شدم محمد رفت اون يکی از اونايی بود که وبلاگ نوشتنو برای وقت گذروندن نمی نوشت و دوم اينکه چرا وبلاگ شما به اين قشنگی من تا حالا نديده بودم؟ وقتی برگشتم(۲۳ خرداد)حتما بهت لينک می دم

claudios

با سلام . تلاش پيگيرانهءشما را برای بيدار کردن افکار در خلسه فرو رفتهء دوستانمان را تحسين می کنم . اميدوارم خداوند نيروی بيش از پيش به شما عطا کند. وبلاگ ما در گروه ادبيات منتظر شما و نظرات شماست.

حسن صباح

سلام . ممنون که سر زدی و سپاس از دلگرمی که به بنده حقير دادی . مطالبت زيبا و « بروز » است . ممنون / راستی اگر شد يه سر ديگه بزن . ادامه مطلب قبلی يک مطلب ديگه هم نوشته ام .

claudios

سلام . در ابتدا از بازديد و نظرتان متشکرم! می خواستم بدانم که ايا ما به فلسطين کمک ميکنيم؟ احساس من اين است که ما به لبنان خيلی بيشتر کمک کرديم. اگر نظر من درست است پس لطفا دليلش را بگوييد. منتظر نظرات بعدی شما خواهم بود. با تشکر