تا جمعه آخر ـ۱

ویژگی مشترک پیشگامان سازش

اولین سران جهان اسلام که رژیم صهیونیسی را به رسمیت شناختند، انورسادات مصری، شاه حسین اردنی و شاه حسن مراکشی بودند.
این سه نفر، وجه مشترکی دارند که توجه به آن بسیار آموزنده است و تا به حال کمتر به آن اشاره شده است.
این ویژگی مشترک عبارتست از عضویت هر سه آنها در سازمان صهیونیستی فراماسونری.
آنچنانکه در کتاب « تاریخ جنبشها و تکاپوهای فراماسونگری در کشورهای اسلامی» ( نوشته دکتر عبدالهادی حائری) آمده است، انورالسادات در سال ۱۹۵۸میلادی، صاحب درجه « استاد بزرگ» در لژ بزرگ «سوری العربی» شد. او همچنین عضو کلوپ روتاری بود که از شاخه های فراماسونری محسوب می شود.
همچنین در فصل هفتم از کتاب « مبانی فراماسونری» (نوشته جمعی از نویسندگان ترکیه)، فهرستی از اسامی رهبران فراماسون منتشر شده است که نام شاه حسین و شاه حسن در آن به چشم می خورد.

این وجه مشترک، سندی بر این حقیقت است که جریان صلح با اسرائیل، آنطور که بعضی می گویند نه یک جریان برخاسته از واقع بینی، حسن تدبیر و دور اندیشی که جریانی است صهیونیستی. در واقع کسانی که امروز خواستار کنار آمدن ایران با جریان سازش هستند، در راهی قدم گذاشته اند که پیشگامان آن، عمله صهیونیسم بین الملل بوده اند.

/ 10 نظر / 9 بازدید
چشمه

از اينكه درباره اسرائيل نوشته ايد به نوبه خود تشكر ميكنم. باز هماگه اطلاعاتي داريد بنويسيد

مرتضی

درود برتو... سلام میهن پرست عزیز ...دستت درد نکنه تا تو و رستاخیز عزیز و امثال شما داریم به آینده می توان امیدوار بود. از آشنای با تو خوشبختم. ادامه بده..... زیبا و شاد باش.bye

بنفش

چطوري؟ ببين آيا به کتاب تحريرالوسيله آقاي خميني دسترسي داري؟ لطفا جواب بده چون قصد دارم موشوعي رو روشن کنم.

حامد( آرمانشهر)

در جواب بنفش عزیز: به کتاب تحریرالوسیله دسترسی مستقیم ندارم ولی اگر لازم باشد می توانم از کتابخانه بگیرم. ضمنآ اگر موضوعی را که می خواهید روشن کنید فقط به من ارتباط پیدا می کند، آن را به ایمیل من بفرست. راستی نمی خوای خودتو معرفی کنی؟

بنفش

معرفی؟ من بنفشم! نه موضوع خاصی نیست. فقط خواستم وجود چنین حکمی رو برام رد یا تایید کنی. ممنون: "A man can have sexual pleasure from a child as young as a baby. However he should not penetrate, sodomising the child is OK. If the man penetrates and damages the child then he should be responsible for her subsistence all her life. This girl, however does not count as one of his four permanent wives. The man will not be eligible to marry the girls sister. From Khomeini's book, "Tahrirolvasyleh", fourth volume, Darol Elm, Gom, Iran, 1990"

زیتون

سلام جواب میلم رو که ندادی سر هم که نمی زنی خوش انصاف کارت دارم دیگه زود باش فقط تا دیر نشده التماس دعا یا حق

علي

آقا پس من بايد اون بالا توي advertisement تبليغات كنم نه؟ ضمنا من با حرفات كاملا موافقم

سیاتل

من برای تحقیق درسی ام نیاز به هر اطلاعاتی در مورد فراماسون روتاری و لاینز در ایران و یا اقصی نقاط جهان و علی الخصوص اسرائیل دارم ممنون میشم اگه کسی دسترسی به چنین اطلاعاتی داره برام بفرسته!

مرتضی

سلام دوست عزیز .... اول درمورد سوالی که کردید : نمی دانم ، شاید به خاطر این بود که هر دوی شما حقیقتها را دارید میگویید ، این را هم بگویم که وبلاگ شما را من از رستا خیز پیدا کردم . راستی بدون اجازه هم لینکتونو توی وبلاگمون گذاشتیم اگه مشکلیه بهم بگو ... زیبا وشاد باش ...bye

مرتضی

باز هم سلام دوست عزیز.... قصد من مقایسه کردن شما با یکدیگر نبود قصد من این بود که هر دوی شما وبلاگ خوبی دارید و خوب هم می نویسید . اگر هم بد گفتم پوزش. موفق ، زیبا و شاد باش . bye