نیل تا فرات در پرچم اسرائیل ؟

Flag-israel[1].gif
مطلب جالبی در مورد پرچم رژیم صهیونیستی هست که هنوز از صحت آن مطمئن نیستم و از خوانندگان می خواهم اگر منبع موثقی در این مورد سراغ دارند، معرفی کنند:

«اگر به پرچم این رژیم توجه کنید، ستاره داود (نماد صهیونیسم) را می بینید که در بین دو نوار آبی رنگ قرار دارد. گفته می شود این دو نوار آبی، نمادی از رودهای «نیل» و «فرات» هستند. با این حساب حدود رژیم صهیونیستی در پرچم اسرائیل مشخص شده است : نیل تا فرات»
حالا یک مطلب در مورد مرزهای آرمانی رژیم صهیونیستی:

اسرائیل شاهاک، یهودی ضد صهیونیست در کتاب « تاریخ یهود، آیین یهود» می نویسد:
« آرمانی ترین روایت در مورد مرزهای اسرائیل شامل مناطق محصور در مرزهای زیر است:
از جنوب تمامی صحرای سینا و بخشی از شمال مصر به طرف بالا تا حوالی قاهره، از شرق، تمامی اردن و بخش عظیمی از عربستان سعودی، تمامی کویت و قسمتی از جنوب فرات در عراق، از شمال کل لبنان و کل سوریه به اضافه بخش اعظم ترکیه به طرف بالا( تا دریاچه وان) و از غرب قبرس.»
وی در ادامه می نویسد: « توده انبوهی از تحقیقات و بحث های علمی بر اساس مرزهای فوق الذکر مشتمل بر تعداد زیادی اطلس جغرافیا، کتاب، مقاله، و اشکال رایج تر تبلیغاتی در اسرائیل منتشر می شود که غالباً با سوبسید یا انواع دیگر حمایتهای دولتی همراه است.»(ص33)

/ 4 نظر / 22 بازدید
achbar agha

salam. hala to che giri dadi be ma?. vali na, har vaght oomadi khosh oomadi.

I-K

مرگ بر شما كه وطن فروش و احمق هستي..بمير برو جهنم

بي‌بي دل

به نکته جالبی اشاره کرديد.( درباره پرچم)

یک نفر

من نمی دونم. چه گیری دادی به اسراییل.اینهمه مسلمونا خاک دارن ولی یهودیا که خاک خودشونو می خوان؟؟؟ تازه اگر ایرانی باشی به حکم کورش بزرگ یهودیان و اسراییل را باید حمایت کنی.