حقوق بشر

حقوق بشری که بر مبنای آن، جنايتکاری چون صدام اعدام نشود، به درد لای جرز می خورد.

/ 25 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آره

سپاس

كميل

با سلام ...موفق باشيد ..به ماهم سری بزنيد...اگه خوشتون اومد لينک بدين...منظريم....وبلاگ شهيد همت ...التماس دعا .يازهرا(س) ...حسينی باشيد.کميل

اشکان

با درود. آقا حامد اگر پیام من را ت.هین آمیز تلقی کردی من پوزش می خواهم زیرا خود به خوبی می دانی که من حتی در آن زمان که به شکل ناشناس در بلاگ شما پیام می گذاشتم هیچگاه به هیچ کس ناسزا نگفتم. تنها وقتی دیدم که در اینجا بازار توهین به یکدیگر گرم است خواستم با یک یک شوخی ، آن هم با مصرعی از شعر زنده یاد اخوان ثالث موضوع را تمام کنم.

اشکان

راستی، در زمان انقلاب من نبودم که انقلاب بخواهد مرا بکند یا من انقلاب را.( دونقطه دی)

اشکان

با درود. این شعر( و نه شعر گونه) ، چامه ای است طولانی که آنگونه که من می دانم و از بسیاری از صاحبان رای و اندیشه نیز شنیده ام از اخوان ثالث است. ولی متاسفانه من تنها همین یک مصرع آن را از حفظ دارم.

پيروز اردهالي

سران جنايتكار رژيم خونخوار جمهوري اسلامي را بايد هزاران بار اعدام كرد!مزدوران و نوكران اين رژيم ضد ايراني و بيگانه ساخته همجون حامد را بايد در مغزشان هزاران تير خالي كرد، تا بي ناموس هايي همچون وي ديگر فرصت نكنند تخم و تركه خود را بر روي زمين زياد كنند

omid

ta dirooz baradare mosalman bood, emrooz shod jenayatkar? hamishe noon ro be nerkhe rooz bekhoorid savab dare

حامد (آرمانشهر)

در جواب امید: خودت هم می دونی داری چرند میگی. بمیرم برای شما که همیشه مخالف صدام بوده اید. لابد شما بوده اید که اعضای خانواده تان را صدام شهید و معلول کرده است؟!

salam be maa ham sar bezanin

ایرانی

اوهووووووووووووووووووووووووووی!! صدام که ریش داشت!!!! اعدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟استغفرالله!!!!!!!!! نعوظ !!بالله!!!!!!!!!!!!!!