از حکم امام تا حکم جورج بوش


وقتی امام خمینی(ره)، حکم قتل نوینسنده خائن کتاب آیات شیطانی را صادر کردند، بسیاری از لیبرال مآبها صدایشان بلند شد که به چه حقی برای سلمان رشدی بدون تشکیل دادگاه و بدون اینکه به او فرصت دفاع از خود داده شود، حکم اعدام صادر شده است. آنها می گفتند ما چگونه می توانیم شهروندی را که تبعه کشور ایران نیست و جرم خود را نیز در ایران مرتکب نشده، محکوم به مجازات کنیم.

اما سالها گذشت و حادثه یازده سپتامبر پیش آمد. بعد از این حادثه، رئیس جمهور کشوری که قبله همان لیبرالها محسوب می شود، دو حکم صادر کرد. اولی مجوز قتل شهروندان آمریکایی که با تروریست ها همکاری می کنند و دیگری اعطای اختیارات به سازمان سیا، برای ترور فهرستی از رهبران مخالف آمریکا در سرتاسر جهان!
اگر امام خمینی حکم اعدام یک نفر را بدون تشکیل دادگاه صادر کردند، جناب جورج بوش به خود حق داده است که حکم اعدام «تعداد نا مشخصی» از افراد را بدون اینکه به آنها فرصت دفاع در برابر اتهامات داده شود و جرم آنها در یک دادگاه رسمی اثبات شود، صادر کند.

طبیعتاً آن کسانی که در سال۶۷، امام خمینی را به نقض قوانین بین المللی در حق یک مزدور صهیونیسم* متهم می کردند، در این مورد که نقض قوانین بین المللی در حق تعداد زیادی از افراد صورت گرفته باید خودکشی کنند! اما دریغ از یک جمله اعتراض از سوی این حضرات!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
پی نوشت:
*سلمان رشدی، آیات شیطانی را با دریافت ۸۵۰ هزار پوند از« گیلتون ریتکین»، ناشر یهودی صهیونیست، نوشته است.

/ 1 نظر / 8 بازدید
مهم بود ديگه مهم نيست!

سلام. ببين وقتي عادت كني به اينكه چشماتو ببندي روي واقعيت يهتر از اين ميشه؟جالب اينجاست بعضيا ميگن اين صهيونيستاي بيچاره!!! چه گناهي كردن اين فلسطينيهاي آدم كش اونا رو ميكشن!!!!!!!!!!!!!!!!! سيد