اینها به سادگی نخواهند گذاشت

اینها به سادگی نخواهند گذاشت

اگر دلسوز مردم بودن و نوکر مردم بودن رادیکالیسم است ما این را با همه دنیا هم عوض نمی کنیم.

می گویند آقا اگر اینها بیایند جنگ می شود و گیر می دهند به فکل مردم
***

بخشهایی از سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در جمع دانشجویان که در اردیبهشت 84 ایراد شده است و این روزها محتوای آن خیلی ملموس تر است:

 

«چون اتفاقی که قرار است بیفتد خیلی مهم است دشمنی ها هم خیلی سنگین است از درون و بیرون. گروه های ضد انقلاب که همه برای انتخابات فعالند. گروه های قدرت طلب هم که همه مناصب اصلی کشور را 20 سال در اختیار گرفته اند همه تلاششان این است که از دستشان نرود... مناصب که ملک شخصی افراد نیست. عده ای هستند که کمترین بازدهی و بیشترین تخلف را دارند. می گویند (در شهرداری) به اینها دست نزن. چرا؟ مگر ارث پدرشان هست؟ چرا نباید به اینها دست زد؟ عزل این افراد اتفاقاً عین ارزش است. مناصب مال مردم است، مال حق است، مال اسلام است. یک عده می گویند ارث پدری من است.

ارث پدری حزب است که با هزار لطائف الحیل از یک طرف با انحصارهای اقتصادی و رانت های اقتصادی و از طرف دیگر مناصب قدرت، به دست آمده است. اینها به سادگی نخواهند گذاشت، جنگ روانی راه می اندازند.

 

می گویند آقا اگر اینها بیایند جنگ می شود و گیر می دهند به فکل مردم. ببینید همان چیزی است که در صدر اسلام هم بود اینها وقتی در مقابل منطق و دلیل کم می آورند به جای استدلال دست به تهمت و تخریب می زنند. ما می گوییم برای اقتصاد، شما راه حل بدهید ما هم راه حل می دهیم. حاضر به مناظره هم نیستند. اینها به سادگی نخواهند گذشت، جنگ روانی راه می اندازند.

ما می رفتیم جلسات مردمی اینها مقاله می نوشتند و مسخره می کردند. می گفتند کارهای سطحی و پوپولیستی است. ولی ما اعتقاد داریم این کار، پایه ای و اصولی است. ما نگاهمان متفاوت بود.

 

به ما می گویند رادیکال؛ اگر پافشاری بر حق مردم رادیکالیسم است، ما افتخار می کنیم، اما اگر تضییع حق مردم اسمش میانه روی و تعادل است ما از آن بیزاریم. اگر دزدی و تقلب و رانت خواری و این کثافت کاری ها، میانه روی و اعتدال و مترقی بودن است ما از آن بیزاریم. مسخره می کنند، مسخره کنند، اینها خودشان مسخره اند. توهین می کنند، بکنند. بگذارید آن قدر توهین کنند که خسته شوند اگر فکر می کنند با فشار نیروهای انقلاب از این مواضع دست بر می دارند اشتباه می کنند.

این که ببینی بخش عظیمی از مردم در فقر و گرسنگی و اختلاف طبقاتی دست و پا می زنند و تو در فکر کیف و تفریح خودت باشی ما از این روحیه بیزاریم.

اگر دلسوز مردم بودن و نوکر مردم بودن رادیکالیسم است ما این را با همه دنیا هم عوض نمی کنیم.»

/ 10 نظر / 17 بازدید
طرفدار احمدی نژاد

احمدی نژاد دیشب در انتهای گفتگوی ویژه خبری شبکه ۲ گفت به من الآن خبر رسید که همزمان با پخش این برنامه در تلویزیون، برق بسیاری از مناطق در سطح کشور قطع شده. آیا این موضوع صحت داره؟ اگر صحت داشته باشه واقعاً جای تأسف است.

يه نسل سومي

سلام - انشالله احمدی نژاد به کوری چشم همه ی دشمنان اسلام رای می آورد - چاکر هر چی نسل سوميه

یه نسل سومی دیگه

فاشيست، طالبانی، متحجر، طرفدار اختناق، تهدید کننده آزادی و دموکراسی و... اینها فحشها و تهمتهایی است که در چند روز گذشته برخی از مدعیان قانونمداری در بروشورها، پلاکاردها، بیانیه ها و تجمعاتشان علیه احمدی نژاد داده اند و معلوم نیست چرا وزارت کشور جلوی آنها را نمی گیرد. مگر اهانت به کاندیدای رقیب خلاف قانون نیست؟ خیلی جالبه، احمدی نژاد دیشب در تلویزیون می گفت با اجباری بودن چادر در بعضی از شعبه های دانشگاه آزاد مخالف است و آن را نوعی توهین می داند آنوقت حضرات شایعه کرده اند که اگر احمدی نژاد بیاید چادر اجباری می شود.

دبیر انجمن ماده سگان جهان

مرگ بر احمدی نژاد زالو که ميخواهد خون سرمايه داران عزيز را بمکد. زنده باد رفسنجانی زالو که خون مردم بيسروپا را ميمکد.

fateh

دوست عزيز! کامنت بالايی باز نشد. پيروز عدالت‌گرايی بر سرمايه‌خواهی را تبريک می‌گويم.

عارف

پيرزوی مردم ايران مبارک باد

Mohammad

نظا ميها کودتا کردند. مبارک باشد!!!!!

انجمن تفكر مباني

سلام حامد عزيز . تبريک انجمن تفکر مبانی را بمناسبت انتخاب عدالت و پيروزی عدالتخواهی پذيرا باش. صفحه نظرات نوشته بالا باز نشد . يا حق

Mohammad

مرگ برعلی خامنه ای قاتل اکبر گنجی