آقای محمد علی ابطحی!

می دانم که هر چند وقت يکبار نام خود را در موتورهای جستجو سرچ می کنيد تا ببينيد در مورد شما چه مطالبی در اينترنت نوشته می شود.
اين مطلب را هم فقط به اين اميد می نويسم که روزی در نتايج جستجويتان با آن بر خورد کنيد:
آقای محمد علی ابطحی! تف* بر آن سربلندی، عزت و کرامت تاريخی که شما از آن صحبت می کنيد! می خواهم صد سال سياه چنين عزتی نداشته باشيم! 
دستاوردهای هفت ساله تنش زدايي؟ يعنی خودتان هم باورتان شده؟ يا خودتان را به نفهمی زده ايد؟
کدام دستاورد؟ در مسأله انرژی هسته ای که پهن هم بارتان نکردند! آمريکا که در زمان جنگ سابق خليج فارس به ايران تضمين داد به عتبات عاليات هيچگونه جسارتی نمی کند، حالا شما را پشم هم حساب نمی کند و با مقدسات هر کار که بخواهد می کند. تونی بلر هم که هر چه توانست بارتان کرد.
آخوندی که با بزرگ علوی عکس بیندازد و با آن پز بدهد، بايد هم کارش به جايی برسد که از ثبت نام برای قتل سلمان رشدی و عمليات عليه اسرائيل انتقاد کند!
اصلاً من چرا خودم را ناراحت می کنم؟ شکم گنده های شکمو را چه به جهاد و شهادت و مبارزه؟
 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پی نوشت:
* قرار بود به جای واژه تف، از واژه رکيک تری استفاده کنم منتها خودم را کنترل کردم!

/ 18 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رهگذر ثانی

خبرنگار «بازتاب» از بوشهر گزارش داد، يك ناو جنگي قطر در حمله به يك لنج ايراني، يك ايراني را كشته و 4 نفر را مجروح كرد. بنا بر اين گزارش، نيمه شب پنجشنبه يك فروند ناوچه جنگي كشور قطر با حمله به سوي يك لنج ايراني كه در آب‌هاي آزاد بين ايران و قطر مشغول ماهيگيري بود، ناخداي ايراني را به قتل رسانده و 4 نفر از ملوانان اين لنج را مجروح كرد. خبرنگار «بازتاب» مي‌افزايد: نظاميان قطري با تيراندازي به سوي اين لنج صيادي به تعقيب آنان پرداخته و پس از به قتل رساندن ناخدا و مجروح كردن 4 نفر از خدمه آن، لنج صيادي را به همراه كليه كاركنان و جسد ناخدا به سوي قطر انتقال دادند. گفتني است، هفته گذشته نيز يك ناوچه اماراتي با حمله به يك لنج ايراني، تعدادي از صيادان حاضر در آن را با خود برده بود.

احسان (سكوتنامه)

ای آقا! شما ظاهرا از پست مدرنيته اصلاح گرای جديد٬ بويی نبرده‌ای! نتيجه می‌گيريم که خشونت طلبی٬ دگمی٬ ريشویی٬ بيريختی٬ علافی! مارا هم که ميبينی ريشوييم٬ به آن علت است که فعلا ريش مُده! و الا ارادتمند هر چی تونی بلر هم که هست٬ هستيم!

حضرت بقيه‌الله (عج)...

باباجان ,امروز وقت‌ اين حرفها نيست مگه نميدونيد كه شرايط براي ظهور امام زمان آماده است! آيت الله خزعلي (صبح جمعه، 23/3/83) پرده از حقايق برداشت و اعلام كرد شرايط براي ظهور امام زمان آماده است، و ايشان پس از ظهور به سمت بيت المقدس حركت سپس حضرت مسيح از آسمان به ديدار ايشان مي شتابد! و هنگام نماز، حضرت مسيح مي‌گويد تا شما هستيد، من نباید پيش نماز شوم! همچنين آيت الله مشكيني در نماز جمعه قم گفت: بازگشايي مجلس هفتم را به خود مجلسيان كه مورد اعتماد ميليون‌ها !مسلمان پايبند به دين و قانون و رهبر معظم انقلاب تبريك و تشكر ويژه! از حضرت بقيه‌الله (عج) دارم كه وقتي هفت ماه پيش در شب قدر فرشتگان الهي !ليست اسامي نمايندگان مجلس هفتم و نام !و آدرس !آنها را به حضرت دادند! حضرت هم همه‌ي آنها را امضا كردند! (* آيا چهارسال و هفت ماه قبل هم ليست و آدرس نمايندگان مجلس ششم در شب قدر به تاييد امام زمان (عج) رسيده بود يا نه؟ در پايان درخواست مي كنيم كه از برقراري هر نوع ارتباط بين مقدسات و مجلس هفتم خودداري گردد! *)

Sahand

آيت الله مشکينی، روز جمعه 22 خرداد ماه، در جريان سخنان خود در نماز جمعه قم اظهار داشت: "بازگشايی مجلس هفتم را به خود مجلسيان كه مورد اعتماد ميليون‌ ها مسلمان پايبند به دين و قانون قرار گرفته ‌اند و رهبر معظم انقلاب تبريک می ‌گويم و تشكر ويژه از حضرت بقيه‌ الله (عج) دارم كه وقتی هفت ماه پيش در شب قدر فرشتگان الهی ليست اسامی نمايندگان مجلس هفتم و نام و آدرس آنها را به حضرت دادند، حضرت هم همه‌ آنها را امضا كردند."

من

سلام اي بابا چرا زدي اون كانال ؟ پياده شو با هم بريم ( اينا مال يادداشتاي قبلي ات بود ) از اين ابطحي جز اين انتظاري نيس . حرف برادر رهگذر خيلي جوك بود ايول . اگه كساني دلشون برا اين مملكت بسوزه همون دو تا هستند .

رفا

تو منظور مارو نفهمیدی. این ۳۹۷ سایت فیلتر شده همه سایتهای سیاسی هستند نه سایهتای هرزه. هر کلیک تو گزارش میشه. این اعتصاب نشونه‌ی هماهنگی ماست. حتی با یک ندا

جرعه

سلام موفق باشيد ياعلی

محسن

دو سه مطلب اولت را خواندم وفکر کردم مومنی روشن هستی اما آنجا که ديدم به مرجعيت شيعی يعنی حضرت آيت الله سيستانی اهانت کرده ای حالم از نوشته ات به هم خورد / مردک حد خود را بشناس!! / کسی که رهبر انقلاب وديگر بزرگان ازو باحترام ياد می کنند را چگونه جرات يافته ای که اهانت می کنی ؟/ اين گونه داد وبيدادهايت که چرا ايشان اعلام جهاد نمی کند و... مرا به ياد هم روزگاران پسر غريب فاطمه امام مجتبی انداخت که او را که عزت محض بود مذل المومنين می خواندند / ازکجا معلوم که آقای مقتدا صدر جوان جدید الظهور اقتدا به امثال زرقاوی نکرده و سر در اخور امريکا ندارد ؟؟؟؟/ از اهانتت به اين بزرگوار و مرحوم خوئی استغفار کن وماعلی الرسول الا البلاغ / ضمنا من مقلد رهبر انقلابم و انگ ضد ولايت فقيه و ضد انقلاب بهم نمی چسبه / استغفار کن واين مطلب رو پاک کن والا در روزی که لا ينفع مال ولا بنون مشکل خواهی داشت ...

رایکا

عزيز دلم خيلی خوب است از يک ادبيات مودبانه بهره ببری تا به ما نگويند حرف دهنشان را نمی دانند.شما خواهی نخواهی نماينده يک تفکری....قبول دارم که آخوندی که عکس يک تاريخ مصرف گذشته عکس فيگوراتيو بندازد همين جوری تلکه اش ميکنند...سر بزن بيشتر باهات آشنا بشيم

مسعود قلعه

مطلب اين بابا رو خوندم . واقعا بقول تروريست : طرف خودشو خيس کرده ... ضمنا پيامت را گرفتم و از اينکه اشتباهی شده بود هم مطلع شدم ... کلی خنديدم و کيف کردم ...ضمنا در ان موضوع حق با شماست و منظور بنده چيز ديگری بود .موفق باشی .