کامنتهاي جعلی

اينطور که معلوم است ، دوباره موجودی بيکار ،  کينه ای و نامرد راه افتاده است و به نام من در ساير وبلاگها فحاشی می کند. خواستم برای چندمين بار بگويم اين فحاشيها بهيچوجه کار من نيست.

/ 19 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
+

اگر همين الان رسما همينجا از توهينی که به بابک کردی معذرت خواهی نکنی بلايی به سرت ميارم که بری اونجاييکه عرب نی انداخت ! .

حامد

در جواب+: اون کسی که باید معذرت خواهی بکنه شما هستید. چونکه یک قاتل، غارتگر و متجاوز را که به حقوق هزاران ایرانی تعدی کرده است را قهرمان می دانید! راستی اگر سلمان رشدی آزاد است که به پیامبر و اصحاب ایشان شنیع ترین توهینها را بکند، من چرا نباید آزاد باشم که به بابک توهین کنم؟

حامد

در جواب hassan: سلام. از لطف شما ممنونم. در این آدرس می توانید در مورد ایرانی نبودن پارسیان هند مطالعه کنید: http://www.shahbazi.org/Articles/Iqbal.pdf

+

بخاطر توهينی که بابک خرم دين کردی ايميل توی آشغال رو از هستی ساقط کردم ! برو تا جون داری فحش های ايميلت رو پاک کن يا اينکه برای هميشه بيخيال ايميل شو . از اين به بعد به هيچ عنوان حق گذاشتن ايميل در اين وبلاگ مسخره رو نداری وگرنه هر ايميلی از تو ببينم به درک واصلش خواهم کرد . آشغال .

+

اين چند صد تا دونه که فرستادم نمونه بود تا بلکه آدم شدی و سر عقل اومدی ! اگر هم ماتحتت زيادی ميخاره بگو که برات حسابی بخارونمش :))

lk

در مورد هفته ی وحدت چيزی ننوشته ايد

+

هفته وحدت شياف شد تو کون حامد :))

حسن صباح

سلام حامد خان ! زياد با اين اوباش سر به سر نزار . ارزششو ندارن . راستی يکی از دوستا وبلاگی راه انداخته که ازش باخبری ( پايگاه بصير ) توی اخرين وبلاگش سوتی يکی از دين ستيزان را بر ملا کرده . به خودندنش می ارزه ( مطلب بررسی يک تحريف شلم شوربا ) http://basier.persianblog.ir

hassan

با سلام. حامد خان متاسفانه ان لینک درست نبود. خیلی ممنون ميشوم اگر بتوانی درستش را بگذاری.خدا نگهدار.

حامد

جواب به hassan: آدرسی که دادم درست است. این مطلب در یک فایل «پی دی اف» قرار دارد و برای دیدنش احتیاج به نرم افزار «آکروبات ریدر» دارید. مطلب مورد اشاره فصلی از کتاب «نظریه توطئه، صعود سلطنت پهلوی و تاریخنگاری جدید ایران» نوشته عبدالله شهبازی است که «اقبال لاهوری، نریمان پارسی و صعود سلطنت پهلوی» نام دارد.