فاتحه!

"هر کس در هر مقام که خيال سازش با شرق وغرب را داشت، بی محابا و بدون هيچ ملاحظه اي، او را از صفحه روزگار براندازيد که سازش با شرق و غرب خود باختگی است و خيانت به اسلام و مسلمين است."            
                                                          
"اساسآ هر تشکيلاتی که ابرقدرتهای بزرگ در آن دست دارند، اين تشکيلات، تشکيلاتی است که بايد به نفع آنها تمام بشود. همين سازمان ملل، همين جلساتی که در خارج هست...همه اينها در خدمت ابرقدرتها هستند و برای بازی دادن ساير کشورهاست."
                                                                
"ان شاءالله خداوند قدرت شکستن چارچوب سياستهای حاکم و ظالم جهانخواران و نيز جسارت ايجاد داربستهايی بر محور کرامت انسانی را به همه مسلمين عنايت فرمايد و همه را از افول ذلت به صعود عزت و شوکت همراهی نمايد!"
                                                                   امام خمينی رحمةالله عليه 

/ 8 نظر / 13 بازدید
فرناز

سلام. متأسفانه خيليها آرمانهايی رو که براش خون داده شده رو دارن به دست فراموشی می سپارند، يادشون رفته که کشور ما هميشه ميدان تاخت و تاز اين استعمارگران بوده و باز هم هدفی جز اين ندارن....سبز باشی.

یک دانشجو

به قول خميني بزرگ اگر همه دنيا ما را محاصره اقتصادي كنند فرزند رمضانيم و هيچ گونه تحقير و خفت و خواري را از استعمارگران و جيره‌خواران آنان بر نمي‌تابيم ....... ... البته حامد جان هنوز معلوم نیست NPT واقعا برخلاف منافع ملی باشه.... البته گذشت زمان همه چیز رو ثابت خواهد کرد... گاهی وقت ها باید سیاست مدبرانه ای داشت ... البته در عین حال باید عزت عظمت و حکمت رو رعایت کرد... به امید سرفرازی ایران اسلامی ... ومن الله توفیق

ولگرد

ترکمنچای دوم را به شما تسلیت میگم. نام تمام کسانی که کشور را به سمت قبول پروتکل الحاقی کشوندن در تاریخ به عنوان خائن به ایران باقی خواهد ماند که در رأس اینها آقایون اصلاح طلب و دارو دسته مشارکت قرار دارن.

اسوه

سلام...استکبار به اين عقب نشينی ما هم راضی نمی شود ...موفق باشید

صمدزاده

سلام! نبايد نا اميد بود. بالاخره زمان رويارويی تمام عيار انقلاب اسلامی با استکبار جهانی خواهد رسيد و در آن زمان است که پوزه اين بی شرفها به خاک ماليده خواهدشد.

ماهنامه سوره

سلام برادر شرمنده از بد قولی ما البته اين بد قولی زياد هم به ما مربوط نميشه سازمان دولتی است و هزار درد سر يه خبر خوب بالاخره بعد کلی زحمت آقا شماره اول را ديده بود ودر جلسه ای که با مسوولين حوزه داشته کلی از آن تعريف کرده بود به هر حال اميد واريم اين شماره تا اواخر اين هفته به يزد برسه الله اعلم با ما در تماس باشيد ودوستان خودتان را با سوره آشنا کنيد يا علی مددي

ابوالريش

سلام حامد عزيز. کامنت شما را در وبلاگ خودم پاسخی دادم. قربانت.

چشمه

بيش از اين انتظاري نيست