مملکت بی صاحاب!

بابا این مملکت واقعاً بی صاحاب شده! هر کس هر غلطی بخواهد می کند و از کسی هم نمی ترسد!
این بابا تو روز روشن، رسماً و با کمال پررویی دارد دعوت به زناکاری و روابط آزاد جنسی می کند، آن وقت در این مملکت، کلاس و مطب و دفتر هم دارد!
من نمی دانم روابط آزاد جنسی برای غربيها چه حاصلی جز از بین رفتن بنیان خانواده، رشد آمار طلاق (و در پی آن افزایش جرم و جنایت) و گسترش افسردگی و بیماریهای روانی داشته که این حضرات یهودزده با دهان آب افتاده و با هزار توجیه روانکاوانه! دارند به آن صورت موجه می دهند؟ آخر خجالت هم خوب چيزی است!
راستی گفتم یهودزده! بله يهودزده! حضور یهودیان در رشته روانکاوی و روانشناسی به قدری پررنگ است که حتی صدای کسی مثل احسان نراقی را هم درآورده. (به گفتگوی ابرهیم نبوی با احسان نراقی که در قالب کتابی با نام «در خشت خام» منتشر شده رجوع کنید.)
 آن وقت در مملکت ما فقط بلدند نتایج تحقیقات یهودیان را که جز به لجن کشیدن جوامع هنری ندارند، نشخوار کنند و به خورد ملت بیچاره بدهند.

/ 32 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رفیع

از زنا دفاع نکردم. زنا یک معصیت است. نباید فراموش کنیم مسئله ای که ما آن را زنا می ناميم واقعيت جامعه ماست. در حال حاضر نه توانايی اجرای حدود شرعی را داريم، نه جامعه پذيرای آن حدود است. بايد شرايطی را بوجود آورد تا ازدواج موقت در کشور ما رواج پيدا کند تا آن زمان بايد بپذيريم اکثر جوانان کشور ما برای ارضا حس جنسی خود يکی از اين دو راه را انتخاب می کنند: ۱- استنما ۲-زنا. هر دوی اين اعمال گناهست. اما ما توانایی مقابله با این گناه را نداریم. چند در صد می توانند خود دار باشند؟ چه تعدادی می توانند زود ازدواج کنند؟ اصلا چه کار می توانیم بکنیم تا جوانان به دام این ۲ معصیت نیفتند: موعضه؟ نصیحت؟ وعده؟ زور و اجبار؟ هیچکدام نتیجه نمی دهد..

حامد

در متن مصاحبه ایشان قرائنی وجود دارد که نشان می دهد منظور ایشان از روابط جنسی قبل از ازدواج، صیغه نیست. مثلاً اشاره می کند به اینکه عقاید مذهبی در ایران باعث می شود جوانان قبل از ازدواج تجربه جنسی نداشته باشد. در صورتیکه مذهب با صیغه مشکلی ندارد. پس منظور ایشان همان زنا است. در هر صورت خوشحالم که شما دارید از روابط جنسی در چارچوب شرع دفاع می کنید. تا الآن جوری کامنت می گذاشتید که انگار با تشویق جوانان به روابط نامشروع (به علت شیوع آن!) مشکلی ندارید. لا اقل من اینجور برداشت می کردم. اگر منظور دکتر افتخار هم «روابط جنسی قبل از ازدواج» در چارچوب شرع باشد، هیچ انتقادی به حرفهای ایشان وارد نیست، اما از صحبتهای ایشان به هیچوجه چنین چیزی را نمی توانم برداشت کنم.

حامد

راستی از کجا می گویید "مفاسد و اختلالات روحی ناشی از بی اطلاعی جنسی در طی زندگی مشترک یک زوج بسیار بسیار بیشتر از گناه داشتن رابطه جنسی (غیر شرعی) قبل از ازدواج است." است؟ خداییش اینطور است که شما می گویید؟

رفیع

حامد گرامی در جواب سوال شما باید بگویم: وضعيت از آن چيزی که شما فکر می کنيد بدتر است. مقداری را دکتر افتخاری در مصاحبه اش توضيح داده در برنامه صبح زندگی شبکه سوم سيمای جمهوری اسلامی هم اين موضوع بطور سربسته مطرح شد. قوه قضاييه نيز بخشی از آمار طلاق را معلول - بی اطلاعی طرفين از وظايف زناشويی - می داند که به طور خودمانی می شود امور جنسی. البته يکی از اساتید دانشگاه شهيد بهشتی وضعيت را از اين بدتر می داند به نظر او تعدادی زيادی از زنان ايرانی یا اصلا از عمل جنسی لذت نمی برند يا با اين لذت آشنا نيستند. اين مسئله باعث بوجود آمدن اختلالات زيادی در زندگی آنها می شود. البته اين بحث گسترده است. مسئله شيوع همجنس بازی در جامعه را نيز شامل می شود.

رفیع

در شرايط فعلی نمی توان با استفاده از روشهای شرعی به نیاز بخش عظیمی از جامعه پاسخ گفت. زور هم کار برد ندارد. چه بخواهيم چه نخواهيم بخش عظيمی از جامعه به سمت گناه کشيده می شود. نيازی نيست امثال دکتر افتخاری کسي را تشويق کنند. جامعه راه خودش را می رود به حرفهای رفیع و حامد و دکتر افتخاری هم گوش نمی کند. هیچ کاری نمی توان کرد جز اینکه با دادن اطلاعات درست لااقل از بوجود آمدن برخی مفاسد جلوگیری کرد مثلا ایذر. دفع شری است با شر دیگر. شاید بتوان با فرهنگسازی و مطرح کردن ازدواج موقت یا با بهتر شدن شرایط اقتصادی و پایین آمدن سن ازدواج جلوی این اعمال را گرفت اما این خودش سالها طول می کشد. تا آن موقع بايد پذيرفت که نياز جنسی جوانان از طرق غيرشرعی رفع می شود.

رفیع

در مورد حرفهای آقای دکتر افتخاری من نمی توانم از جانب ايشان صحبت کنم. اما اينکه می گويند: عقاید مذهبی باعث شده که جوانان قبل از ازدواج تجربه جنسی نداشته باشند می توانم توضیح بدهم: در بسياری از خانواده های متدين ازدواج موقت هم رديف فحشا است. يا بسياری از افراد متدین در مورد فرزندانش راضی نیستند هیچ تجربه جنسی (حتی شرعی) قبل از ازدواج داشته باشد. به گونه ای که نزد این افراد حتی ازدواج موقت هم ردیف فحشا است. (جدا از اینکه جامعه نسبت ازدواج موقت نظر خوبی ندارد) مسائلی از اين دست که مذهب (مذهب جامعه) در آن نقش دارد می تواند مورد اشاره دکتر افتخاری بوده باشد.

رفیع

ضد انقلاب محترم آرام بگير. يک کم آب سرد بخور برايت خوب است اگر دیدی اثر نکرد یک طناب به خودت ببند تا لااقل به کسی صدمه نزنی. يک دوش آب سرد هم بد نبست. در روزهای بعد هم سعی کن حتما به دکتر سری بزنی. بنده کی و کجا گفتم که مسلمان نيستم و چپ هستم و به خدا اعتقاد ندارم؟؟ اينها را شما از کجا کشف کرديد؟

رفیع

ضد انقلاب جان مراقب باش که باش با اطلاعاتی ها در نيفتی. آخر تا بوده اطلاعاتی حال ضد انقلابها را گرفته اند (: يعنی تا الان که اينگونه بوده (:

بنده خدا

رفیع جان دوپهلو و مبهم و گاهی متضاد نوشته ای .باید تکلیف خودمان را در مورد بندگی خدا یا معصیت خدا معلوم کنیم دفع افسد به فاسد مصادیقش این نیست که شما گفته اید .می توان همه انچه را که شما گفته اید زمان زیاد می خواهد زمانش را کوتاه کرد و مشکلات را از راه حلال حل کرد نه حرام.مثل کسترش ازدواج موقت البته فرهنگ آن .توصیه به ساده زیستی مسئولین و....

بنده خدا

رفیع جان من نه شما را غیر مسلمان وضد انقلاب می دانم نه حامد عزیز را ولی در بحث شما با حامد موافقم چون حرام حرام است و توجیه پذیر نیست.