قسمتهایی از تلمود ، کتاب مقدس یهودیان نژادپرست :


« نطفه غیر یهودیها ، نطفه حیوان است.»
«همان طور که انسان بر حیوان برتری دارد ، یهودیان نیز بر سایر ملل برتری دارند. »
« ریختن خون غیر یهودی ، در واقع قربانی کردن در راه خدا محسوب می شود. »
« ما قوم برگزیده خداییم و بهیمن خاطر خداوند دو جور حیوان برای خدمت به ما خلق کرد : یکی حیوانات بی شعور مانند بهایم و دیگری حیوانات باشعور که همان غیریهودیان هستند.»
« خانه غیر یهودی به منزله طویله است.»
« فقط به یهودیان به چشم انسان می توان نگاه کرد . خارج از یهودیان همگی حیوان هستند .»
« درباره ملتهای روی زمین نوشته شده است : گوشت شما از گوشت خر است و نسل شما از نسل حیوانات . بدین سبب ، فرزندان مبارک و خجسته حق ، همانا یهودند . و تبار آنها که در کوه سینا رشد و تکثیر کرد از هر نوع نجاست و پلیدی به دور است .»
« سایر انسانها به تمام معنی ، بی محتوا و از نژاد پست هستند . آنها فقط برای خدمت به یهودیت زنده اند ، آنان حیوانات کوچکی هستند .»
------------------------------------------------------------------------------------------------
از آنجا که وجود چنین تعالیمی در یک کتاب دینی واقعاً غیر قابل باور است و ممکن است دسته ای از خوانندگان در صحت انتساب این جملات به تلمود دچار تردید باشند، علاقمندان را به مطالعه کتاب « تاریخ یهود، آیین یهود» که یک یهودی ضد صهیونیست ( اسرائیل شاهاک) آن را نوشته است، دعوت می کنم. مترجم این کتاب، « رضا آستانه پرست» است. ترجمه دیگری از این کتاب با نام « تاریخ یهود، مذهب یهود» موجود است که مرحوم مجید شریف آن را به فارسی برگردانده است.

Israeli_soldiers_Pal_corpse.jpg

/ 17 نظر / 104 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

در جواب mohtasam: الف)همانطوری که خودتان فرموده اید، تنها کسانی از قانون باز گشت(عالیا) به فلسطین بهره می برند که یهودی باشند، بنابراین معلوم نیست کجای توضیح من اشتباه بوده است؟ ب)من از یهودیها نفرت ندارم و حساب آنها را با رژیم صهیونیستی یکی نمی دانم. اگر به یادداشتی که در مورد تلمود نوشته شده دقت می کردید، متوجه می شدید که از "اسرائیل شاهاک" که یک "یهودی ضدصهیونیست" است یاد کرده ام. اما معتقدم اگر یک یهودی به تلمود اعتقاد داشته باشد، نمی توان حساب او را از حساب نژادپرستان صهیونیست جدا دانست. از آن طرف، فرقه هایی از یهود هم هستند که به تلمود اعتقاد ندارند، مثل قرائیون...

حامد (آرمانشهر)

ادامه جواب به mohtasham:در مورد حقوق شهروندی مسلمانان در اسرائیل هم باید گفت: وقتی یهودیان شرقی( سفاردیها)، مثل یهودیان اتیوپی و یمن، بدان دلیل که از نسل بنی اسرائیل محسوب نمی شوند ازحقوق کمتری نسبت به یهودیان غربی( اشکنازی) برخوردارند، دیگر جایی برای صحبت از حقوق مسلمانان و اعراب نمی ماند. چند کرسی محدود در پارلمان اسرائیل نیز، حقوق پایمال شده بیشتر فلسطینیها، از جمله حق مسلم سکونت در سرزمین مادری را جبران نمی کند. مثل این است که ما افراد خانواده ای را به زور از خانه شان بیرون کنیم و در حالی که در خانه غصب شده آنها زندگی می کنیم، پرتاب کردن چند تکه نان خشک به طرف آنها را به رخ دیگران بکشیم.

سيد

سلام.اين مسئله كاملا طبيعي است.البته اين برداشت كاملا صهيونيستي است و ربطي به يهوديت اصيل ندارد.

محسن

سلام آقا اين ى هاى آخرين مطلب شما در ويندوز98 مشكل داره. لينكتان هم به درس اضافه شد.

hamed

يا حق . اول سلام . اومدم ولی وقت نکردم مطلبتون رو بخونم ولی اولين فرصت می ام و ميخونم . دستت درد نکنه بابت لينک و اينکه محبت داريد و به من سر ميزنيد . ممنونم

هم قفس

سلام ... وبلاگ قشنگی داری با مطالب جالب ... يه سريهم به ما بزن

حسن صباح

سلام حامد جان . خسته نباشی . استفاده کرديم . راستی يک قولی به بنده داده بودی چه شد پس ؟! در ضمن در مورد شمارشگر صفحه ات اگه می شه يک راهنمايی کن . متشکرم

امين

سلام آقا حامد ... كم پيدا شدي ...

س.ب

سلام...كجايي بابا.....صد بار تا حالا اومدم و رفتم و آب از آب تكون نخورده.نكنه به آرمانهات رسيدي و ديگه اينجا رو ول كردي؟؟؟؟؟؟؟

رضوان

سلام و عرض ارادت . کارت زيباست و شايسته تشکر . ادامه بده که هدف مقدسی داری . در پناه حق .