این خائنین را باید اعدام کنند

نمی دانم حاج احمد متوسلیان را می شناسید یا نه. اما حتماً عزت الله سحابی را می شناسید.
حاج احمد متوسلیان، فاتح خرمشهر و اولین فرمانده لشکر 27 محمد رسول الله (ص) است. شهدای بزرگواری چون همت، باقری، موحد دانش، قجه ای و... در حقیقت شاگردان او محسوب می شوند. در تیرماه سال 61 که ارتش اسرائیل، نیمی از خاک لبنان و حتی شهر بیروت را اشغال کرده بود، او و جمعی از یارانش برای کمک به مجاهدان لبنانی به جنوب لبنان رفتند. اما حاج احمد و سه نفر از همراهانش در حوالی روستای برباره به اسارت نیروهای فالانژ (مزدوران اسرائیل) در آمدند و امروز بعد از گذشت 21 سال هنوز اطلاع دقیقی از سرنوشت آنها وجود ندارد. 
آقای عزت الله سحابی هم که معرف حضور هستند. ایشان دیروز در جمع نمایندگان متحصن در مجلس حضور پیدا کردند. به نظر من، همینکه متحصنین به خائنی چون سحابی اجازه داده اند که در جمعشان حضور پیدا کند، بهترین دلیل بر عدم صلاحیت آنها برای نمایندگی است.
لابد می پرسید چرا سحابی را خائن می خوانم.
جواب خود را در سخنان شیر در زنجیر، فاتح خرمشهر، حاج احمد متوسلیان بیابید. متن زیر(1)، قسمت پایانی سخنرانی افشاگرانه ایشان در مورد عملکرد هیئت حسن نیت(2) در غائله خانمانسوز کردستان است:

"... ای وای که یک ارگان قانونی مملکت حق ندارد توی این مملکت باشد ولی این گروههای غیرقانونی ضدانقلاب به واسطه کسانی که با این هیئت بودند و الآن هم توی مجلس هستند حق دارند.(3) وظیفه تک تک مردم است که اینها را به صلابه بکشند. به محاکمه بکشند. امثال کسانی چون سحابی و صباغیان را. من نمی دانم با توجه به این تغییر و تحولات، چرا اولیاء مملکت هنوز در مقابل این خائنین به مملکت ساکت هستند. صباغیان چقدر توی کردستان توطئه کرد. عامل خارج شدن سپاه از بانه، صباغیان بود. او سپاه را وادار کرد که از بانه خارج بشود. صباغیان عاملی بود که باعث خلع سلاح پاسگاههای پهلوی و رستمی و گونی شد. باز می بینیم که مسئولین مهر سکوت به لب زده اند و اینها توی مجلس هستند. ای وای بر ما که خائنین در مجلس ما باشند. بابا این مملکت باید صاحب داشته باشد، این خائنین را باید اعدام کنند، نه یک بار، نه ده بار، صد بار باید جلوی مردم اعدام شوند. ان شاءالله به این نتیجه برسیم."

پی نوشت:
1- هفته نامه جبهه، شماره 42، ص10
2- جمعی از اعضای دولت بازرگان که در سال 58 با انتخاب دولت موقت و فشار لیبرالها جهت انجام مذاکرات سازش با ضدانقلابیون به امام تحمیل شدند و منشاء خرابیها و خیانتهای بسیاری شدند. عزت الله سحابی از اعضای این هیئت بود. 
3- اشاره به این نکته که هیئت حسن نیت، سپاه پاسداران را مجبور به خروج از کردستان کرد و در برابر منطقه را به تجزیه طلبان سپرد.

/ 13 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
gomgashteh

salam. dasteton dard nakone . besyar aali goftin.khoda vand moteal vaghan dast in afrad ro az inghelab islami ma kotah kone ke be andaze kafi be ma va inghelab ma zarar zadanad.

Behrouz

Hanooz ke hanooz ast dar goftemaneh tarafdaraneh djomhuri eslami sokhaneh edam bayad gardad edameh darad. Be har hal dayereyeh khodihayetan rooz be rooz kootchektar mishavad va roozi khodetan ham dar an nakhahid gondjid.n

امين

سلام ... خسته نباشي ... به ما هم سر بزن

iman

سلام .مطالب زيبايت را خواندم و استفاده نيز بردم.موفق باشی و هميشه به روز.منظر مطالب بعدی شما نيز خواهم ماند.

omid

shomaha ke hamash dar hale gereftan o koshtan o zadan hastin pas chi shod in poole nafte ma ke gharar bood biad dare khoone.

علي

سلام مطالب خوب و مفيدی داريد من نمی دونستم ذلت سحابی هم مهمان متحصنين بوده.خدا حافظ

ایرانی

اگر فرمانده ل ۲۷ بود. اونجا چکار می کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایرانی

اگه لب مرز ایران و عراق هم یه شهری مثل بیروت داشتیم (با اون ساحلش!!!!!) چه خوب بود !!؟؟؟؟؟؟؟ اونوقت همه صف می کشیدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمود معتقدی

برای اين که اين به اصطلاح ملی ها را بشناسيد، به آخرين يادداشت وبلاک naria.persianblog.ir برويد.