فراماسون زدگی!

فراماسونری، سازمانی نیمه مخفی و جهانی است که در جهت مطامع زرسالاری یهود حرکت می کند. فراماسون ها از میان نخبگان فرهنگی، اقتصادی و سیاسی کشورها انتخاب می شوند.
اگر بخواهیم اصول اعتقادی فراماسونها را در 5 اصل خلاصه کنیم به این اصول می رسیم:

۱ـ جدایی دین از سیاست
۲- تساوی ادیان در حقانیت (پلورالیسم)
۳- دموکراسی مطلق و بدون قید و شرط
۴- داروینیسم‌ (نظریه ای که بر اساس آن انسان از نسل میمون به حساب می آید)
۵- اقتصاد آزاد و سرمایه داری

(این موارد را می توانید بصورت پراکنده در کتابهای گوناگونی که پیرامون فراماسونری نوشته شده اند، پیدا کنید. اما به عنوان یک نمونه مشخص، به کتاب "مبانی فراماسونری" اثر گروه تحیقیقات علمی ترکیه، ترجمه جعفر سعیدی رجوع کنید.)

/ 21 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اميد پوينده

حامد! چرا از دور پارس مي كني و لگد مي اندازي؟ اگر شهامت و صداقت داري و همچون بسياري از مزدوران رژيم يهودساخته ي جمهوري اسلامي تنها براي خالي نبودن عريضه عليه صهيونيزم حرف نمي زني، دير يا زود بايد اين نكته را درك كني كه اين تنها مسلمانان نيستند كه عليه يهوداييزم و صهيونيزم مي رزمند!

اميد پوينده

من براستي درشگفتم از اين استعداد درخشاني!!! كه تو در تشخيص دوستان و دشمنان واقعي صهيونيست ها و فراماسون هاي پليد داري! اگر ريگي در كفش نداشته باشي و يهوداييزم و ضرورت درنگ ناپذير پيكار همه سويه با آن را شناخته باشي، از رفتار زشت خود در برخورد با من و كسان همچون من پشيمان خواهي شد!

اميد پوينده

پورپيرار كه صداقت ندارد، اما تو چنانچه صداقت داري لحظه اي در اين باره بينديش كه همه ي كساني كه از فرهنگ آريايي دفاع مي كنند، الزاما وابسته به صهيونيزم نيستند!

اميد پوينده

پيشتر گفتم، و باز هم مي گويم: كسي كه منطق و استدلال دارد و در راه حق و حقيقت گام مي زند، از گفتمان با دگرانديشان هراسي ندارد و ديدگاه هاي آنان را سانسور نمي كند! وانگهي، من با بسياري از نظرات تو در باره ي صهيونيزم، يهوداييزم، فراماسونري و ... موافقم!

اميد پوينده

اندكي در باره ي آنچه گفتم، بينديش! اگر صداقت داري و از مزدوران جنايتكار رژيم نيستي!

امير دارك هكر

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت همگی . وبلاگ جالبی داريد . اميدوارم موفق باشيد . با تشکر . دارک هکر.

گروه حقايق دين

با سلام...در هفته آينده در مورد اعتقاد طبرسی در مورد تحريف قرآن خواهم نوشت...نکند باز بگوئيد ما از ميان پيامبران جرجيس را چسبيديم...سپس شيخ مفيد...سپس مجلسی و الی آخر ا ببينيم بهانه ها کی به پايان می رسدو....ياحق

مسافر

خب اينم يه عقيدس ولی حرف يه ور تحقق بخشيدن بهش يه ور

گرگ بيابان

با هر پنج تاش کاملا موافقم!

حامد

در جواب به «گرگ بيابان»: وقتی که «هرمان هسه» نويسنده رمان «گرگ بيابان» فراماسون باشد، باید هم شما با هر پنج مورد موافق باشید!