وبلاگی از حسین درخشان

سپاه اسلام

هم برای شهرت تراشی خوب است٬ هم برای احمق و بی سواد نشان دادن حریف و هم برای بسیج وبلاگنویسان علیه مقاله «خانه عنکبوت» و خلع سلاح حسین شریعتمداری. اما این کارها فقط از اراذل بر می آید.

/ 8 نظر / 23 بازدید
laeik

تبديل شدن قبور طالبان به زيارتگاه٫ اينديپندنت در گزارش روز پنجشنبه 28 اکتبر می نويسد: گور افرادی که سربازان آمريکايی به نام تروريست کشته اند اکنون محل راز و نياز شماری از مسلمانان بنيادگرا در افغانستان شده است. محل اين زيارتگاههای جديد قبور کشتگان طالبان در منطقه توره بوره است و به نوشته خبرنگاری که از آن بازديد کرده است هر جمعه پشتونها از شهرها و آباديهای اطراف با انواع وسايل نقلطه همراه با اعضای بيمار يا عليل خانواده شان به اطن محل می آيند تا شفا بطلبند. خبرنگار اينديپندنت از قول نوروالی خان متولی اين زيارتگاه نوشته است که او به چشم خود افراد افليجی را ديده است که پس از زيارت قبور افراد القاعده شفا يافته و روی پای خود ايستاده اند.

یه نفر

سلام . ميشه بگين چرا در مورد آقای عباسی چنين عقيده ای دارين؟

سوره‌ی توبه، آيه‌ی 97

«اَلاعَرْابُ اَشدَّ كُفراً وَ نفاقاً وَ اَجْدَرُ اَلاَّ یّعْلَمُوا حُدُودَ ما اَنزَْلَ اللهُ»: سوره‌ی توبه، آيه‌ی 97 (اعراب در كفر و نفاق از ديگران فزون‌ترند و به نادانی احكام خداوند سزاوارتر)

امید

سلام . من خوراکم وبلاگ هايی مثل وبلاگ تو هست خوشحال شدم باهات اشنا شدم يا علی...

آشنا

سلام.بدجوری باهات موافقم.حريف حريف پستي است !!!

damon

آیا بوش را هم آغا امام زمان تتائيد زدنـد ؟؟؟؟؟؟ آقای ايت الله مشکينی فرموده بودند که در شب قدر پارسال امام زمان ليست نمايندگان مجلس هفتم را تائيد کردند ، ميخواستم ببينم که آقای بوش را هم ايشان به عنوان رئيس جمهور آمريکا تائيد کرده اند يا نه.

dogville

سلام اميدوارم بيشتر بشناسمتون همسايه دارم روی حرفاتو فکر ميکنم اين چند وقته

آرمین جعفری

سلام من درست متوجه نشدم منظورت اينه که اين وبلاگ مال حسين درخشانه؟ اگر ممکنه جوابمو بده ممنون