ایران دوستی صهیونیستهای ایرانی!

به بهانه اظهار نظر یکی از خوانندگان وبلاگ

اخیراً «مؤسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی»، کتابی تحت عنوان «سازمانهای یهودی و صهیونیستی در ایران» منتشر کرده است. این کتاب بر اساس اسناد و گزارشهای «سازمان اطلاعات و امنیت کشور» (ساواک) در دوره پهلوی، تحقیق و تدوین شده است و به همین جهت مملو از گزارشهای مأموران ساواک در مورد سازمانها و مجامع یهودی و صهیونیستی دوران قبل از انقلاب است.
قسمتهایی از مقدمه این کتاب را در اینجا می توانید مطالعه کنید:

... تهیه و توزیع انواع مواد مخدر و نیز مشروبات الکلی در مناطق مختلف کشور، بخشی از فعالیت یهود بود که با اهداف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی خاص صورت می گرفت. گسترش فعالیت شرکتها و کارخانه های تهیه و توزیع مشروبات الکلی از قبیل «شرکت میکده قزوین» که از سوی «عزیز رحیم زاده» یهودی به عنوان مدیر عامل و برادرانش اداره می شد، در میان افراد متدین موجب بروز عکس العمل های اعتراض آمیز گردید.

... دامن زدن به فساد و لاابالیگری در جامعه مسلمان از سوی برخی افراد و دستجات یهودی، تنها گوشه ای از عملیات تخریبی و مفسده انگیز عصر پهلوی بود.

... جمع آوری اشیاء عتیقه و تاریخی ایران و انتقال آنها به خارج کشور، به ویژه به سرزمین اشغالی فلسطین، به صورت آشکار و پنهان، همواره در دستور برنامه برخی افراد و کانون های یهودی قرار داشت.

... به گواهی اسناد موجود ، قاچاق اشیاء عتیقه و باستانی از ایران به فلسطین اشغالی، در دوره پهلوی به صورت امری متداول و رایج بین یهود بود.

...گزارش ساواک در مورد «امور مذهبی راجع به اقلیت کلیمی»، مورخ 15/2/41:
« وضع اقتصادی و مالی اقلیت یهود نسبت به مسلمانان و سایر طبقات بهتر می باشد...سرمایه داران عمده ایران اکثراً یهودی می باشند. حتی گفته می شود اگر سرمایه داران یهودی سرمایه نقدی خود را از بانک بازرگانی و سایر بانکها خارج نمایند دولت ایران را از نظر مالی در مضیقه سختی می گذارند.»

قسمتی دیگر از همین گزارش:
«طبقات مختلف یهود نیز مانند سایر مردم در رشته های مختلف مشغول کار می باشند و تفاوتی که برای این اقلیت می توان گذاشت اهمیت آنان به چند قسمت از شغلهای مخصوص از جمله مشروب سازی، مشروب فروشی، عتیقه فروشی، داروسازی، جواهر فروشی، صرافی، قاچاق فروشی، هروئین سازی، هروئین فروشی، دلال بازی و ایجاد بورس در مورد زمین فروشی و ایجاد بازار سیاه و همچنین پارچه فروشی است.»

/ 6 نظر / 23 بازدید
حسن صباح

سلام حامد جان ! ممنون که بهم سرزدی . راستی از مطالبت استفاده کردم .

یک نفر

ما بالاخره نفهميديم درباره ساواک و اينکه زير دست موساد بوده ،يا اينکه قاچاق مواد مخدر در ایران کار یهودیا بوده یا خواهر شاه ( اشرف )، باید قسم حضرت عباس شما جوجه بسیجیا رو باور کنیم یا دم خروستونو... . حتما الان هم که 15 میلیون معتاد در ایران هست ، یهودیا و اشرف براشون مواد وارد میکنن.یا برای رهبرای جمهوری اسلامی هم اونا مواد میارن....

حامد( آرمانشهر)

در جواب یک نفر: محل استفاده از ضرب المثل « قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را» اینجایی نیست که شما از آن استفاده کرده اید. چون بین تهیه گزارش ساواک از سازمانهای صهیونیستی ایران و وابستگی این سازمان به صهیونیسم تناقضی وجود ندارد. مگر سازمانهای اطلاعاتی فقط از مخالفان سیستم متبوعشان گزارش تهیه می کنند؟ آیا فی المثل موساد از وضعیت جنبش گوش امونیم گزارش تهیه نمی کند؟ آیا سیا از وضعیت ارتش آمریکا گزارش تهیه نمی کند؟ آیا وزارت اطلاعات ایران از وضعیت بسیج و نهادهای انقلابی گزارش تهیه نمی کند؟ مهم این است که ساواک علی رغم آگاهی از فعالیتهای غیرقانونی صهیونیستهای ایرانی، نه تنها هیچ اقدامی در مبارزه با آنها نمی کرده ، بلکه امنیت آنها را نیز تأمین می کرده است.( به کتاب« سازمانهای بهودی و صهیونیستی در ایران» رجوع کنید.) دست داشتن والا حضرت اشرف(!) در قاچاق مواد مخدر نیز ادعای من و امثال من نیست. اگر حوصله دارید به خاطرات منتشر شده برخی از اعضای خاندان پهلوی و رجال سیاسی وابسته به آنها رجوع کنید تا متوجه شوید که در دفاع از اشرف کاسه داغتر از آش شده اید.

حامد( آرمانشهر)

ادامه جواب به یک نفر: کسی در وجود مشکل اعتیاد در ایران امروز شکی ندارد. ولی انصاف بدهید که رقم 15 میلیون معتاد خیلی غیر واقعی است. اگر این رقم را بپذیریم باید قبول کنیم که به طور متوسط در هر خانواده ایرانی یک نفر معتاد وجود دارد. از اینها که بگذریم ایران با بزرگترین تولید کنندگان مواد مخدر، صدها کیلومتر مرز مشترک دارد. طبیعی است که این هم مرزی، مبارزه با اعتیاد را بسیار مشکل می کند. هر وقت اسرائیل با وجود موساد و ارتش مجهز خود توانست از ورود رزمندگان فلسطینی به اراضی 1948 جلوگیری کند آنوقت جمهوری اسلامی هم می تواند کلیه مبادی ورودی مواد مخدر به ایران را به خوبی کنترل کند. هرگاه آمریکا توانست با وجود« اف بی آی» معروف خود از ورود قاچاقچیان مکزیکی به خاک خود جلوگیری کند، آنوقت می توان جمهوری اسلامی را متهم کرد که چرا در مبارزه با قاچاق مواد مخدر کوتاهی می کند.

حامد( آرمانشهر)

ادامه جواب به یک نفر: به جز حدس و گمان ناروا ، هیچ سندی که نشان دهد مسئولان عالیرتبه جمهوری اسلامی در قاچاق مواد مخدر دست دارند در دست نیست، اما در عوض تا دلتان بخواهد از نقش مؤثر صهیونیستها در تولید و توزیع جهانی مواد مخدر سند و مدرک وجود دارد. آیا می دانید پایه گذار تجارت جهانی تریاک، خاندان صهیونیستی «ساسون» بوده است؟ آیا می دانید بنیانگذاران مافیای مواد مخدر در آمریکا، امثال «ساموئل برونفمن» و « مایر لانسکی» یهودی بوده اند؟ آیا می دانید رژیم صهیونیستی مسئولیت آموزش و تجهیز جوخه های مرگ کارتل های مواد مخدر در آمریکای لاتین را بر عهده داشته است؟(در این مورد می توانید به کتاب« ارتباط خطرناک» نوشته اندرو و لسلی کاکبورن روزنامه نگاران معروف آمریکایی رجوع کنید.)

Reza

با سلام.ما بايد منطقی قضاوت کنيم.ابياری قطره ای را يهوديان کشف کردند.بسياری از ساختمانهای ضد زلزله ايران را يهوديان ساخته اند.اين دليل نميشود هر کس يهودی باشد حتما ادم بدی باشد.