بما کسبت ايدی الناس

ظهر الفساد فی البر و البحر بما کسبت ايدی الناس

/ 34 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهادری

آقای حامد در اوضاع کنونی بیگناه و با گناه نداریم. جهان در حال زایمان است و تولد تازه الزاما با درد و خون و فریاد توام شده بفرمایید گناه بچه های افغانستان و عراق و همان چچن چه بوده است که زیر بمب ناپالم امروز آمریکاییان و در مورد افغانستان و چچن دیروز روسها میسوختند.

مينی ژوپ

بهترین مجازات امثال حامد قرار گرفتن آنها در یک محیط آزاد و دمکراتیک است که دیگر نتوانند افکار پوسیده شان را در مخ ملت قیف کنند. آزادی نزدیک است.. شادی نزدیک است

hamed

در جواب آقای بهادری: چه کسی گفت بچه های افغانی و عراقی و چچنی و فلسطينی گناهکارند؟ سئوال اين است آيا چون بچه های بی گناهی در يک نقطه از جهان کشته می شوند تاوان آن را بايد بچه های بيگناه ديگری در نقطه ای ديگر از جهان پس بدهند؟ آخر اين چه منطقی است؟

ديافه

و اذا قیل لهم لا تفسدو في الارض قالو انما نحن مصلحون الا انهم هم المفسدون و لکن لا تشعرون...

حميد

پاسخ ميني ژوپ محيط آزاد براي گفتگو مجارات حامد نيست روشن شدن افكار پوسيده مدعي آزادي است كه مانند اربابان زورگوي آمريكايي شان در عمل از همه ديكتاتور ترند ومحيطي است براي افرادي كه خواهان يافتن حقيقتند

بهادری

معلوم است که نه. اما تمام اين اعمال ناگزير معلوم ميکند که زورگويان جهان برای حفظ منافع و مقاصد خود در عين باور به حقوق ديگران برای پامال کردن آن از ريختن خون هيچ کودک و بالغی چه چچنی باشد يا اوستيايی و يا روس و آمریکایی و افغان و عراقی ابايی ندارند. آنها برای خواسته های ناباب و نامشروع خود آماده اند که سراسر جهان را در خون غرق کنند. اين مطلب همان اندازه در ماجرای مدرسه اوستيا معلوم شد که در دو جنگ بزرگ جهانی.

مینی ژوپ

در پاسخ به حميد: ميتوانيد بگيد که اون محيطی که بنظر شما درآن آزادی است و افراد حقيقت را پيدا ميکنند چه محيطی است؟ لابد محيط خفقان و تاريک حکومت دينی است که هر لحظه فداييان ولايت و سربازان گمنامش آماده اند تا اگر کسی کلمه ای خلاف نظر خليفه بزرگ بر زبان راند او را به سلابه بکشند و کاری کنند که هر روزه در شکنجه گاههای مخوف ولايت وقيح در حال انجام است. اين همان آزادی آرمانی شماست. اين حقيقت پوشالی شما بدرد لای پای بچه هم نميخورد چه رسد برای يک ملت!..

اشکان

با درود.آقا ببخشید مزاحم شدم.ولی چند وقتیه یه سوال برام پیش اومده که امیدوارم جوابشو از شما بگیرم.می خواستم بدونم با توجه به اینکه قوانین جمهوری اسلامی حق برکناری رهبر رو به مجلس خبرگان داده و با توجه به هواداری شدید شما از آیت الله خامنه ای که گاه او را در حد معصومین می دانید،اگر روزی مجلس خبرگان او را عزل کند،موضع شما چیست؟ (هرچند که قوانین طوری است که با انتخاب شورای نگهبان توسط رهبر و سپس انتخاب کاندیداهای خبرگان به دست شورای نگهبان حرکتی دوری را شاهدیم!!!)

hamed

در جواب اشکان: خیلی واضح است اگر روزی مجلس خبرگان آقای خامنه ای را از رهبری عزل کند٬ او را رهبر و ولی فقيه نمی دانم.

حميد

ميني ژوپ منظورت از كلمه اي خلاف نظر خليفه بزرگ بمبهايي است كه در مسجد اهل تسنن و حرم امام رضا گذاشتند كه اختلاف بين سني و شيعه ايجاد كنند به بهاي كشته شدن بي گناهان .يا منظور همكاري منافقين با صدام براي كشتار مردم است .يا جاسوسي براي آمريكا ؟ واقعا در برابر اين كلمه هاي كوچك سربازان گمنام تند برخورد مي كنند.!