هديه آرمانشهر به بچه صهيونيست و دوست صهيونيستها

وصيتنامه هنادی جرادات دختر 27 ساله فلسطينی که در تاريخ 12 مهر، بيست اسرائيلی را به درک فرستاد و به برادر شهيدش فادی جرادات پيوست:

شهید هنادی جرادات در حال قرائت وصیتنامه، لحظاتی پیش از عملیات حیفا  
                                          بسم الله الرحمن الرحیم
   
 به حول و قوه الهی تصمیم گرفتم ششمین دختر شهادت طلبی باشم که از پیکر خود بمبی می سازد و با آن صهیونیست ها را به قتل می رساند و هر شهرک نشین و صهیونیستی را نیست و نابود می کند. این ما نیستیم که باید به تنهایی کشته شویم و قربانی جنایت های آنها شویم.
برای این که تنها مادران ما قربانی جنایت های صهیونیست ها نباشند و برای این که تنها آنها در فراق فرزندانشان گریه نکنند، کاری می کنیم که ماداران صهیونیست به گریه و زاری بیافتند. به این خاطر تصمیم گرفتم که با توکل بر خدا مرگ را ـ که به وسیله آن ما را محاصره کرده اند ـ برای آنها به ارمغان برم و کاری کنم که مادران آنها (صهیونیست ها) خون گریه کنند. در پیشگاه خداوند دعا می کنم که ما را در بهشت برین مأوی دهد و آنها را در جهنم برای همیشه نگه دارد.

/ 5 نظر / 16 بازدید
رشید

خاک بر سر عرب پرست بی غیرتت ! ! ! تو اگر شرف داشتی و ایرانی بودی از عرب سوسمار خور لجن طرفداری نمی کردی هزار و چهار صد سال به خواهر و مادر ما این بی ناموس های حرامزاده تجاوز کردند حالا تو جانور کثیف از آنها حمایت می کنی! ! ! ! ! تف تو روح هر چی خایه مال پس فطرت حزب اللهی مثل تو

چشمه

چه نفرتی در اين متن خوابيده است!

فرهاد

سلام...به این آدرس هم برید. بدک نیست. در مورد شهید آیت، دختر فلسطینی هستش.

فکر روشن

سلام دوست عزيز. از اينکه من را مورد لطف خود قرار داديد . ممنونم . نمی‌دانم شما از صحبتهای آقای خاتمی چه برداشتی ميکنيد و مسلما بحث در اين مورد از حوصله من و شما خارج است . لذا فقط در مورد وبلاگتان نظر ميدهم: وبلاگ خوبی داريد. چون هدفدار می‌نويسيد و اعتقادی داريد ... متشکرم که به من سر زديد .

فکر روشن

در ضمن دهها منبع رسمی آمار حضور مردم را در مراسم استقبال بيش از صدهزار نفر اعلام کرده بودند ...