ادواردو


edoardo.jpg
خواستم در مورد ادواردو و فیلم مستندی که در رابطه با او ساخته شده بنویسم که دیدم یک وبلاگ اختصاصی در این مورد ساخته شده است. پس فعلاً به وبلاگ شهید ادواردو آنیلی
مراجعه کنید.

چند عکس از ادواردو را نیز در اینجا
می توانید ببینید.

/ 11 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سيد

سلام.جالبه که آدم همه چی داشته باشه اما از همه چی یهو بگذره.

یک نفر

به نام ایران. ۱- در زمان جنگ ایران و عراق من همان جایی بودم که تو در زمان کشتار ایرانیان به دست یهودیان بودی. ۲- اینکه چطور واقعیت تاریخی کشتار ایرانیان به دست تازیان از زمان عمر تا پایان جنگ با عراق را تکذیب می کنی استحکام استدلال تو را نشان میدهد. ۳- وزیر ایران در زمان خشایارشا( یا به قول تو اردشیر ) ایرانی نبوده و خود و همسرش از مهاجرین بابلی بوده اند و اگر آنها را ایرانی بدانید باید یهودیان را نیز ایرانی بدانید.۴- دوستی در پیامهای وبلاگی که مانند شما می نوشت گفته بود: آیا اگر یهودیان علاج واقعه پیش از وقوع نمی کردند ، امروز خشایارشا( یا اردشیر ) نامی مانند هیتلر نداشت.۵- در ضمن اگر در زمینه زمان این کشتار از تا ریخ بهره می گیرید باید طبق همان تاریخ نیز این کشتار را در این وسعت یک اشتباه تاریخ نگاری در عهد عتیق بدانید ، زیرا شجاع الدین شفا و چند مورخ دیگر آن را به این گونه تفسیر کرده اند که احتمالا در شهر یا ایالتی کوچک از ایران چنین اتفاقی افتاده و یهودیان آن را بزرگ کرده اند.

دوستان ادواردو

به نام خدا با تشكر از مطلبي كه در مورد ادواردو نوشتيد، پيشنهاد مي شود لينك به وبلاگ ادواردو بدهيد. براي اينكار يك لوگو طراحي شده است كه در وبلاگ او قرار دارد. متشكرم.

زهير

سلام.چشم آقا اطاعت ميشه.

abadiran

سلام خسته نباشی ٬ خيلي خودتو درگير جواب به اينواون کردی٬ اولا:درمورد ادواردو خوبه ولی کمه دوما :از لجاجت بيزار و مثل کوير تشنه واقعيات. نميدونم شايد شما بتونی در اين امر کمکم کنی؟؟؟؟؟؟؟

محمد ديده ور

سلام حامد جان! دلم برايت تنگ شده بود. سر زدم. اميدوارم كه حالت خوب باشد. موفق و پيروز باشي. مرا به خاطر كمي وقتم ببخش. يا علي!

صهبا

برم ببينم چيه اين که ميگيد:)

Yasin Mohammadi

سلام وبلاگ با محتوايي داري.من هم از علاقمندان مطالعه در بحث صهيونيسم هستم.اگه خواستي مي تونيم بيشتر با هم آشنا بشيم.