بی انصافا! چرا پوستر سلمان رشدی را چاپ نمی کنید؟


مدتی پیش، هنگام گردش در اینترنت، به طور اتفاقی، داستانی را از یک نویسندۀ ایرانی پیدا کردم که مطالعۀ آن، فرستادن موجی از فحش و نفرین را به سوی مسئولان فرهنگی کشورمان در پی داشت. این داستان که نام آن « البعثة الاسلامیة الی بلاد الافرنجیه» است، هجونامه ای ضد دینی بود که از هیچ توهینی علیه مقدسات و اسلام فروگذار نکرده بود.
حالا اگر به کتابفروشی ها، مخصوصآ کتابفروشی های میدان انقلاب سر بزنید، بیشترین چیزی که نظرتان را جلب می کند پوسترهایی است که از چهرۀ نویسندۀ این داستان تهیه شده است. در همین کتاب فروشی ها می توانید، عناوین مختلفی از کتاب هایی را که در مدح و تمجید از این هتاک به دین نوشته شده اند، پیدا کنید.
واقعآ دست مسئولان فرهنگ کشورمان درد نکند! اشخاصی چون « امام موسی صدر» که بازگشت ایشان، باید مسأله ای ملی باشد، آنقدر ناشناخته اند که حتی حزب اللهی ها از ایرانی بودن ایشان خبر ندارند، آنوقت بعد از پنجاه سال از مرگ گناه آلود(خودکشی) یک آدم عیاش و نازپرورده، از او قهرمان می سازند.

جوک: پارسال در سالگرد تولد «ضلالت»، یکی از تشکل های « اسلامی» دانشگاه ما برای او مراسم بزرگداشت برگزار کرد!

/ 4 نظر / 8 بازدید
محمد ديده ور

سلام حامد جان! عيدت مبارك! ممنونم كه سر زدي و پيام گذاشتي. من هم اميدوارم. در مورد اين يادداشتت هم بايد بگويم: جانا سخن از زبان ما مي گويي. بايگاني وبلاگ من، پر است از خبرهايي در مورد بزرگداشت هاي وي. موفق باشي! يا علي!

احمدي

منظورت چه شخصيه؟ لطفآ براي ما هم معرفي اش كن تا اشتباهي پوستر او را نخريم .

سعيد امامي

بايستي از تو خاك اين كافرو بيرون كشيد و اعدام كرد .