دلگيری اينترنتی

دلم خیلی گرفته! چشمه خیلی کم مطلب می نویسه، همینطور تروریست. آمریکا دیگه اون وبلاگ قرص و محکم و پرمطلب سابق نیست و نویسنده اش فقط برای خالی نبودن عریضه و خیلی دیر به دیر یه چیزایی توش می نویسه. وبلاگنویسی بیشتر دوستان همین وضعیت رو داره.
یک اینترنت بود و سایت عبدالله شهبازی که معلوم نیست چرا یکدفعه از فعالیت افتاد. شهبازی نمی کنه یک توضیح بنویسه که داره چی کار می کنه و چرا سایتش رو که اینقدر فعال بود به روز نمی کنه.
سایت دوست داشتنی بی عنوان هم که ول شده به امان خدا و معلوم نیست کی قراره دوباره شروع به کار کنه.
سایت اطلاع رسانی فلسطین هم که هک شد و معلوم نیست کی می خواهند درستش کنند. همزمانی این قضیه با ترور شیخ یاسین و رنتیسی لج آدم رو خیلی در میاره. (راستی این فلسطینیها کی می خواهند انتقام این دو خون بزرگ را بگیرند؟ ما که داریم قطع امید می کنیم!)
چند نفر یکدفعه داغ کردند و سایت خالد اسلامبولی رو درست کردند، اما بزودی سرد شدند و سایت را خشک و خالی و بصورت در پیت رها کردند. انگار نه انگار همه جا اعلام کرده بودند که از اول محرم، سایت شهید مازح رو راه می اندازند و توش برای اعدام سلمان رشدی ثبت نام می کنند.
احمدآقا هم که از بالای منبرش دیگه نظری به ما نمی ندازه و با ما قهره. بی معرفت حتی نمیاد بگه چرا با ما قهر کرده.
کلاً از بچه مسلمونای وبلاگنویس دلگیرم. بیشترشون اهل قطعه ادبی و لوس بازی و خاله بازی و خلسه های شاعرانه و روشنفکربازی اند. چندنفری هم که اهل ستیزند اصلاً هوای همدیگر را ندارند.
الآن که بیست ماه گذشته رو نگاه می کنم، می بینم وبلاگنویسی جز اتلاف وقت فایده چندانی نداشته است. در وقتی که این دو سه سال پای اینترنت صرف شد چقدر می شد کتاب خواند و چقدر می شد مطلب درست و حسابی نوشت که درجای به دردبخوری منتشر شود. البته اینترنت یک فایده هم داشت. معنی آیه اولئک کالانعام بل هم اضل رو خوب یادگرفتم.
تازگیها خیلی وسوسه میشم که بی خیال آرمانشهر بشم... اینترنت باشد ارزانی انعام تازه به دوران رسیده ای که فقط بلدند آلودگیهای روح پليد خود را نشخوار کنند.  

/ 5 نظر / 16 بازدید
+

سایت اطلاع رسانی فلسطین هم که هک شد ! :))))) آخ جون ! :)) اميدوارم هيچوقت درست نشه :)) چون هکرهای ضد اسلامی کارشون بسيار خفن است . امام خودم !

مهدي

سلام، دوست عزيزم ممكنه كه بعضي از سايتها و يا وبلاگها غير فعال بشن ولي اين دليل نميشه كه روح و روش و عقايدشون تغيير بكنه ، اصولاً وبلاگ نويسي براي اين بود كه اولاً تغيير تفكري بشود در مغز جوانان بي فكر كه از دوستشون يه چيزي ياد گرفتن حالا ديگه اونو ول نمي كنن حتي حاضر نيستند كمي تحقيق علمي در اين مورد بكنن و مثل اينكه موقع زائيده شدن نافشون رو با مخالفت بريدند، به هر حال عرصه رو خالي نذاريد ، چرا كه حديثي است از امام علي (ع) كه شما را خواب غفلت نگيرد كه دشمن شما بيدار است پس نا اميد مباش و با قدرت به راهت كه مطمئني درست است ادامه بده والسلام

جرعه

سلام اين هم يه شروع ديگه‌ست؛ شك‌كنيم، بايستیم، برگرديم و نگاه‌كنيم، چند تا پل پشت سر خودمون جا گذاشتيم؟ چي كار كرديم؟ چي كار بايد مي‌كرديم؟ چرا هميشه مي‌گن: نقطه سر خط؟ ول‌كنين، هر جايي هستين، بياين سرخط ! چرا تو نقطه گير‌ مي‌كنيم؟ خوشحال می شیم از حضور و نظرتون ضمنا لینک آرمانشهر در وبلاک جرعه قرار گزفت یا علی

ایمان صمیمی

سلام در حال راه اندازی یک مرکز مطالعاتی فرهنگی اصول گراییم .تو یکی از گروهها هم تاریخ است که خوب.........شاید حدس بزنی که میخوایم چیکار کنیم.اگه خواستی با من تماس بگیر

منبرنت

سلام عليکم...چيه باز هم روضه می خونی اخوی!!من که تازه دارم وارد دنيای شيطانی اينترنت می شم.همون خبرگزاری حوزه که برايت گفته بودم.پای اينترنت هم هيچ وقتی را تلف نکردی.همان سايت انصاف را به سرمنزل مقصود برسانی کلی ثواب کرده ای .اگر هم کمتر اينجا ميايم به خاطر اين است که مدتی سرم مشغول راه اندازی همان خبرگزاری است.موفق باشیwww.rasanews.net