با قاب عکس تو

امشب دلم خیلی گرفته. خیلی دلم هواتو کرده...
چند هفته پیش، سه تا از بچه ها اومده بودند دیدن تو... در آغوش مهربونت کلی گریه کرده بودند. خوش به حالشون! کی میشه من هم سرمو بذارم رو شونه هات، از ته دل گریه کنم و درد دلامو برات بگم؟ من که با یک عکس تو اینقدر خوشم، در اون موقع چه کار می کنم؟
راستی چرا بعضیا چشم دیدن تو رو ندارن؟
من هر وقت از نورانیت کسی صحبت میشه، صورت تو در اون شبی که برای اولین بار از نزدیک دیدمت، به ذهنم میاد.
...عزیز دلم چاه تو کجاست؟ الآن در این نیمه شب، سر در کدام چاه فرو برده ای؟
... می دونم که خیلی صبورتر از اونی هستی که فکرشو می شه کرد، ولی یک وقت غصه تنهایی رو نخوریا! آخه تو منو داری... تو ما رو داری...
بذار خفاشای نامرد، هر جور دلشون می خواد فکر کنن، ولی گذشت زمان هیچوقت عشق تو رو از قلب من و دوستام پاک نمی کنه! هیچوقت!...
قربون اون صورت قشنگ و غصه دارت برم!

/ 7 نظر / 8 بازدید
مرتضی

سلامی از دل به دوست ..... خوبی حامد جون ؟ زیبا نوشته ای ولی منظورت رو نفهمیده ؟! از لطف و نظر مهمت ممنون ، خوشحالم کردی . دوست من ، این پادشاهان به درستی این چنان بوده اند ، در آن زمان تاریک و جاهل گفتن این سخنان مانند معجزه است و تمامی مورخین و نویسندگان آن زمان مانند : کتزیاس، پلوک تارک .... و حتی کاهنان مصری که همه بیگانه و دشمن ایرانیان بودند به انسانیت و مهربانی این شاهان و در کل مردمان ایران زمین اعتراف کرده اند وآنها را در کتب خود نوشته اند . من از مردانگی مردمان این زمان هم در نوشته ی قبلی اشاره کرده ام ( حسین فهمیده ). حامد جون تو خودت که سنگ تموم گذاشته ای با این مطالب و نوشته های با ارزشت دیگر چیزی برای ما نمونده !؟ با آرزوی موفقیت ، ما به نظرات با ارزش شما محتاجیم . یا حق.

دوستي

هر کس به طريقي دل ما مي شکند--بيگانه جدا دوست جدا مي شکند بيگانه اگر مي شکند حرفي نيست--از دوست بپرسيد چرا مي شکند

محمد

يه سری هم به ما بزن!

محمد

آقا حامد! ممنون که سرزدی، جواب سوال رو نوشتم!

س.ب

سلام...كي ميتونه درك كنه و يا رمز و راز اين حال رو بگه : چرا ما باديدن آقا بي اختيار گريمون ميگيره.گريه و اشكي كه نميتونيم جلوي اومدنش رو بگيريم. يكي از دوستام ميگفت برا اينه كه اقا منبع نورن و روح ما تحمل و ظرفيت دريافت همه نور رو يه جا نداره. اميدوارم كه همه مشتاقان ديدارش به خواستشون برسن و لذت اون اشك ريختن به هنگام ديدنش رو شخصا تجربه كنن. ما كه خدا خواست يه بار تجربه كرديم.

پوریا

سلام و تولدم مبارک :) بی زحمت زودتر کادتون رو بیارین که کلی کار دارم :) در ضمن بابت این همه تاخیر شرمنده ... چند وقتی بود به دلایلی هیچ جا سر نمی زدم . (برای اینکه مدیون هم نباشم ، چون باید خیلی اینور اونور می رفتم این متن رو همه جا Copy و Paste کردم . شما نشنیده بگیرین) اونورا باز هم سر بزنین :) ... داداش کوچیکه (شما با سيد دوستين ؟!‌ خدا صبرتون بده)

مهم نيست

(رسم است بين عشاق اهداء يادگاري)(يك تار زلف خودرا كن هديه برغلامت) سلام زيارتشون قبول....