هپروت

نمی دانم وبلاگ« بچه یهودی» را دیده اید یا نه؟ اما امروز در آن به مطلبی برخورد کردم که مناسب دیدم آن را به عنوان یک جوک، عینآ در اینجا نقل کنم. قضاوت با خودتان:

« نمايش مضحکی به نام روز قدس

جمهوری اسلامی طبق روال سال های گذشته با به خیابان کشیدن گروهی ار عناصر خود دست به برپایی یک تظاهرات حکومتی زد .
در این نمایش مضحک تعداد شرکت کنندگان نسبت به سال های قبل به شدت کاهش یافته ٫ به همین دلیل تلویزیون حکومت اقدام به پخش صحنه های ادیت شده از تظاهرات سال های قبل کرد .
اکثر افرادی که در این تظاهرات شرکت کرده بودند . سربازان وظیفه ٫ درجه داران نیروهای نظامی همرا با خانواده شان (‌ لازم به تذکر است که حضور و غیاب نیروهای نظامی در روز تظاهرات انجام می گیرد!!! ) بودند . البته در بعضی از شهرستان ها ٫ مدیران مدارس با وعده و عید های کودکانه ٫ دانش آموزان را وادار به شرکت در این نوع راهپیمایی ها می کنند .
البته بسیجیان چماق به دست نیز در این تظاهرات نقش را ایفا می کنند ( بعضی از بسیجیان برای شرکت در تظاهرات روزانه حقوق می گیرند )
گروهی اقلیت دیگری وجود دارد که آنقدر از نظر سطح فکر و تحصیلات در سطح پایینی هستند که دیگر ارزش وقت حرام کردن ندارند ( این گروه به جای مرگ بر اسرائیل می گویند مرگ بر اسماعیل )
ای کاش در این تظاهرات که به بهانه حمایت از مسلمانان مظلوم جهان برگزار شد یادی هم از مسلمانان چچن به عمل می آمد .»

/ 18 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آبی

"ضمنآ کسی منکر بردن سربازها به راهپیمایی نیست" پس لطفا مشخص کنید کدام قسمت ها مورد قبول و کدام قسمت ها از نظر شما مشکل دار هستند تا ما تکلیف خودمون رو بدونیم.

حامد

در جواب آبی: بابا شما هم که بله!

مرتضی

دوست من سلام..... با اینکه من با نوشته های قبلی بچه یهودی موافق نیستم اما در این مورد او را تایید می کنم . مشارکت در هر کاری که برای حمایت از قدس است بر همه ی ما مسلمانان واجب است ، ولی همیشه در این مملکت در همه ی موارد راهپیمایی الزامی و در عین حال اجباری است . ما با چشمان خودمان دیده ایم و از خود افراد شنیده ایم ، حتی از بچه های بسیجی . برای بچه های مدرسه اجباری است ، مسولان مدرسه قبل از راهپیمایی از بچه ها حضور غیاب می کنند و اگر که غایب باشند از انضباط و نمره های آ نها کم می کنند و در پرونده ی آنها ثبت میشود . حتی کارمندان، از آنها حضور غیاب می کنند ، سربازان و بسیجیان نیز همینطور . راستش را بخواهی راهپیمایها موءیید روز به روز کمرنگتر و راهپیمایی های مخالف روز به روز بیشتر می شود ، مردم دیگر از ظلم و دروغ خسته شده اند . به امید روزهای خوش . زیبا وشاد باش.bye

adineh

سلام من یکی از اونایی هستم که روز قدس امسال رفتم راهپیمایی . نه نظامی هستم نه سرباز نه بچه مدرسه ای و نه مدیر مدرسه من فکر می کنم هرکی ذره ای از شعور انسانی برخوردار باشه نمیتونه در باره ظلمی که بر فلسطینیان می رود سکوت کنه ضمنا از صاحب این خونه هم ممنونم که قبلا به من سر زده من اگرچه خیلی وقته که ننوشتم اما می خوام دوباره با همه ی گرفتاری که دارم شروع کنم دست منو بگیرین احمد

حامد(آرمانشهر)

در جواب مرتضی: من فکر می کنم که این بحث خیلی روشنتر از آن است که احتیاج به توضیح داشته باشد ولی خوب بهتر است جواب بدهم. من دوازده سال در این مملکت، مدرسه رفته ام و تنها دفعه ای که از طرف مدرسه به راهپیمایی رفتم، سال دوم دبیرستان بود که آن هم نه راهپیمایی روز قدس، بلکه راهپیمایی روز دانش آموز بود. تازه از کل دبیرستان ما فقط یک اتوبوس به راهپیمایی می رفت که بیشتر آنها را بچه های انجمن اسلامی تشکیل می دادند. از طرف دیگر هرسال در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده ام و به همین خاطر می دانم که حتی یک جمله از ادعاهای بچه یهودی حقیقت ندارد. شما می گویید از بسیجی ها شنیده اید ولی من که خود یک عضو کوچک بسیج هستم تا به حال ندیده ام که یک بسیجی به اجبار( به قول شما) یا از روی مزدوری (آن طور که بچه یهودی می گوید) به راهپیمایی رفته باشد. اصلآ یک پیشنهاد: سال آینده در راهپیمایی شرکت کنید تا متوجه واقعیت بشوید، شنیدن کی بود مانند دیدن!

آبی

بله چی؟

یاس

سلام. این سید هم از بس از شما گفت.... . بابا این بچه یهودی اگه ندیده. چون چشماش مشکل داره !!! واقعا جوک خنده داری بود!!

مرتضی

دوست من سلام ... عید شما هم مبارک و نماز و روزت قبول انشاء الله. گفتم که مشارکت برای قدس یا هر کار دیگری که برای اسلام و مسلمین است بر ما همه واجب است و ما آن را با همه توان انجام می دهیم .ولی در مساءل دیگر ( سیاسی ) باید از خواست خود فرد باشد . شاید برای شما که در شهرهای بزرگ زندگی می کنید زیاد سخت نگیرند ولی برای ما شهرستانیها سختگیری میکنند . یکی از اقوامم ( دبیرستان ) در صورت بیماری شدید او را تهدید کرده بودند که نمرات میان ترم را برای او رد نخواهند کرد و او مجبور به مشارکت شد . تبادل نظر فکرها را بازتر میکند . برات آرزوی موفقیت می کنم . زیبا وشاد باش.bye

آبی

چی شد حامد؟ ساکت شدی؟

س.ب

به نظر من اون بچه بايد اسم وبلاگش رو ميذاش بچه صهيونيست نه بچه يهودي.بعدشم به گفته خودش بچس ديگه. خوب حتما از رو بچگي اين چيزا رو گفته ، البته در اينجا بايد از تموم بچه مسلمون معذرت بخوام. چون فكر ميكنم يه بچه مسلمون خيلي خيلي بيشتر از يه صهيونيست ۴۰ يا ۵۰ ساله يا حتي بيشتر هم حالش ميشه.البته منظورم بچه مسلمون ۱ تا ۲ سالس.از همه اين حرفا گذشته بذارين خوش باشه. آخه اگه اين جور آدما داغي رو كه از ديدن راهپيمايي هاي ميليوني مردم رو دلشون ميمونه با اين جور توصيفاي خنده دار بيان نكن چيكار كنن. بيچاره ها راه ديگه اي براي فرار از واقعيت ندارن .ما هم تو راهپيمايي شرکت کرديم . نه کارمند بوديم نه بچه مدرسه ای و نه هر کس ديگه ای که بعضی ها فکر ميکنن به زور برده شده اند.ما رو فقط عشق به فلسطين و تنفر از اسرائيل به اونجا کشوند. .down with Israeal & tarafdaraye Israeal