دردسرهای سایت انصاف

حدود 1000 صفحه متن را دادم که برای سايت انصاف تايپ کنند. متون را پر از غلط تايپ کردند. غلط گيری آنها حدود 150 ساعت وقت گرفت.
طراحی سايت را هم واگذار کردم به يکی از دوستان که پدر ما را در آورد از بس امروز و فردا کرد(چند ماه است که امروز و فردا می کند). آخر تصميم گرفتم خودم طراحی وب ياد بگيرم. نشستم و مقدمات Front Page را در دو سه روز گذشته ياد گرفتم.
حالا که يک کم فرانت پيج يادگرفتم، خواستم اين 1000 صفحه متن را بريزم داخل سايت اما...
اما چشمتان روز بد نبيند، وقتی اين متنها را که در محيط word تايپ شده اند به محيط Front Page می برم، همه چيز به هم می ريزد. 
خداييش خيلی خستگی به تن آدم می ماند!
اگر کسی راه حلی برای اين مشکل دارد، کمک کند. البته چشمم آب نمی خورد که راه حلی داشته باشد. از اول بايد متنها در فرانت پيج تايپ می شدند.
وقتی کاری را با نيت خالص شروع نکني، خدا همينطور حالت را می گيرد.

/ 27 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
=

http://www.bbc.co.uk/persian/iran/story/2004/05/040524_mf_fight.shtml

حامد

علی آقا اگر نمی دانستی بدان؛ من در شهرهای تهران و یزد در مورد زندگینامه تعداد زیادی از شهدا تحقیق کرده ام، لااقل من به هیچ موردی برخورد نکرده ام که شهیدی عاشق و مرید امام نبوده باشد. اکثریت قریب به اتفاق شهدا فدایی امام بودند. در مورد هواپیمای ایرباس هم فقط می توانم برایتان متأسف باشم که چنین دیدگاهی دارید. عشق بت بزرگ آمریکا کر و کورتان کرده است!

حامد

آقای=! من اگر جای آقای سحرخیز بودم در مورد زخم روی شانه ام می گفتم که این جای فرو رفتن میخ یا دلر یا جای خاموش کردن سیگار روی شانه ام است. این زخم به تنها چیزی که شبیه نیست همین جای گازگرفتگی است. بیشتر شبیه جوش زخم شده و یا خال کنده شده است. ماجرای گازگرفتگی فقط به کار ساده لوحان می آید.

علی

اقای حامد! تو از كجا پی بردی كه عشق بزرگ من امريكاست؟؟؟ تا كی تو و امثالهم می خواهيد با اين ترفند سر ملت كلاه بذاريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر كسی به رژيم قرون وسطائی و متحجر ج.ا. انتقادی كرد حتما يا ايادی امريكاست و يا اسرائيل!! جدا كه حالت تهوع به ادم دست می ده!!!!!!!!

تقي77

سلام. خواستم در مورد متنت بنويسم، ديدم خوشبختانه تو هم از اونايی هستی که وبلاگت رو خيليا می خونن و فعلا درگيري. واسه همين، حرفا رو می ذارم برای يه فرصت بهتر و يه جای بهتر. فعلا فقط خواستم بگم که با اجازه لينکت رو تو وبلاگم گذاشتم. خدانگهدار

آشنا

سلام.در مورد آقای سحرخيز.ايشان که رسما اعلام کرده اند که قندان به سمت ايشان پرتاب شده(حتی نگفته اند که خورده)من نمی دانم اين قضيه گاز از کجا آمد!!!

بنده خدا

علی حيف از اين اسم که برای خودت انتخاب کردی شما به فحاشی می گی انتقاد . شما دلت برای شهدايی می سوزه که راهشان را درست انتخاب کردند؟ مطمئن باش آنها امروز دلشان برای افکار منحرف شما و امثال شما می سوزه اميدوارم اگه دنبال يافتن حقيقتی خدا هدايتت کنه.

omid

Agha hamed dobare ye soor zad be tamame khabar gozariha va sazmanhaye amar. agha hamed man yeki dar lashkare 21 hamze dareje dar boodam. laaghal 50 ta shahid mishnasam ke yekishoon ham vase khoomiyni tare khoord nemikard. vasat az khodaye moteal shahadate aajel khastaram

بنده خدا

جواب اميد .به شما جسارت نشه ولي كافر همه را به كيش خود پندارد.منظورم اينه كه طرز تفكر خودتان را به شهدا نسبت ندهيد.شهدا خيلي عاقل تر از ما و شما بودند.

حامد

در جواب امید: البته ممکن است تعداد معدودی از سربازان وظیفه ای که به اجبار به جبهه ها اعزام می شدند واجد ویژگیهایی باشند که شما می گویید. من در مورد داوطلبان صحبت می کنم. در مورد دعایتان هم آمین می گویم. مطمئن باشید کشته ما برای شما خیلی بیش تر از زنده بودن ظاهری مان دردسر دارد.