شیطان پرستی

در گذشته اشاره مختصری به یهودزدگی فرقه وهابیت داشتم. امروز به یهودزدگی فرقه شیطان پرستان می پردازم:

بنیانگذار و رهبر این فرقه یک یهودی به نام آنتون ساندر لاوی است. در مناسک این فرقه اذکار و اوراد عبری و همچنین تعالیم مکتب یهودی و رازآمیز کابالا  جایگاه ویژه ای دارند. اجتماعات این فرقه که معبدی به نام کلیسای شیطان نیز تأسیس کرده اند، در روز شنبه که روز مقدس یهودیان است صورت می گیرد.
از خصوصیات این فرقه می توان به رواج روابط بی پروای جنسی در مناسک آنها اشاره کرد که این ویژگی در برخی فرقه های یهودی یا یهودزده دیگر مثل فرانکیست ها(به بنیانگذاری یعقوب فرانک یهودی) و دونمه ها(به بنیانگذاری شابتای زوی یهودی و ناتان غزه ای یهودی) نیز دیده می شود.

 گفتنی است که گروه پرطرفدار متالیکا  نیز رسماً خود را شیطان پرست معرفی می کند. البته یهودیان نیز حضور پررنگی در این گروه دارند. به عنوان مثال می توان به راب هالفورد یهودی اشاره کرد که از او به عنوان ستاره افسانه ای عالم متال یاد می شود.

برخی از منابع:
پژوهه صهیونیت، کتاب دوم، ص۴۷۶، گفتگو با عبدالله شهبازی
فصلنامه مکتب اسلام، شماره ۴، مقاله گروه شیطان پرستان مصر
سایت اینترنتی کلیسای شیطان

/ 27 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سوره

از ايميل شما متشكريم وبلاگ ما هم راه اندازي شد. در صورت تمايل ميتوانيد لينك مارا دهم بگذاريد. ضمنا با ما در ارتباط باشيد. با تشكر ماهنامه سوره

مجید غلامی جلیسه

با سلام و عرض خسته نباشيد از مطالب مفيد وبلاگ شما بهره بردم و بسيار خوشحال شدم که اين چنين در راستای شبه زدایی و ترویج دین مبین اسلام تلاش می نماييد بسيار مسرور خواهم شد اگر به ميراث هم سر بزنيد و خوشحال تر آنکه اگر مايل به تبادل لينک باشيد اين کار نيز صورت گيرد التماس دعا

امير دارك هكر

قابل توجه مستر اين وبلاگ : تبادل لينگ و لوگو پذيرفته مي شود . با تشكر . دارك هكر .

hosein

نمی خوای بنويسی؟ منتظرم....هر وقت نوشتی بيا بگو

tarikhe shafahi

ختما بخون وبلاگمو !‌(‌ يعنی خواستی بلينکی !‌)

Kian

به منم سر بزنيد...پاينده باد ايران

حـاج حميـد

باسلام وعرض ادب و احترام خدمت شما دوست بزرگوار و عزيزم. خوشحال ميشم سری به من بزنيد و به اين سوال «« شما درعشق خود با معشوق تان چگونه ايد؟ »» پاسخ فرماييد. منتظر حضور سبز و صميميتان هستم. خدا نگهدار و التماس دعا.

AtenA

متاليکا شيطان پرسته؟!!!!!!!!؟واقعا بايد بهت فحش بدم مرتيکه الاغ!من هر اطلاعاتی از متاليکا بگی ميدونم(بيا بلاگم)اونا کجا گفتند شيطان پرستند که ما نفهميديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!راب هالفورد مال متاليکاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!وقتی یه چيزی نميدونی زر زر نکن.........آفرين!

Ali

سلام :) من واقعا با اين مقاله هاتون حال کردم (‌ مقاله های مربوط به حضرت نوح )‌ اما فکر ميکنم توی گذاشتن مستقيم يک مطلب بايد بيشتر توجه کنيد...! شما که اطلاعاتی درباره متاليکا ندارين لطفا چيزی ننويسين چون مطمئنا از اون کتابهايی نوشتين که اسمش اومده پايين که به غير از خراب کردن کل فرهنگ غرب هيچی ديگه نميخوان ! البته اونا هم سواد ندارن در اين موضوع... متاليکا يکی از مذهبی ترين گروههای موسيقی ميباشد عزيزم...! فعلا بای :) علی !

بابک

آخي احمق آخي کسخل آخي کسکش اين کسشعرا چيه نوشتي احمق بيچاره...