زنده باد فيلترينگ!

در اعتراض به فيلترينگ عده بسيار کمی از سايتها و وبلاگها، تعدادی از وبلاگنويسان قصد دارند هفته اول تيرماه را اعتصاب کنند و وبلاگ ننويسند. از بقيه هم دعوت کرده اند که به اين اعتصاب بپوندند.
من به نوبه خودم اعلام می کنم که به هيچ وجه در اين اعتصاب شرکت نمی کنم و از همينجا بر دست يکايک فيلتر کنندگان بوسه می زنم.
جلوی اهانت به مقدسات، فحاشي، دروغپردازی و هرزه نويسی تا جايی که ممکن است بايد گرفته شود.
سعی می کنم در تمام اين يک هفته مطلب بنويسم. بی غيرتهايی که خونشان از اهانت به مقدسات به جوش نمی آيد، همان بهتر که يک هفته ملت را از شر چرندنويسی هايشان راحت کنند. اصلاً خوب است تا قيامت به اعتصابشان ادامه بدهند. خوبيش اين است خودشان را هم که بکشند کسی محلشان نمی گذارد.
من اگر هم اعتراضی داشته باشم اين است که چرا تعداد سايتها و وبلاگهای فيلتر شده اينقدر کم است. هنوز خيليها هستند که بايد خفه شوند.
در دنيايی که سايتهای ضدصهيونيستی سانسور می شوند، غلط می کند کسی در اينترنت به خدا و قرآن و معصومين و انقلاب اسلامی و امام و رهبری توهين کند و فيلتر هم نشود. غلط می کند کسی با هرزه نويسی ذهن و قلب پاک نوجوانان را آلوده کند و جلويش گرفته نشود.
قانون جديد مبارزه با جرايم اينترنتی هم خيلی مناسب است. اگر زمانی بر اساس اين قانون جلوی وبلاگنويسی من هم گرفته شود يا با من برخورد شود هيچ اعتراضی ندارم.
درود بر قاضی مرتضوی يا هرکسی که در اين قضيه نقش دارد!
تذکر مهم: پيشاپيش کليه فحشها از قبيل مخالف آزادي، فاشيست، خشونت طلب، تنگ نظر، ساده انديش، عقب افتاده، متحجر، اقليتي، چماقدار، نفهم، قاتل، مزدور رژيم و ... را به جان خريدارم.

/ 35 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رفیع

جهت اطلاع بيشتر به نوشته همين وبلاگ تاريخ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳ مراجعه کنید. در حکومت اسلامی حتی آبروی غیر مسلمانان نیز محترم است. آن وقت یک نفر بچه مسلمان مدافع حقوق مسلمین عراق! و حرمت روحانیت نسبت به یک روحانی با کلماتی نظیر شکم گنده شکمو، پهن هم بارت نکردند یاد می کند. --- در جریان آژانس پهن هم بارتان نکردند - چرا خجالت می کشید، مگر در قضیه آژانس دکتر روحانی هم دخالت نداشت؟ پس رک و راست بگویید که پهن هم بار ایشان نکردند. همینجور بگویید تا ببینیم دودش به چشم چه کسی می رود. آقا حامد اگر به بزرگی شکم باشد که برخی دیگر شکمشان بزرگ تر از حجت الاسلام ابطحی است در برابر وقایع اخیر عراق هم سکوت کرده اند (مثلا آقای ق..) . اگر شخص دیگری این جملات را نسبت به آقایان دیگر به کار می برد شما چه می گفتید مثلا آقای خ.. با آن آقا زاده اش که حتی صدای مسعود دهنمکی را در صبح دوکوهه درآورد؟ تا وقتی که امثال شما حرمت نگه نمی دارند و هر چه به دهانشان رسید می گویند از دیگران نباید انتظاری داشت.

حامد

آقای رفیع! اگر نوشته های آقای ابطحی را درباره مزایای شکم چرانی خوانده بودید، متوجه می شدید که منظور من از شکم گنده چیست.

bardia

1- جواب: بله که مهمه! تعريف من اينه که هيچ خبری رو «سانسور و فيلتر» نکنه و خبرها رو هم همون طور که هستن عيناً انتقال بده و طرف داری از طرف خاصی نکنه. به نظر من اون چيزهايی که شما عنوان کرد هيچ ربطی به صحيح بودن تعريف من از «بی‌طرف» بودن نداره. حالا نمی‌دونم شما چطور اين رو نتيجه‌گيری کردی! کاملاً با نظر شما موافقم که درستی يا نادرستی رو تعداد... من می‌خواستم به شما بفهمانم که <عده کمی> درست نیست و شما اشتباه متوجه شدی. (اگر متوجه شدی بگو که کم نیستند) و اصلاً قصد به‌رخ کشیدن و این‌ها نداشتم. من معتقدم که اهانت کار درستی نيست. چه به مقدسات باشه چه به هر چيز يا فرد ديگر. درسته منم اشتباه کردم که اون طور اون يادداشت رو نوشتم. به نظر شما اون يادداشت آقای محمد علی ابطحی! شما، اهانت نيست؟ / در ضمن. نه اون طور هم که شما می‌گی کم هم نيست. اصلاً فقط ۱ سايت حتی اگه محتوای پورنو هم که داشته ياشه، فيلتر شه، باز هم من مخالفم. (متاسفانه من خود وبلاگ hoder رو هم فيلتر دارم ! ) / حالا از نظر شما درست و حسابی باشه يا نه، نبايد فيلتر شه. فقط هم نظر شما نیست. من معتقدم که اينترنت يک فضای کاملاً باز هست.

bardia

2- ادامه قبلی: اصلاً فيلتر توی اون نبايد معنا داشته باشه. هر کس هر طور که بخواهد راهش را انتخاب می‌کند. اين خود ما هستيم که بايد از ميان کلی مطلب که می‌خوانيم، نظرات بعضی‌ها را انتخاب کنيم و درست بدانيم. حالا هر کس طوری انتخاب می‌کنه. ولی نظرات رو نبايد تحميل کرد. حتی با تحميل هم هيچی درست نمی‌شه. حتماً باید بدی وجود داشته باشه تا بشه از بینشون خوب رو انتخاب کرد. اون طور که شما می‌خواهی، مال دنیای فرشته‌هاست! نه انسان‌ها. اگر نظری درست باشه، خود خواننده اون رو قبول می‌کنه. اگر خدا و پيغمبری باشه، خودش همون طور که توی کتاب مقدسش گفته، حافظ و نگهبان دينش خواهد بود. (اشاره به آیه قرآن) نيازی به تلاش امثال شما نيست. خود انسان‌ها هدايت می‌شوند. شما زوری نمی‌تونی همه رو به اون راهی که می‌خواهی بفرستی. اگر فيلتر و تحميل عقايد خوبه، پس نبايد به فيلتر شدن سايت‌های ضد صيهونيستی هم اعتراضی داشته باشی. درسته؟ اميدوارم که ديگه متقاعد شده باشی.

حلاج

جناب بردیا سلام . فکر می کنم شما نیاز به مطالعه کتابهای مبتدیات روانشناسی انسانی دارید و همینطور نیاز به خواندن مقداری از تاریخ و شیوه تبلیغات شکارچیان انسانیت یعنی بنگاههای سرمایه داری . بعد از اینها خواهی فهمید که این تبلیغات و تحلیل های ملا نصرالدینی ات چقدر غلط و نآگاهانه هستند٬٬ چقدر ! چقدر !! چقدر !!!!!!!

bardia

خيلی ممنون رفيع عزيز! جناب حلاج، من از اين ۲ رشته خيلی هم بدم می‌آد. خيلی هم مطالعه‌ای در اين زمينه‌ها نداشتم. منظورتون رو از «شیوه تبلیغات شکارچیان انسانیت یعنی بنگاههای سرمایه داری » می‌شه بگی؟ در ضمن تحليل ملانصرالدينی ! خنديدم ممنون از نظرتون. من در ضمن نه تبليغی انجام ندادم نه تحلیل! فقط نظرم رو گفتم. اگه ممکنه غلط های من رو ذکر کنيد ممنون. که حدالقل بتونم در آينده اصلاح کنم. به هر حال ممنون از نظرتون

bardia

تازه من با دين خودتون <جواب>تون رو دادم. دين من اصلاً چيز ديگری است و اصلاً اعتقادی به اين محملات ندارم. اگه نمی‌ترسی، ايميلت رو بگو حلاج.

asalamo alayka

?to moje enfejar nagereftatet

Iraj

آقا حامد نمي دانم اين كامنت را خواهي خواند يا نه. آخر ديگر اين پستت بيات شده است. به هرحال مي نويسم: اين راه حل حضرتعالي خلاف شرع است. دليل: اسلام همه حرفش در يك كلام خلاصه شده است :{ انسان مسئول است.} توجه داري؟! حالا حضرتعالي تصميم گرفته اي ديگر مسئول نباشي و باري كه بنا به انسان بودنت بر دوش گرفته اي بياندازي روي دوش دولت و قاضي مرتضوي و ... شعار دهي زنده باد فيلترينگ!!! يعني چه؟! مگر خدا زورش كمتر از قاضي مرتضوي است؟! اگر قرار به اين راههاي ميانبر بود؛ خودش بلد بود چگونه همه سايتهاي بدآموز را منعدم كند. نخير قربان! بنده و جنابعالي مسئوليم كه در برابر اراجيف موضع بگيريم. اين فضوليها به دولت چه آمده است؟! اين وظيفه من و تو است. حالا تو خوشحالي كه يكي ديگر آمده است و وظيفه تو را به دوش گرفته است؟! پس لابد نمازت را هم مي دهي يكي ديگر برايت بخواند.

Iraj

ادامه پست پيشين: ...آقاجان اين جماعت سوپر ايراني خردگرا(!!!!) يك مشت خزئبلات سر هم مي كنند و در فارومهاي فارسي (جايي كه در يك ساعتش شايد پنجاه برابر بينندگان روزانه تو را داشته باشد) پخش مي كنند. حال شما آمده اي اين شيوه عقيم وبلاگ را گرفته اي و زنده باد فيلترينگ هم سر مي دهي كه چه شود؟! جاي شما اگر به راستي مرد ميدان دفاع از حرمت دين و مملكت هستيد؛ در اين گوشه دنج و آرام نيست. سنگر ضداتمي را رها كنيد و بفرماييد داخل ميدان معركه!! بي تعارف بگويم كه اين شانه از زير بار خالي كردن شما و آن كف زدنت براي فيلترينگ از يكجا اب مي خورد: احتراز از نبرد. اين رسمش است؟!!!