یک مطلب جالب (و یک توضیح تکمیلی)

 

1- برنامه  WORDسیستم خود را باز کنید!

2- عبارت Q33NY را تایپ کنید (Q33 شماره پرواز یکی از هواپیماهایی است که در 11 سپتامبر 2001 به برجهای دوقلوی تجارت جهانی برخورد کرد. NY هم مخفف کلمه New York است.)

3- روی عبارت Q33NY را بوسیله ماوس، High Light کنید!

4- در قسمت انتخاب فونت که در بالای صفحه قرار دارد، فونتWingdings را انتخاب کنید.

 

نتیجه این چهار مرحله، خیلی جالب است.

عبارت Q33NY در این فونت چنین شکلی پیدا می کند:

 

 

 

 

Q33NY

 

البته ممکن است برخی از کاربران، بخاطر کاستیهایی که در اینترنت وجود دارد ، نتوانند نتیجه ای را که در اینجا آورده ام درست مشاهده کنند. بنابراین بهتر است دست به کارشوند و خودشان چهار مرحله بالا را دهند.

 

اما توضیح ضروری: (7 آبان)

 

پس از نوشتن یادداشت بالا، کاشف به عمل آمد که شماره پرواز هیچکدام از هواپیماهایی که به برجهای دوقلو اصابت کردند  Q33 نیست. بنابراین مطلب بالا، از درجه اعتبار ساقط است! شماره های پرواز دو هواپیمایی که به برجها برخورد کردند از این قرارند:

    11 شرکت امریکن ایرلاین

    175 شرکت یونایتد ایرلاین


از خوانندگان آرمانشهر بخاطر نقل مطلب، بدون تحقیق قبلی عذرخواهی می کنم.

به بهانه پخش گسترده این مطلب بی اساس در اثبات صهیونیستی بودن حادثه یازدهم سپتامبر، یادداشت جدیدی خواهم نوشت.

/ 6 نظر / 18 بازدید
عليرضا

با سلام خدمت آقا حامد. مطلب جالبی بود ولی خيلی قديمی! ياعلی

صمدزاده

سلام! مطلب خيلی توپی بود! دستت درد نکنه.

hosein

سلام ... قديمی بود ... ولی متن قبليت خيلی خيلی نو و قشنگ بود

منتظرمصلح واقعي

سلام دوست عزيز ! اولا که سر سفره افطار جای اون کارها نيست!!!؟ .............راجع به ادعيه بعدا بيانات خواهيم فرمود!....و اما بعد از اينکه متواضعانه راجع به نتيجه گيری که کرده بوديشتباه بود ولی بابت آن عذرخواهی کرده بودی بازهم کار جالبی بود که اين روزها از کمتر کسی برمی آيد ...مخصوصا از مقامات عظما و عاليجنابان رنگارنگ!....و سخن آخر اينکه يکی از اين عکسهای بخند بخند ! را تو اميد جوان چاپ کرده اند و يک عکس هم از تجمع افرادی که هيبتشان و نحوه بيانات فرمودنشان شبيه گروهکهای ارعاب و ارهاب و ذوب شده است و متنی هم در مورد آن نوشته بودند به اين مضمون که طرف معلوم نيست سر چه کسی دارد فرياد می کشد و.........................!؟

an iranian boy

ای خاک بر سرت کنن گوساله عوضی! تو فکر می کنی اين آخوندا تازه با انگليس رفيق شدند؟هان احمق بيشعور؟ بدبخت اينا ۱۰۰ ساله که نوکری انگليس رو می کنن!! بازم خاک بر سرت!