خواست ملت چیز دیگری بود

رادیو آمریکا، شبکه بی بی سی، تلویزیونهای ضدانقلابی لوس آنجلس، بنی صدر، آیت الله منتظری، آیت الله طاهری اصفهانی (امام جمعه سابق اصفهان)، نهضت آزادی، ملی– مذهبیها، رئیس جمهور خاتمی، وزارت کشور، میرحسین موسوی، حزب مشارکت، سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، حزب کارگزاران سازندگی، خانه کارگر، کروبی، معین، لاریجانی، آیت الله صانعی، آیت الله موسوی اردبیلی، روزنامه جمهوری اسلامی، روزنامه های شرق، اعتماد، ایران، آفتاب یزد، هم بستگی، کار و کارگر، خبر و ...بچه سوسولهای راستگرای روزنامه ورشکسته انتخاب(که در حال حاضر سایت اینترنتی انتخاب را می گردانند)، بیشتر ائمه جمعه، آیت الله مهدوی کنی، آیت الله جوادی آملی، آیت الله استادی، حجت الاسلام ری شهری، حسن غفوری فرد، حجت الاسلام حسنی (امام جمعه معروف ارومیه)، جامعه روحانیت مبارز، حزب موتلفه اسلامی، ناطق نوری و... همه و همه یا طرفدار هاشمی رفسنجانی بودند یا دشمن خونی احمدی نژاد و یا مجموعه ای از هر دو.
شاید اولین باری بود که در طول تاریخ انقلاب اسلامی، چپ و راست و ضد انقلاب، همه بر یک نظر اتفاق تقریبی داشتند. اما خواست ملت چیز دیگری بود.
امیدوارم آقای احمدی نژاد در عملی کردن وعده های خود موفق باشد و ما هم او را تنها نگذاریم.

/ 11 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

واقعاْ رفسنجانی خيلی پر رو است. پیش افتاده است که پس نیفتد، بمباران تبلیغاتی طرفدارانش علیه احمدی نژاد را ندیده است و خود را مظلوم یافته. اینهمه تخریب از طرف طرفداران هاشمی علیه احمدی نژاد صورت گرفت و صدای احمدی نژاد در نیامد حالا حضرت متکبر رفسنجانی مظلوم نمایی می کند. آخه چقدر وقاحت!

hamzeh

سلام. ملت ايران يک مشت محکم به دهان آمريکا، هاشمي، پول پرستان، دوم خردادی ها، علمای ابله و علی الخصوص روزنامه شرق کوبيد! مبارک باشد. دکتر جان هوای ملت را داشته باش. بای

علی

سلام من هم مقاله ای در دفاع از احمدی نژاد گل نوشتم که البته همچنان ادامه دارد. يان پيروزی بر همگان مبارک

احسان از کانادا

سلام با مصاحبهء دو تن از اطرافیان آقای احمدی نژاد با تلویزیون مبتذل مهاجر اولین خیانت حکومتی اطرافیان رئیس جمهور محبوب ما شروع شد..!!!.... طی روزهای گذشته شخص بنام کلهر و شخص دیگری بنام لواسانی که از اطرافیان اقای احمدی نژاد هستند با مصاحبه با تلویزیون ضدانقلابی مهاجر که با پخش برنامه هایی مبتذل بخشی از تهاجم فرهنگی بیگانگان علیه فرهنگ ملت ایران را بازی میکند حرمت ارزشهای فرهنگی مردم مسلمان ما را شکستند و باسوء استفاده از نام نیک منتخب ملت- رئیس جمهور احمدی نژاد -به آن بنگاه تبلیغاتی مبتذل ضد ایرانی اعتبار بخشیدند .....جا دارد که این اقدامات غیرمنتظرانه و فرصت طلبانه کلهر و لواسانی که باعث حیرت و ناراحتی بسیاری از ایرانیان شده است مورد اعتراض و پیگیری قرار گیرند . برای اطلاع بیشتر از ماهیت و یاوه های كلهر به پیام یک خواننده وبلا گ استاد پورپیرار در آدرس زیر مراجعه کنید: www.naria.persianblog.ir

حامد

در جواب «احسان از کانادا»: البته آقای کلهر در مصاحبه با بی بی سی گفته است که اين اظهارات نظر شخصی خودش بوده و برنامه دولت احمدی نژاد نيست، با این حال همینکه در میان اطرافیان آقای احمدی نژاد کسی با ایده های کلهر وجود دارد جای تاسف است. اصلاً نفس مصاحبه با بی بی سی و مهاجر اشتباه است. از محتوای مصاحبه که دیگر بگذریم.

رضا

سلام.امام جمعه قبلي اصفهان طاهري اصفهاني است كه اشتباها طاهري خرم آبادي نوشته ايد . موفق باشيد خدا نگهدار

سردار ذوالقدر، جانشين فرمانده کل سپاه پاسداران انق

در شرايط پيچيده سياسي كه قدرت‌هاي خارجي و جريان‌هاي فزون‌خواه در داخل از مدت‌ها قبل مترصد بوده و برنامه‌ريزي كرده بودند كه نتيجه انتخابات را به نفع خود تغيير دهند و از شكل‌گيري يك دولت كارآمد اصولگرا جلوگيري نمايند، بايد پيچيده عمل مي‌شد و نيروهاي اصولگرا بحمدلله با طراحي درست و چندلايه توانستند در يك رقابت واقعي و تنگاتنگ، حمايت اكثريت مردم را به خدمتگزاري بيشتر و موثرتر به آنها جلب نمايند.

Mohammad

مرگ برعلی خامنه ای قاتل اکبر گنجی

دکتر

امان از جهالت! تا کی گول عوامفريبيها را ميخوريم؟ تا کی به دنبال هر کسی که خوب با حرف سرمان را شيره می مالد راه می افتيم؟ آخر کی با يد فرق حرف و عمل و فرق عمل واقعی و عوام فريبی را بفهميم؟ ای کاش می توانستم دلم را به اين حرفها خوش کنم .دولتی که تمام وزرايش ناآگاه و بی تجربه يا همچون وزير علوم بی سواد و دروغگو هستند چه گلی به سرمان خواهد زد؟ باش تا صبح دولتت بدمد!!