هذیان گویی محمد هاشمی


محمد هاشمی دبیر شورای سیاسی کارگزاران در توجیه شکست سنگین این حزب در اتنخابات شورای شهر گفته است:« اگر كرباسچي در شوراي شهر تهران كانديد مي شد، وضعيت به طور كامل تغيير مي كرد. كما اينكه گفته مي شود به رغم عدم كانديداتوري كرباسچي، آرايي كه به نام وي به صندوق ها ريخته شده از رأي نفر اول بيشتر است.»( به نقل از سایت بازتاب)
گویا آقای هاشمی فراموش کرده اند که شعار حزب کارگزاران در این انتخابات «شهردار شدن مجدد کرباسچی» بوده است. من اگر به جای ایشان بودم می گفتم:« اگر کارگزان با شعار بازگشت کرباسچی وارد صحنه انتخابات نمی شد، شاید وضعیت فرق می کرد.»

گستاخی رباینده امام موسی صدر

معمر قذافي رهبر ليبي مدعي شد اقدامات تحريك آميز ايران پس ازانقلاب باعث شد عراق به ايران حمله كند.
به گزارش شبكه تلويزيوني الجزيره، قذافي كه در اجلاس سران عرب درشرم الشيخ سخن مي گفت، افزود: زماني درمقابل خطر جدي ايران در زمان امام خميني قرارداشتيم و من باوجود اين كه همواره عراق را به دليل آغازجنگ محكوم مي كنم، ولي معتقدم اعمال تحريك كننده و جريانات داخل ايران از جمله شعارهاي تند و انقلاب اسلامي و صدور آن و دعوت به جهاد دليل بروز جنگ ايران و عراق بود.(به نقل از سایت بازتاب)

گفتنی است خانواده صدر، شهید چمران، مجلس اعلای شیعیان لبنان و بسیاری از آگاهان، مسئولیت ربوده شدن امام موسی صدر (رهبر شیعیان لبنان) را در سال 57 با قذافی می دانند. اما در سالهای پس از پیروزی انقلاب از سوی جمهوری اسلامی، برخورد قاطعی با رژیم لیبی به جهت مشخص شدن سرنوشت امام صدر که متولد و تبعه ایران بوده صورت نگرفته است. انصافاً معمر قذافی هم جواب بی غیرتی مسئولان ایرانی را خوب داده است!

/ 2 نظر / 15 بازدید
امين

سلام ... باور كن همين محمد هاشمي و پسراش باعث شدن كه مردم به آيت الله هاشمي رفسنجاني بدبين بشن ... يا علي

چشمه

بنده باز هم نصيحت ميكنم كه از ادب خارج نشي . من هم با كارهاي آقاي محمد هاشمي يا آقاي هاشمي موافق نيستم ولي اهانت كه خلاف شرع است.