پیروزی دوم مبارک!

عقب نشینی رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان، فلسطینیان را بعد از نیم قرن به خود آورد و به آنها این درس را آموخت که تنها در سایه جهاد و شهادت طلبی است که می توان دشمن غاصب را از خانه بیرون انداخت. امروز عمل به این درس، اولین نتایج خود را آشکار کرده است و جهان اسلام شادمانه عقب نشینی مفتضحانه ارتش مجهز صهیونیستی را از نوار غزه نظاره می کند. امید است همچنان که پیروزی اول در لبنان، شعله های انتفاضه و جهاد را در فلسطین برافروخت، پیروزی دوم در غزه، این شعله را پرفروغتر و برای صهیونیستها سوزانتر کند. ان شاءالله.
یاد فتحی شقاقی، یحیی عیاش، شیخ احمد یاسین، عبدالعزیز رنتیسی، هنادی جرادات، ریم صالح الریاشی، آیات الاخرس و همه مردان و زنان شهادت طلبی که این پیروزی ثمره مجاهدت آنها است گرامی و راهشان پررهرو باد.  

جای تأسف است که مسئولان جمهوری اسلامی و صدا وسیما و مطبوعات کشور بر خلاف پیروزی خرداد79 در لبنان، با پیروزی امروز فلسطینیان در غزه برخوردی سرد داشته اند. شایسته بود که رئیس جمهور احمدی نژاد در این قضیه حداقل یک پیام تبریک صادر می کرد.

مسائل داخلی آنقدر ما را سرگرم کرده است که حتی بچه حزب اللهی ها هم از عظمت این پیروزی بزرگ غافل شده اند.

چند وقت پیش روزنامه های اوایل انقلاب را ورق می زدم. وقتی خبر ترور انورالسادات، رئیس جمهور خائن مصر که دست خود را به صلح با اسرائیل آلوده کرد در ایران منتشر می شود، مردم به پشت بامها و خیابانها می ریزند و فریاد الله اکبر سر می دهند و شیرینی و شربت پخش می کنند. اما امروز بعد از 25 سال، خبر فرار صهیونیستها از غزه چه پژواکی در بین مردم و مسئولان ما داشته است؟

/ 9 نظر / 33 بازدید
سید محمد انجوی نژاد

سلام . کاملا درست میگین . ما به چیزای مهم خیلی کمتر از چیزای غیر مهم اهمیت میدیم . از یادآوریتون ممنون . شرمنده . یا علی .

mahdi

آخه حامد جان اگه اين دفعه شادی و شور راه نيانداختيم به خاطر اين بوده که يه حس عجيب می گه اسرائيل غزه رو داد بيت المقدس خواهد گرفت يعنی نه اينکه خوشحال نشده باشيم از عقب نشينی اسرائيل بلکه اون مکار بودن اسرائيل دل آدمارو خالی می کنه ... صد در صد خيلی خوش خياليه که بگيم اسرائيل برای مقاصد صلح آميز از غزه خارج شده .( نمی دونم گرفتی چی می گم يا نه ؟؟)

تقي77

سلام. حق با شما بود. نمی دونم چرا يادم رفت. من هم تبريک می گم.

انجمن تفکر مبانی

سلام حامد عزیز . مرحوم خانم هال سل جزوه 589 نفري بود كه در نخستين كنگره ي مسيحيان صهيونيست شركت داشت . اين كنگره در همان تالار كوچكي كه تئودور هرتصل پدر صهيونيسم سياسي يهود نخستين كنگره ي يهوديان صهيونيست را تشكيل داده بود ، برگزار شد . 27 كشور جهان در اين كنگره شركت داشته اند . خانم گريس هال سل مي گويد : مسيحيان صهيونيست در اين كنگره قطعنامه اي را پيشنهاد كردند كه دولت اسرائيل تا كرانه ي غربي رود اردن را با حدود يك ميليون فلسطيني به اسرائيل ملحق كند ، يك يهودي اسرائيلي كه در ميان جمع نشسته بود بلند مي شود و اعلام مي كند كه يك آرا سنجي نشان مي دهد كه يك سوم اسرائيلي ها تمايل دارند كه سرزمينهايي كه در 1967 تصرف شده ، در مقابل صلح به فلسطينيان داده شود . در اينجا يكي از رهبران مسيحي صهيونيست صدا مي زند ، براي ما راي اسرائيليان هيچ اهميتي ندارد براي ما آنچه خدا فرموده مهم است ، و خداوند اين سرزمين را به يهوديان داده است . جا دارد خدا را هزاران مرتبه به خاطر پیروزی رزمندگان خط مقدم جبهه سپاس گوییم و بیداری غافلان را از او طلب کنیم .

محمد

واقعا خوشحال شدم... پدرسوخته ها خودشون به جون هم افتادن ...

Sahand

Hamed: afradi mesleh shoma che jaygahe aghal ve kherad ra be ehsasateh zanane dade and, hatta az khodeh Zionist ha khatar naktarand. rasti, magar shoma dar artesh khedmat ne mi konnid/ chetorii har rooz be Internet dast rasi darrid? man ham tou artesh boodem valli hatt vaghteh ghosh karden be radio ra ne dashtim. hatman dar padeghaneh shoma bayad mangal, vaffor, musighi ham bar gharar basheh

Sahand

agahyeh Hamed: rasti chera khili zood, az raeeiseh jomhoriyet maayoos shodid?

حامد

در جواب سهند: سلام. اولاْ من در ارتش خدمت نمی کنم بلکه در سپاه خدمت می کنم. ثانياْ لازم است به اطلاعتان برسانم که سربازهای فوق ديپلم و بالاتر از آن (افسر وظیفه ها) در بخش اداری پادگانها به کار گرفته می شوند و فقط از ساعت 7:30 صبح تا 2 بعد از ظهر در پادگان هستند. البته بخش اداری بیشتر پادگانها پنجشنبه ها نیز تعطیلند. بنابراین من می توانم هر روز از خانه خودم به اینترنت وصل شوم.

سيّد

بسمه تعالي سلام بله جاي خوشحالي فراوان دارد اليتّه اگر از ناپاك زادگي و عوام فريبي خارق العاده جادوگران صهيونيسم غافل باشيم. البتّه زمزمه هايي هم هست كه گويي پيشگويان يهودي عصر حاضر اخبار فوق محرمانه اي را به سران موصاد داده اند كه منجر به تحرّكات اخير شده است. به اميد تعجيل در ظهور حظرتس و اينكه از ياران و خدمتگذار به آن انسان شريف و وارسته باشيم پنچ صلوات ختم كنيد. التماس دعا.