حاشيه بر خبرهای روز

1- در خبرها آمده بود که سعید عسکر، از عوامل حمله به خوابگاه همت دانشگاه علامه طباطبایی دستگیر شده است. باید از آقایان پرسید اصلاً این مرتیکه چرا آزاد شده است که بخواهد دوباره دستگیر شود.
2- گروهی از افراد به ظاهر حزب اللهی و مدعی دفاع از انقلاب بار دیگر سفارش رهبر انقلاب را که جوانان حزب اللهی را از ورود به اغتشاشات منع کرده بودند نادیده گرفتند و با حمله به معترضان، بهانه خوبی برای تشدید آشوب طلبی فراهم کردند. حال آدم از این مدعیان دروغین تبعیت از ولی فقیه بهم می خورد.
3- گویا جرقه ناآرامیهای اخیر از اعتراض دانشجویان به خصوصی سازی دانشگاهها زده شده است. اگر هدف از این ناآرامیها، رسیدن به جامعه ای لیبرال است، معلوم نیست چرا شروع آن هیچ سنخیتی با هدف آن ندارد. مگر غیر از این است که خصوصی سازی از لوازم یک جامعه لیبرال است؟ این درست مثل این می ماند که مخالفت با تعطیلی شراب فروشیها، مقدمه تشکیل یک حکومت اسلامی شود .

/ 9 نظر / 14 بازدید
چشمه

سلام. آشوب و دامن زدن به آن فقط باعث ميشه كه مشكلات اجتماعي دانشجويان فراموش بشه. اما ليبراليسم خوبه براي همسايه. اين دوستان خيلي هم به ليبراليسم اقتصادي اعتقاد ندارن. شعار اين جريان بيشتر ليبراليسم قرهنگي و سياسي است، آن هم تا وقتي كار دست خودش نباشه. كمتر كسي پيدا ميشه كه در دوران فعاليت سياسي و اجتماعي خود بر يك نظر پا بر جا باشه يا لوازم اونو قبول كنه.

sina555

اصلا اونا اگه مخالف خصوصی سازی بودن که خوب بود راستش من اولش خوشحال شدم که دانشجوی ما به معضل خطرناک اعتراض داره چون خصوصی سازی مشکله همه مردم شده ولی ديدم اصلا اون يک بهانه برای اغتشاشات سازمان يافته بود چون الان هيچ شعاری راجع به اين موضوع به حق داده نميشه.دولت هم خوب اتو دست بعضی ها ميده و خودشو کنار ميکشه تا به رهبر فحاشی بشه و حلاصه از اين طريق فشار بيارن بلکه طرحهای دوقلو مورد قبول وافع بشه.

اچبر آقا

با سلام. حامد عزيز خوشحالم که ميبينم آدم تنگ نظری نيستی. ولی يک موضوع را بايد بدانی. هر چند شايد برايت خوش آيند نباشد. دوست محترم باور کن سعيد عسگر بدون اجازه رهبری آب نميخورد. فقط با اجازه رهبر دستش رو سر دختران و پسران ما درين چند روز بلند شده. حالا که آقايان چنان شورش را در آوردند و آبرويشان پيش چشم جهانيان رفت رهبر به صرافت افتاده. ازين دغل بازيها توی چنته ايشان فراوان است. راستی خبر دار شديم که گويا ديشب سعيد عسگر با آقا نماز ميخوانده.

hosein

سلام ببخشيد امتحانام خيلی خستم کرده

یک نفر

سعيد عسگر در ديدار خود با خامنه ای ( روز جمعه و پس از نماز) دستور هجوم را گرفته است.

یوسف

عرض شود که کاملا موافقم با مطالب.... حرف راست جواب نداره.... دیده بان برج مینو

حامد (آرمانشهر)

در جواب اچبر آقا و یک نفر: من خودم روز جمعه در بیت رهبری بودم، اما سعید عسکر را ندیدم. ای کاش چشم بصیرت داشتم.

Reza

با سلام . اين هم جالبه نظامی که داعيه طرفداری از مستضعفان را دارد و به اين اسم روی کار امده دانشگاهها را خصوصی کنه.

یه حامد دیگه

جواب اچبر آقا: آخه مرد حسابی مگه آدم قحطه که برای جمع کردن ۴تا جوون مافنگی مثل من به امثال سعيد عسگر نياز باشهبا وجود حد اقل ۷ مليون بسيجی ۲۰۰-۳۰۰ هزار مامور نيرو اتظامی سعيد عسگر منی چنده هان دادش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟