رنتیسی هم ترور شد!!

خبر باور نکردنی: صهيونيستها دکتر عبدالعزيز الرنتيسي، رهبر حماس در نوار غزه را هم به شهادت رساندند.
ديروز تونی بلر از موضع ضدفلسطينی بوش که در ديدار با شارون اعلام شده بود، حمايت کرد.
به نظر من ديگر وقت آن رسيده که سگهای انگليسی را از تهران بيرون بيندازند. هر چند که وزارت خارجه ما خيلی بی غيرت تر از اين حرفهاست.

/ 13 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علي

اميد بستن و پناه جستن به انگلستان دشمنی که ساليان سال خون ملتهای مظلوم را در شيشه ثروت استعمارگری خود ريخته جز ذلت و پشيمانی ارمغانی نخواهد داشت...اسلام و غرب

وبگرد

زیاد ناراحت نشو. اسرائیل با این کاراش داره قبر خودش رو می کنه.

Saeed

سلام. ان شاا... گوش ما به شنيدن صدای سلام مهدی موعود (عج) مستفيض بشود. ان شا ا...

Hosein

سلام/يادته ديروز سر قضيه موشه بهت چی گفتم؟؟؟ اين حضرات اگه دو زار غيرت داشتن ما الان اينجا نبوديم!!!/ يا حسين

رفیع

البته برای بيرون راندن سگهای انگليسی بايد منتظر اذن مقام ولايت بود. که البته ايشان به اين سگها در ماجرای آژانس و توليد اورانيوم احتياج دارند.. همان طور که آنها به ما احتياج دارند.. امان از اين سياست که پدر و مادر ندارد.

رفیع

راستی يادم رفت بپرسم مگر در روزنامه جمهوری اسلامی ننوشته بودند که اسرائيل دچار فروپاشی شده؟ پس چی شد؟ چرا تونی بلر؟ مگر کار شارون پس از ملاقات اخیر با جرج بوش نبوده؟ پس باید از آمریکایی ها شروع کنیم. هر کس که دستش می رسد به افغانستان و عراق برود. تحت پوشش زیارت یا تجارت و اولین سگ آمریکایی را که دید به درک واصل کند. مگر ما از طرفداران بن لادن و بعثی ها شهرک فلوجه چه کم داریم؟؟؟

حسن صباح

سلام ! حامد جان ! اولا بنده شهادت رهبر جديد حماس را هم تبريک و هم تسليت می گم . ضمنا حماس اگه خيلی زود نجنبه کارش ساخته است و ديگر يک حماس مرده بحساب مياد . بايد خيلی زود انتقام سختی بگيره ... و اما سگها ... عزيزم کمی واقع بين باش!!! سگ ضمن اينکه نجسه ولی گاهی بدرد می خوره ... اره حالا ما داريم از اين سگها کار می کشيم ...

نرخ

بعد از شيخ احمد ياسين و رنتيسی نوبت کيه ؟ سيد حسن ................................... نامردای کثافت ........

نرخ

منظورم اسراييلهاس

gomgashteh

سلام دوست عزيز. ممنون از لطفتون که به من سر زدين. من هم رحلت خاتم انبيا(ص) و امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و همينطور شهادت مظلومانه دکتر عبدالعزيز رنتیسی را تسليت ميگم.