نقد اسلام ستيزی

سلام

اولاْ بخاطر اينکه نتونستم وبلاگ رو در موعد مقرر به روز کنم معذرت ميخوام. بگذريم که آرمانشهر خوانندۀ پر و پا قرصی نداره که از اين بابت ناراحت شده باشه.

ثانياً همانطور که قبلاً گفته بودم با کمک دوستان در صدد راه انداختن سايتی در نقد جزيان دين ستيزی هستيم که به طور مشخص، کار اين سايت با نقد کتابهای ضدينی "بيست و سه سال" و "تولدی ديگر" آغاز خواهد شد و بتدريج گسترش خواهد يافت. از خوانندگانی که عنوان و آدرس خاصی را برای چنين سايتی، مناسب می دانند درخواست می کنم که در قسمت پيام گير يا بوسيله ايميل، آدرس مورد نظر را ارسال کنند. مثلاً يکی از دوستان اين آدرس را پيشنهاد کرده است: www.ensaf.com

/ 15 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سوره

سلام اخوي از اینکه سوره را پی گیری می کنی متشکریم راستش یک چند وقتی است که برای چاپ شماره ۴ با مشکلاتی مواجه شدیم که ان شاء الله تا هفته آینده مرتفع می شود و سوره به روی دکه ها می آید. ضمنا برو بچه های تحریریه سر گرم راه اندازی یک سیستم توزیع پارتیزانی و بسیجی هستند اگر فکر می کنید می توانید در این زمینه کمکی به ما بکنید، یا علی! منتظر تماس شما هستیم. موفق و موید باشید.

چشمه

راستش سايت خالي فايده نداره كه ! اينترنت مخفي ترين رسانه همگانيه. لطفا اگه سايت ساختي براي همه دوستان و ديگران به طور مرتب ميل بزن كه مطلب جديدت چيه. ممنون. اونوقت ميبيني كه اسمش خيلي هم مهم نيست.

صاحب وبلاگ فاخته خسته

سلام . خسته نباشی . وبلاگت خواندنی است . سری هم به وبلاگ من بیا . سبز بمانی و سرخ بخوانی . . . .

یک دانشجو

ميلاد منجي عالم بشريت مهدي موعود بر جهانيان مبارک باد

س.ب

سلام ... فرارسيدن سالروز ميلاد اقا امام زمان را خدمت شما دوست عزيز تبريك عرض ميكنم . اميدوارم كه هميشه ايام در زير سايه الطاف ان حضرت موفق و مؤيد باشيد.

hosein

ميلاد امام زمان بر شما انسان با انصاف مبارک ... کی گفته خواننده ی پرو پا قرص نداره؟؟؟

hosein

درسته که من دير به دير ميام ولی هر وقت ميام اونايی هم که نتونستم بخونم رو می خونم

saed

سلام حامد جان من که از اون پروپاقرصام راستی ميلاد آقا رو به تو و هر کی اين پيام رو ميخونه تبريک ميگم.در باره اسم سايتت به نظرم ميرسه (دين ياور)مناسب باشه موفق باشی بای

احمد

هر منتظر که بهر تو باشد در انتظار/بايد که پانهد به طريق رضاي تو/اسعدالله ايامکم.فرارسيدن نيمه شعبان سالروز ولادت اقا امام زمان لنگر زمین و زمان را تبريک عرض مي کنم.