دیکتاتوری جهانی


 

به دنبال اظهارات یکی از نمایندگان پارلمان آلمان درباره مشارکت یهودیان در جنایات «بلشویک‌ها»، رهبران حزب دموکرات ـ مسیحی آلمان از اخراج وی سخن می‌گویند.

رییس حزب دموکرات مسیحی آلمان قصد دارد، مارتین هومان، نماینده پارلمان آلمان را، به خاطر یادآوری جنایات یهودیان از این حزب اخراج کند. (روزنامه شرق، 12 آبان 82)

 

ژنرال «راینهارد گوئنتسل»، فرمانده نیروهای مداخلهویژه ارتش آلمان به خاطر طرفداری از اظهارات ضد یهودی نماینده پارلمان، اخراج شد. (روزنامه کیهان، 14 آبان 82)

                     

 ***

آیا بلشویسم یک مرام یهودی نیست و نماینده و ژنرال آلمانی تاوان دروغپردازی خود علیه یهودیان را پس می دهند؟

پاسخ این سئوال را در مرحله اول از منابع یهودی می گیریم:

 

نشریه «وقایع نامه یهودی» چاپ لندن در تاریخ چهار آوریل 1919 چنین می نویسد: «مفاهیم و موضوعات بلشویسم در نکات متعددی با افکار و اندیشه های یهودیگری سازگاری دارند.»
همچنین نشریه یهودی « بئنای بریت» در نوامبر 1948 از قول یک صهیونیست می نویسد: «بعضی از مردم درباره کمونیسم سخن می گویند...من می گویم این یک ایدئولوژی یهودی است.»

لوئیس لوین، رئیس شورای یهودی کمک به روسیه، پس از سفر به این کشور در سال 1946 چنین می گوید: «بسیاری از مقامات عالی رتبه روسیه شوروی یهودی هستند. بسیاری دیگر از مقامات بلندمرتبه نیز ظاهر یهودی نداشتند، اما بطور خصوصی با من به زبان عبری یا یدیش سخن می گفتند.»[1]

از منابع یهودی که بگذریم، حقایق جالب توجهی در مورد نقش صهیونیستها در انقلاب بلشویکی 1917 روسیه و نفوذ آنها  در رژیمهای کمونیستی وجود دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

- حزب بلشویک روسیه، در حدود نیم قرن قبل از انقلاب 1917 در بروکسل تأسیس شد که بنیانگذاران آن جز یک یا دو نفر همگی یهودی بودند. «50 درصد اعضای اولین حزب سوسیال- دموکراتیک روسیه که حزب بلشویک بعدها از دل آن درآمد یهودی بودند».     
«هنگامی که حرکت بلشویکی روس به حالت انفجار رسید، تزار و اعضای خانواده اش در «اکاترین برگ» قتل عام شدند. قاتلان تزار عبارت بودند از ژاکوب سوردلو، که بعدها رئیس جمهور روسیه شد، ژاکوب ژوروفسکی، چاجیم گولوسکین و بالاخره پیتر جرناکوف که جملگی یهودی بودند.»
[2]


- « 17 نفر از 22 وزیراولین دولت کمونیستی، یهودی بودند.»
[3]

 

- لنین، تروتسکی(یهودی) و سایر رهبران انقلاب روسیه، توسط بانکهای یهودی «کوهن لائب»  و « برادران لازارد» و بانکداران یهودی همچون گوگنهام، یعقوب شیف، فیلیکس واربورگ،  مورتیمر، ماکس بریتونگ و...تأمین مالی می شدند. [4] بطوریکه «یعقوب شیف در آوریل 1917 علناً اعلام نمود که در سایه حمایتهای مالی وی بود که انقلاب روسیه به ثمر رسید» [5]

- ویکتور مارسدن روزنامه نگار انگلیسی می نویسد: «به هنگام تولد بلشویسم در روسیه از میان 545 نفر مقامات طراز اول بلشویسم، 477 نفرشان یهودی بودند.»
«اسناد کنگره آمریکا در سال 1933 نشان می دهد که 406 نفر از 503 نفر اعضای عالیرتبه حکومت شوروی یهودی بودند. و در میان 42 نفر سردبیر و ناشر مطبوعات و روزنامه های رسمی 41 نفر یهودی بودند.»
پیتر براون در کتاب «جنگل اروپایی»، چاپ 1935 می نویسد: «در کمیته مرکزی حزب کمونیست که از 59 عضو تشکیل شده، 56 نفر یهودیند و سه نفر دیگر همسر یهودی دارند.»
[6]

- لنین و استالین روابط خویشاوندی گسترده ای با یهودیان داشتند، همسران هر دو یهودی بودند و صحبتهای خانوادگی آنها به زبان یدیش (عبری مخلوط با آلمانی) انجام می شد. پدربزرگ مادری لنین نیز یهودی بود. [7]

- تقریباً تمام رهبران احزاب و سازمانهای کمونیستی در کشورهای مختلف، اعم از بلوک شرق یا غرب، یهودی بودند: مثل «بوردوین» و «کروزنبرگ» که بنیانگذار حزب کمونیست چین بودند و یا «آندره ژید» و «آندره مالرو» که  سازماندهان حزب کمونیست فرانسه بودند [8] و یا «ادوارد اوشاب» که دبیرکل حزب کمونیست لهستان بود و یا «موشه پیاده» که در سوابق خود ریاست کابینه و پارلمان یوگسلاوی را دارد و یا «تئودور ژیوکف» که نخست وزیر رژیم کمونیستی بلغارستان بود [9] و یا «آنا بوکر» که رئیس جمهور رومانی کمونیست بود [10]...

                                                     

 ****

همانطور که می بینیم شواهد و قرائن فراوانی در اثبات صهیونیستی بودن بلشویسم وجود دارد. پس گناه نماینده و ژنرال آلمانی چیزی جز بیان واقعیت نبوده است!

دولتهای غربی بارها نشان داده اند، تنها امر مقدسی که احدی حق انتقاد از آنرا ندارد «صهیونیسم» است. از برخورد شدید  آمریکا و اتحادیه اروپا  با سخنان ضدصهیونیستی ماهاتیر محمد در سازمان کنفرانس اسلامی نیز مدت زیادی نمی گذرد.  این در حالی است که  همین دولتها، سخیفترین اهانتها علیه مقدسات ادیان الهی را به بهانه آزادی بیان مورد حمایت قرار می دهند.

 آیا این حقیقت تلخ از چیزی جز حاکمیت صهیونیسم بر این ممالک حکایت می کند؟ 

 

 

پی نوشت:

1- فاتحین جهانی، لوئیس مارشالکو، ترجمه عبدالرحیم گواهی، مؤسسه فرهنگی انتشاراتی تبیان، 1377، صفحات 56، 109 و 255

2- همان، صص50 و 52

3- دنیا بازیچه یهود، آیت الله سیدمحمد شیرازی، نشر حجت، 1378، فصل توطئه ها

4- فاتحین جهانی، ص 54 و دنیا بازیچه یهود، فصل توطئه ها

5- هیچکس جرأت ندارد آن را توطئه بنامد، گاری آلن، ترجمه عبدالخلیل حاجتی، 1377، ص118

6- فاتحین جهانی، صفحات 56، 106 و 107

7- همان، صص 55 و 105

8- همان، صفحات 57 تا 66 و صفحات 295 تا 298

9- مبانی فراماسونری، گروه تحقیقات علمی، ترجمه جعفر سعیدی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، 1376، صص 342 و 343

10- نفوذ صهیونیسم بر رسانه های خبری و سازمانهای بین المللی، فؤادبن سید عبدالرحمن الرفاعی، ترجمه حسین سروقامت، سازمان انتشارات کیهان، 1377، ص101

/ 23 نظر / 76 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاوه

سلام . منظور من از توهم توهم توطئه بود . ضمنا من هم با سیاستمداران اسرائیل مخالفم و دشمن سرسخت آنها هستم همانطور که دشمن سردمداران حکومت جمهوری اسلامی هستم . باید حساب حکومت گران از مردم را جدا کرد ( نه همه ی مردم) . اگر اینطور باشد همه ی ایرانی ها متعصب و تروریست هستند . البته این ها نظر من هست و اصلا سعی در متقاعد کردن شما ندارم . .. چون دیدم در یکی از مطالب قبلیتان از مقام معظم رهبری نام برده بودید و طرفدار او هستید .

کاوه

دوست گرامی . پروتکل یهود چیزی جعلی بوده است ( احتمالا ) . شما تمامی مشکلات را بر گردن صهیونیزم می اندازید و این به نظرم توهم هست . توطئه وجود دارد ولی توهم توطئه یعنی اینکه تمامی اشکالات خودمان را به گردن دیگران بیندازیم . برایم خیلی جالب هست که دارم برای کسی می نویسم که حزب اللهی هست . برایم خیلی عجیب هست که با این همه منابع و اطلاعات در اینترنت باز هم کسانی طرفداری آقا را می کنند . مشکلات ما طرفداری از دیکتاتور و مستبد هست نه صهیونیزم و این حرفها .

حامد (آرمانشهر)

در جواب کاوه: قبلاً هم یکی از خوانندگان وبلاگ در قسمت پیامها به جعلی بودن پروتکلها اشاره کرده بود که من هم ضمن پاسخی مفصل، بر جعلی بودن آنها تأکید کرده بودم. اما مگر تنها مدرک بر سعی یهود برای تشکیل حکومت جهانی، پروتکلها هستند که با جعلی دانستن آنها وجود توطئه یهودی منتفی شود؟ ضمناً کدام یک از یادداشتهای من، تمام اشکالات ما را به گردن یهود انداخته است؟ لطفاً مشخص کنید! اتفاقاً برای من هم جالب است که برای کسی کامنت می گذارم که به کتابهای غیر منصفانه ای نظیر بیست و سه سال و تولدی دیگر لینک داده است. (ان شاءالله به زودی سایت انصاف، که نقد این کتابها در آن آمده شروع به کار خواهد کرد.) برایم عجیب است که با وجود اینهمه اطلاعات، نظیر اطلاعات سایت شهبازی، هنوز هم کسانی هستند که قائل به توهم توطئه باشند. راستی به لینک "تهمت سینما رکس" در وبلاگ آرمانشهر سر زده اید؟ نکند اطلاعاتی که در مورد آیت الله خامنه ای از اینترنت می گیرید از سنخ همین اطلاعات است؟ نه عزیز من! مشکل ما بی انصافی است.

...

کسی که بخواد حادثه ی برج های دوقلو رو با جادو و جمبل ربط به صهيونيست ها بده واقعن ذهنيت عقب افتاده ای داره!

حامد (آرمانشهر)

در جواب «...»: جنابعالی اگر به توضيحات تکميلی که در زير مطلب مربوط به برجهای دوقلو آمده توجه می کرديد، چنین اظهار نظری نمی فرمودید.

ali

سلام حامد جان! اول ازت می خوام که پيام اين تخم حرام بی پدر مادر رو حذف کنی. اما درباره خودم،متاسفانه مشکلاتی برای من پيش اومده که نمی تونم ادامه بدم.يکيش اينه که نمی دونم چرا از ويدوز ۹۸ سيستم من در صفحه مديريت کاربر گزينه ارسال يادداشت و بازسازی وبلاگ نميياد! و ديگر مشکلاتی که نمی تونم بگم.بهر حال از تو تقاضا دارم که وبلاگ رو بروز کنی.//من الان پسورد وبلاگ رو برات می فرستم.

کاوه

سلام . به نظر شما عدم وجود آزادی که من با تمام وجود حسش می کنم تبلیغات مغرضانه در اینترنت هست؟

پيروز اردهالي

چي شد؟ چرا پيام مرا در باره انقلابات جهاني و انقلاب بهمن 1357 كه يهوديان آن را رهبري كرده و مي كنند را پاك كردي؟ مگر تو بر عليه نقشه يهوديان و حكومت جهاني آنان نمي جنگي؟ پس چي شد. حال كه در باره انقلاب بهمن نوشته شد، كه انهم يهودي ساخته بود، پيام را پاك كردي؟ اين است نشانه راستگويي؟

حامد (آرمانشهر)

در جواب پیروز اردهالی: من پیامهایی را که درجه چرند بودنشان به قدری بالا باشد که حتی ارزش جواب دادن نداشته باشند، حذف می کنم. حالا که دوست دارید دیگران به حماقتتان بخندند، پیام شما را حذف نمی کنم.

حسین

آقای کاوه خان مثلا حزب الاهی میخواستم بدونم تو فیلم نگین رو دیدی که تو سینماهای ایران گزاشته بودن ؟ شگر ندیدی برو از سایت www.filmbebin.com ببين و ببين که عرب های خبته خليج فارس چجوری دخترهای ايرانی رو قاچاق و صادر ميکنن من فکر ميکنم اگه بجای اسراييل و يهود از بد بختی ناموسمون تو کشور خودمون بنويسی خيلی بهتر بعد ميفهميم که اين عرب ها هستند که با بودنشون ما الان ايجوری هستيم