بدون شرح


در تحلیلی که بر روی 50 هزار از و صیتنامه های شهدا انجام شده است به نتایج جالبی رسیده اند:
-در این جامعه آماری به طور میانگین در هر وصیتنامه چهار بار کلماتی چون امام حسین(ع)، کربلا، عاشورا، زینب(س) و ابوالفضل(ع) ذکر شده است.
-به طور متوسط در هر وصیتنامه چهار بار از امام خمینی نام برده شده است.
-در همه آنها حداقل یکبار انگیزه جنگ، دفاع از اسلام آمده و در 25 درصد از آنها دفاع از ایران به عنوان جمهوری اسلامی آمده است.
-در هیچ موردی از این وصایا، اسمی از ایران منهای اسلام برده نشده است.

منبع: ماهنامه صبح، شماره 63، به نقل از حجت الاسلام رحیمیان رئیس بنیاد شهید

/ 16 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک نفر

هفتاد هزار نفر را من اعلام نکرده ام، بلکه خبرگزاری های داخلی و خارجی اعلام کرده اند...در ضمن خود من در همان جمعیت پایکوبان بودم...دیگر اینکه خمینی برای شما امام و پیشواست نه برای من...چهارم اینکه حرف شما را در این زمینه که خمینی تمام مظاهر علاقه من را از میان برد می پذیرم. زیرا او میهن من، آزادی و برابری حقوق انسانها( و من به عنوان یک غیر مسلمان)، احترام من در جوامع جهانی و تاریخ و هزار چیز دیگر را از میان برد.اما نه با دست خالی.با تروریستهایی که سینما رکس را سوزاندند، فریدون فرخزاد را ترور کردند، صدها تن دیگر را در جهان ترور کردند( حتی غیر ایرانیانی مانند سادات) و جنگی که با عراق به راه انداختند و با یاری دول اروپایی.پس شما کورید و کوردل ، که هیچ چیز را نمی بینید.

يك نفر ديگه

ببين چند تا چيز ديگه رو يادت رفت به امام خميني و تروريستا نسبت بدي:‌ تيره شدن خورشيد در ۱۰ اوت ۱۹۹۹، زلزله پيارسال تركيه كه كلي دولت سكولار رو بدبخت كرد، سقوط قيمت سهام در بورس آمريكا، غرق شدن زيردريايي كورسك روسيه و حرارت شديد فعلي در هند كه كلي هندوهاي افراطي طرفدار اسراييل جنايتكار رو گرمازده كرده و كشته. البته احتمالآ در اينكارها مريخيهاي تروريست هم به روح امام خميني و پيروان تروريست زمينيش (از اخوان المسلمين و القاعده گرفته تا خمرهاي سرخ و جدايي طلبان باسك و ارتش جمهوريخواه ايرلند و ببرهاي تاميل) كمك كردند ولي نقش امام خميني در تمامي اين پليديها غير قابل انكاره.

یک نفر

مثل اينکه يک نفر ديگر از حظور همه اين تروريسها در ايران و مقاماتشان که تا حد مديريت در سيمای لاريجانی رسيده بی اطلاعند... يا نمی دانند چرا روابط ايران و مصر سالهاست تيره است.حتما به خيابان خالد اسلامبولی( قاتل سادات) هم نرفته اند. برايتان متاسفم که دانسته ، نادانی را برگزيده ايد.

یک نفر

حتما جمعیت ديشب خيابانهای تهران را هم نديده اند.

یک نفر

راستی... سوراخ موش نيز برای شما موجود است. متری پنج میلیون تومان... برای خرید به کوی دانشگاه مراجعه کنید.

ribo

در جواب بعضيها ميخواستم بگم اگر امام رهبر شما لاشخورها و جوجه سلطنت طلبها بود من خودم را حلقه آويز ميکردم راستی ۱۴ خرداد رو ديديد خايه مالهای آمريکا دوست داشتم قيافتونو بعداز ديدن جمعيت مليونی ميديدم خايه مالهای جهودها

ribo

از کامران بهروزی حرومزاده می خواستم بپرسم جمعيت ۱۰مليونی که برای ثشييع جنازه امام عزيز آمده بودند ازکجا امده بودند لابد ميخواهی منکر بشی و بگی همش چاخان بود شايعات مطبوعات رژيمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ribo

ميخواستم از حروم زاده هاي ديگه بپرسم شما وطنتون دوست دارين يا جوونهای دسته گلی که جونشونو کف دستشون گرفتند از غرب تاجنوب جلوی متجاوز وايستادن.خيلی دوست دارم بدونم وقتی ما باچنگ و دندون از ايران عزيز دفاع می کرديم شما زير کدوم کفتاری بوديد فقط اميدوارم زير خواب جهودها نشده باشيد

علي

اين قبول دارم که اقای کامران بهروزی حرفهای نا مربوط زده اما اين دليل نميشه ما که امام را رهبر خودمون ميدونيم به مخالفمون فحش بديم ان شا الله خدا او را هم به برکت شهيدان هدايت ميکنه اما شما اقای بهروزی که دوست داريد که يه اربابی داشته باشيد مثل امريکا من از شما يک سوال دارم و سوال من هم اينه که کشورهايی که امريکا بالا سرشونه ايا وضعشون از ما بهتره ؟ ايا اين ازادی نيست که شما داريد با صراحت لهجه بزرگترين شخص اين مملکت را به باد فحش و افترا ميگيريد؟ حامد جان به کارت ادامه بده که خدا با ماست

عبد الحلیم

با با خمينی ايمامه اگه می خوای کم کنی ازين تقی نقی ها کم کن.